Stay Away!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY

3 posters

Strona 1 z 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY Empty Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY

Pisanie by Ryu Endo Sro 30 Lip 2014, 17:58

Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY 2ibpab4
Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY 2ujr151
Mieszkanko Endo mieści się w jednej ze starych, ale cichych i spokojnych kamieniczek. Chłopak zamieszkał tu dopiero w tym roku. Pierwszy rok szkoły spędził w akademiku, co było dla niego istnym piekłem. Ciągłe imprezy, roześmiani koledzy biegający po korytarzach, wspólne łazienki i fakt, że ktoś ciągle wpadał by coś pożyczyć doprowadzał go do furii. Teraz chłopak mieszka sam w budynku niemal pełnym starszych osób lub ludzi pracujących, których ciągle nie ma w domu. Dzięki temu ma ciszę, spokój i warunki do nauki. Przez to też jest jeszcze bardziej samotny, do czego nigdy się nie przyzna.

Mieszkanie Endo to kawalerka składająca się z jednego pokoju, łazienki i niedużego korytarza z aneksem kuchennym. Wydawać by się mogło, ze mieszkanka w starych kamienicach zawsze są przytulne i ciepłe, ale mieszkanie Endo łamie ten stereotyp. Jest urządzone prosto, chłodno i zwyczajnie. Ściany pomalowane na zimne odcienie niebieskiego, bieli i miętowej zieleni sprawiają wrażenie sterylnej czystości i przywodzą na myśl szpital. Wszystkie meble są proste, białe lub w kolorze surowego drewna. Pochodzą z popularnej "ikei" i nie ma w nic wyjątkowego. Samo mieszkanie sprawia wrażenie jakby ktoś celowo urządził je tak, by było chłodne, surowe i zniechęcało innych. W mieszkaniu prawie wcale nie ma okien. Jest tylko, jedno duże - w pokoju. To najbardziej przyjemny element całego mieszkania. Za oknem widać w dole ostatnie dwa budynki na obrzeżach miasta, a później znajdującą się nieco dalej łąkę i las. Czasami gdy latem otworzy się je szeroko można wyczuć dobiegający stamtąd zapach drzew iglastych.

W pokoju znajduje się duża szafa z ciemnego drewna, regał na książki, dość duże, miękkie łóżko, wygodny oliwkowy fotel, szafka nocna i dwa biurka. Jedno z nich służy do nauki. Przy nim Endo udziela też korepetycji słabszym uczniom. Zazwyczaj stoi na nim tylko lampka, czasami leżą tam zeszyty lub notatki, ale nic poza tym. Drugie to prawdziwy kącik Endo, przy którym chłopak spędza najwięcej czasu. To ładny mebel z ciemnego drewna pełen szuflad i szafek. Na biurku stoi duży, płaski monitor komputera, klawiatura i mysz komputerowa oraz nieduży głośnik. Gdzieś pod nim znajduje się jednostka centralna komputera i kolumny podłączone do owego głośnika. Przy biurku stoi czarny, wygodny, obrotowy fotel. Wygląda on jakby o dziwo był najdroższym meblem w mieszkaniu. Nad biurkiem wisi ramka z jedynym zdjęciem, przedstawiającym odmłodzonego o jakieś trzy lata Endo i siedzącą mu na ramionach roześmianą dziewczynkę. Wyglądała ona na sześć lat i choć nadal miała dziecięco pulchne policzki, przypominała nieco Endo.

Łazienka jest prosta, wyłożona w całości białymi płytkami. W kącie znajduje się szklana kabina prysznicowa. Jest tu kilka niebieskich szafek, umywalka, sedes i stara pralka automatyczna, która strasznie buczy podczas prania i nieco już przecieka. Pomieszczenie jest skromne ale czyste. Wszystko jest starannie ułożone. Wydawać by się mogło, że przesunięcie choćby kostki mydła o centymetr psułoby już ten ład i porządek.

Korytarz jest jednocześnie kuchnią. Tuż przy drzwiach wisi wieszak na płaszcze i stoi nieduża szafka na buty. Głębiej znajduje się mały blat kuchenny, na którym stoi dwupalnikowa elektryczna kuchenka i suszarka na naczynia. Jest tu jeszcze elektryczny piekarnik, lodówka, kuchenka mikrofalowa, umywalka, okap i kilka wiszących szafek. Wszystko jest dość ciasno upchnięte, jakby brakowało miejsca by to tu pomieścić. W kuchni z jakiegoś powodu zawsze pachnie cytrynami.
Ryu Endo
Ryu Endo
Samiec Alfa

Wzrost : 175
Zawód : Absolwent liceum
Age : 28

https://stayaway.forumpolish.com/t172-endo-ryu

Powrót do góry Go down

Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY Empty Re: Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY

Pisanie by Arisee Vendell Sob 16 Sie 2014, 20:08

Taksówka zrobiła małe kółko na parkingu i wreszcie się zatrzymała. Arisee, z nie małą pomoca taksówkarza, wyciągnął walizkę z bagażnika, zapłacił, a kiedy samochód odjechał, rozejrzał się dookoła. Nigdzie nie widział Ryu, wiec podejrzewał, że jakimś cudem udału mu się zdążyć przed nim mimo, iż Dyrektor trzymał go u siebie prawie 10 minut. Postanowił więc wejść na górę i poczekać na kochanka w meszkaniu.
Jakoś udało mu się wciągnąć walizkę na górę. Sapiąc i dysząc dotarł wreszcie do właściwych drzwi. I wtedy zaczęły sie schody. Klucze nijak nie chciały współpracować i wpuścić go do środka.
Zaraz normalnie sąsiedzi wezwą policję, bo stwierdzą, że jestem jakimś włamywaczem. - pomyślał gorzko. Nagle jednak, przy chyba dziesiatej próbie, zamek puścił i Arisee wreszcie mógł wejść do środka. Postawił tylko torbę w przedpokoju, zdjął buty, po czym bezsilnie położył się na łóżku. Miał nadzieję, że Ryu nie zdenerwuje się, że tarza się po ni bez pozwolenia.
Arisee Vendell
Arisee Vendell

Wzrost : 170
Zawód : Nauczyciel chemii
Age : 33

https://stayaway.forumpolish.com/t168-arisee-vendell

Powrót do góry Go down

Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY Empty Re: Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY

Pisanie by Ryu Endo Sob 16 Sie 2014, 21:30

Miał wrażenie, że miasto robi mu na złość. Na wszystkich światłach zapalało się czerwone, przejście pod ulicą szybkiego ruchu było zamknięte bo jakaś rura pękła i je zalało, więc musiał nadrabiać drogi lecąc na wiadukt i przechodząc po nim. I tak miał drobne opóźnienie, bo rozgadał się z ciekawskim portierem który od wszystko wypytywał, od tego gdzie teraz Ryu mieszka i czemu zrezygnował z akademika, przez pytania o szkołę i pracę aż do pytań o to czy ma dziewczynę i co chce w przyszłości studiować. W sumie nie ma co się dziwić, portier siedział pół dnia w kantorku przy wejściu i pewnie zwyczajnie się nudził, więc zagadywał ludzi.
Kiedy dotarł pod klatkę najpierw chciał od razu zadzwonić domofonem pod swój własny numer, ale zaraz zmienił zdanie i jego palec przesunął się dwa guziczki niżej.
-Dzień dobry, z tej strony Endo Ryu, ten student w okularach. Wyszedłem na sekundę wynieść śmieci i znowu zatrzasnałem klucz. Może mi pani otworzyć? -zapytał możliwie grzecznym tonem. Po chwili usłyszał tylko głośnie westchnienie i uwagę sąsiadki „że kiedyś głowy zapomni”, ale drzwi się otworzyły. Przeprosił, podziękował grzecznie i wszedł do środka. Po chwili cichutko otworzył drzwi mieszkania. Spojrzał na stojącą w korytarzu walizkę, zsunął buty ze stóp i cichutko wszedł w głąb mieszkania. Zerknął do pokoju na Arisee.
-No proszę jaki miły widok. Mój cudowny mężczyzna czeka już na mnie w łóżku… Szkoda tylko, że masz na sobie tyle ubrań. Gdyby było ich mniej efekt byłby lepszy.
Ryu Endo
Ryu Endo
Samiec Alfa

Wzrost : 175
Zawód : Absolwent liceum
Age : 28

https://stayaway.forumpolish.com/t172-endo-ryu

Powrót do góry Go down

Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY Empty Re: Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY

Pisanie by Arisee Vendell Sob 16 Sie 2014, 22:16

Zdziwił się, kiedy Ryu tak nagle pojawił się w mieszkaniu. Bo namyśle jednak stwierdził, że widocznie na dole drzwi musiały być otwarte albo ktoś wychodząc, wpuścił go do środka.
- Może byłoby ich mniej, gdybym miał siłę je z siebie ściągnąć. - parsknął, podnosząc się do siadu. - Jednak wykończyła mnie najpierw walizka do spółki ze schodami. A potem swoje trzy grosze dorzuciły jeszcze drzwi. Miałem mały problem, żeby dostać się do środka. Już się bałem, że sąsiedzi zaraz wezmą mnie za włamywacza.
- Zatem, mamy wakacje. Może jeszcze nie pełne, ale zawsze coś. Jak zatem chcemy je rozpocząć? Kawą? Herbatą? Czy jakoś inaczej? - spytał zaczepnie.
Arisee Vendell
Arisee Vendell

Wzrost : 170
Zawód : Nauczyciel chemii
Age : 33

https://stayaway.forumpolish.com/t168-arisee-vendell

Powrót do góry Go down

Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY Empty Re: Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY

Pisanie by Ryu Endo Sob 16 Sie 2014, 23:06

-Wiesz, ale ciesz się, że pojechałeś taksówką. Musiałem iść wiaduktem, bo to duże przejście podziemne jest zamknięte, zalane bo jakaś awaria była. Tramwajem też pewnie szybko byś nie dojechał bo naprawiają tę rurę, jest ruch wahadłowy i straszne korki. Taksówkarz pewnie wiedział i albo jechaliście wiaduktem, albo jakimiś pomniejszymi uliczkami, co?
Na chwilę usiadł na łóżku obok Arisee.
Chyba Ci, Kochanie oznaczę jakoś te klucze żebyś następnym razem nie miał takich problemów. Dobrze, ze nikt nie przechodził, bo widok Ciebie męczącego się z zamkiem byłby jeszcze bardziej podejrzany niż Ciebie czekającego z walizką pod drzwiami.
-Mamy wakacje. Rozpoczęcie ich „jakoś inaczej” brzmi intrygująco i naprawdę zachęcająco. Zastanawiam się tylko czy wystarczy Ci siły. Sam mówiłeś, że nie miałeś jej dość by się rozebrać…Najpierw pójdę chyba po Twoją walizkę i przyniosę ją tutaj żeby nie stała w samym wejściu. I zamknę drzwi na klucz. Nikt raczej tu nie wchodzi bez pytania, ale tak na wszelki wypadek… tylko musisz mi powiedzieć gdzie masz klucz.
Ryu Endo
Ryu Endo
Samiec Alfa

Wzrost : 175
Zawód : Absolwent liceum
Age : 28

https://stayaway.forumpolish.com/t172-endo-ryu

Powrót do góry Go down

Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY Empty Re: Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY

Pisanie by Arisee Vendell Nie 17 Sie 2014, 08:06

- Przez wiadukt na pewno nie. - Arisee usiłował przypomnieć sobie trasę przejazdu taksówki. - Jechaliśmy tak bokiem przez tę... ulicę. - dukał nieskładnie, nie mając zielonego pojęcia jak się owa ulica nazywała. - W każdym razie pomysł z taksówką był naprawdę dobry. Szkoda jednak, że tylko ja się wygodnie wiozłem, a Ty musiałeś iść pieszo. - dodał z troską.
Na pytanie o klucze, sięgnął do stoliczka i podał je Endo.
- Nie wpadłem na to aby zostawić je w drzwiach po tej stronie. Przepraszam. - odezwał się, kiedy tylko kochanek wrócił do pokoju razem z jego wielką, ciężką walizką.
- A co do sił. Poleniuchowałem trochę, więc nie jest źle. Pluw zawsze zostawiam sobie jakieś rezerwy... tak na wszelki wypadek - uśmiechnął się leciutko.
Arisee Vendell
Arisee Vendell

Wzrost : 170
Zawód : Nauczyciel chemii
Age : 33

https://stayaway.forumpolish.com/t168-arisee-vendell

Powrót do góry Go down

Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY Empty Re: Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY

Pisanie by Ryu Endo Nie 17 Sie 2014, 10:34

-Wcale nie szkoda. Przynajmniej z czystym sumieniem mogę sobie odpuścić wieczorne bieganie i skupić się na Tobie i słodkim lenistwie.
Albo na spalaniu kalorii w o wiele przyjemniejszy sposób
Zabrał klucz, zamknął drzwi od środka, a później przyniósł torbę do pokoju i położył ją na podłodze pod oknem, tak, żeby nie przeszkadzała. Podszedł do biurka „prywatnego” i odkleił przyklejoną blatu żółtą samoprzylepną karteczkę. Wyjął telefon z kieszeni i zadzwonił pod zapisany na niej numer. Z rozmowy łatwo było wywnioskować, że dzwoni by zamówić pokój. Jeden, dwuosobowy. Po podaniu wszystkich danych podziękował i rozłączył się.
-Możemy jechać już jutro, ale najwcześniej o osiemnastej dostaniemy pokój. Za chwilę sprawdzę nam jak kursują pociągi i numer taksówki tam na miejscu, żeby nas dowiozła z dworca na miejsce. W tym roku musimy się przemęczyć publicznym transportem, ale w przyszłym obiecuję że będę mieć zdane prawo jazdy i może nawet jakieś auto. Jak nie zdążę kupić swojego to wypożyczymy, choć mam nadzieję że uda mi się coś swojego kupić. Może być malutki, dwuosobowy i używany, ale byle swój.
Sięgnął po laptopa, odłączył go od zasilania i usiadł z nim na łóżku obok Arisee.
Sprawdzimy te pociągi… a później może sprawdzimy jak się ma ten Twój zapas energii.
Ryu Endo
Ryu Endo
Samiec Alfa

Wzrost : 175
Zawód : Absolwent liceum
Age : 28

https://stayaway.forumpolish.com/t172-endo-ryu

Powrót do góry Go down

Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY Empty Re: Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY

Pisanie by Arisee Vendell Nie 17 Sie 2014, 13:27

- Osiemnasta brzmi rozsądnie. Nie będziemy przynajmniej musieli zrywać się bladym świtem, żeby dojechać na miejsce na czas. Plus komunikacja publiczna wcale nie jest taka zła. Nie musisz się martwić o miejsca parkingowe, o to, czy pomylisz drogę, lub gdzieś będą korki. Jasne, komfort jazdy może nie jest najwyższy, ale tragedii też nie ma. A, jeśli chodzi o samochód, - zrobił krótką pauzę. - Zawsze będziesz mógł używać mojego. Jest dość stary i ma brzydki kolor, jednak jest całkowicie sprawny. Kupiłem go, kiedy zdałem prawo jazdy, ale od kiedy tu mieszkam nie używam go. Więc stoi u rodziców i czeka na lepsze czasy. Planowałem go sprzedać, ale teraz może się przydać Tobie. - uśmiechnął się leciutko. Kiedy Ryu usiadł obok niego z laptopem, przysunął się bliżej, by móc zerkać w ekran. 
- Najlepiej, jakby pociąg był bezpośredni. Chociaż nie wiem, czy takie kursują. Nigdy nie jechałem pociągiem w tamte strony.
Arisee Vendell
Arisee Vendell

Wzrost : 170
Zawód : Nauczyciel chemii
Age : 33

https://stayaway.forumpolish.com/t168-arisee-vendell

Powrót do góry Go down

Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY Empty Re: Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY

Pisanie by Ryu Endo Pon 18 Sie 2014, 15:31

Wyszukał w Internecie numer taksówki oraz pociąg. Otworzył szufladę szafki nocnej w poszukiwaniu kartki i długopisu. Znalazł je i wyjął. Znalazł też arbuzowy lubrykant, ale jego akurat zostawił na miejscu.
Przyda się na później.
Zamknął szufladę i zanotował na kartce potrzebne informacje.
-No proszę, zaskoczyłeś mnie, Arisee. Nie wiedziałem że masz prawo jazdy, a co dopiero auto. Zawsze chodzisz pieszo i jeździsz tramwajami... Muszę się jeszcze dużo o Tobie dowiedzieć.
Przysunął się i pocałował kochanka w policzek.
-Jeśli o auto chodzi, egzamin mam dopiero we wrześniu, nawet jeśli zdam za pierwszym razem to i tak poczekam trochę na wydanie prawka, więc kierować będę mógł może w październiku. Jest jeszcze trochę czasu. Z resztą nie będę gho od razu potrzebować. Po prostu chcę mieć kurs i egzamin za sobą nim pójdę na studia. Później muszę się skupić na nauce.
Wstał, odłożył na biurko komputer i karteczkę i wrócił na łóżko, gdzie położył się obok Arisee
-Plan jest taki. Dziś mamy wolne, jutro wstajemy… jakoś… byle przed południem, pakujemy się, skoczę na pocztę i zależnie od tego ile będziemy mieć czasu albo kupię na mieście coś na wynos, albo zrobię jakiś szybki obiad. 14.30 wychodzimy, o 15 mamy pociąg. Około 18 jesteśmy na miejscu, dzwonimy po taksówkę i jakieś 15-20 minut po osiemnastej jesteśmy już w swoim pokoju. Może tak być?
Ryu Endo
Ryu Endo
Samiec Alfa

Wzrost : 175
Zawód : Absolwent liceum
Age : 28

https://stayaway.forumpolish.com/t172-endo-ryu

Powrót do góry Go down

Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY Empty Re: Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY

Pisanie by Arisee Vendell Pon 18 Sie 2014, 19:29

- Zrobiłem, ale niezbyt mi się przydało. A samochód kupiłem niejako z zemsty. Wiesz, były partner mnie do tego namówił. A kiedy zdałem, to nie pozwalał mi jeździć swoim tłumacząc, że jestem do tego zbyt nerwowy. Więc chciałem zrobić mu na złość i kupiłem własne. - mówił trochę niepewnie, jakby nie miał pewności jak Ryu zareaguje na wspomnienie o swoim 'poprzedniku'. W sumie, chłopak wiedział, że nie był pierwszym Arisee. Arisee także wiedział, że Ryu spał z kilkoma osobami wcześniej. I nigdy za bardzo o tym nie wspominali ani nie wypytywali siebie wzajemnie.
- Tak tylko wspominam. Jak zdasz, będziesz mógł bez problemu z niego korzystać. Tylko będę musiał pojechać w któryś weekend po niego. Ale jest jeszcze czas, skoro masz egzamin dopiero we wrześniu.
Gdy Endo zapisywał wszystkie szczegóły ich podróży, Arisee tylko kiwał głową z aprobatą. 
- Zgadzam się na wszystko, mój Mistrzu Planowania Wyjazdów, skoro nie trzeba rano wstać. I zdecydowanie możemy wziąć coś na wynos, nie musisz kłopotać się jeszcze obiadem.
Arisee Vendell
Arisee Vendell

Wzrost : 170
Zawód : Nauczyciel chemii
Age : 33

https://stayaway.forumpolish.com/t168-arisee-vendell

Powrót do góry Go down

Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY Empty Re: Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY

Pisanie by Ryu Endo Pon 18 Sie 2014, 21:28

-Ty, Arisee, zbyt nerwowy? Mój Arisee nerwowy i robiący na złość? Ach no tak, skoro byliście ze sobą blisko to pewnie czasami pokazywałeś pazurki. Ale i tak musiał Cię nieźle sprowokować, skoro robiłeś mu na złość.
Mi jeszcze na złość nie robiłeś, więc na razie chyba dobrze się sprawuję. Uwielbiam to, jaka z Ciebie cicha woda. Spokojny i uległy z zewnątrz, ale po bliższym poznaniu prawdziwy demon. Tylko czasem troszkę rozleniwiony. Zdecydowanie jednak wolę kiedy pokazujesz pazurki w łóżku.
-Wiem, Kochanie, że nie odpowiada Ci wstawanie wcześnie rano, ani podróże z przesiadkami, ani zbytnie kombinowanie. Wiem, że nie jesteśmy ze sobą długo i nie znam Cię jeszcze dobrze, nie znam Cię nawet w połowie na tyle, na ile chciałbym znać, ale takich podstaw zdążyłem się nauczyć… Właśnie, jeszcze plan na dzisiejszy wieczór! Dzisiaj skupiamy się na tym, by do końca dnia już ani na chwilę przez myśl nie przewinął Ci się żaden były facet. Wiem, że jestem wstrętnym egoistą, ale teraz jesteś mój i chcę byś dziś myślał tylko o mnie… Pora więc zawrócić Ci trochę w głowie – powiedział z łobuzerskim uśmiechem, przyciągnął go ostrożnie do siebie i pocałował zaborczo.
Ryu Endo
Ryu Endo
Samiec Alfa

Wzrost : 175
Zawód : Absolwent liceum
Age : 28

https://stayaway.forumpolish.com/t172-endo-ryu

Powrót do góry Go down

Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY Empty Re: Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY

Pisanie by Arisee Vendell Pon 18 Sie 2014, 22:09

- No raz mi się zdarzyło wjechać w śmietnik. A potem wyzywałem kierowców od głupków, co kupili prawo jazdy na targu. Ale tak cicho, nie słyszeli tego! - dodał szybko. - Ale to jeszcze nie powód, żeby zabraniać mi prowadzenia samochodu. Albo ostrzegania, że będzie jechał dziesięć metrów przede mną i kazał ludziom uciekać. - mruknął rozeźlony, przypominając sobie całe zajście.
- Ryu jeszcze zdążysz się dowiedzieć. O wszystkim. O tym, jaki jestem nieznośny, leniwy i zazdrosny, tym bardziej. I jeszcze zdążę napsuć Ci nerwów. - uśmiechnął się niewinnie. 
- Tymczasem plan na dzisiejszy wieczór jest jak najbardziej do zaakceptowania. - Arisee bez najmniejszego sprzeciwu pozwolił przyciągnąć się do pocałunku. Objął go rękami za szyję, jakby bał się, że partner gdzieś mu ucieknie.
- Wiesz, - mruknął cicho, kiedy przerwali namiętny pocałunek, by złapać choć odrobinę oddechu. - Chyba potrzeba więcej tego 'zawrotu'. Jeszcze nie do końca zapomniałem o innych. - bezczelnie go podpuszczał.
Arisee Vendell
Arisee Vendell

Wzrost : 170
Zawód : Nauczyciel chemii
Age : 33

https://stayaway.forumpolish.com/t168-arisee-vendell

Powrót do góry Go down

Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY Empty Re: Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY

Pisanie by Ryu Endo Pon 18 Sie 2014, 23:15

Zapamiętać: Wykupić dobre, pełne ubezpieczenie, nie inwestować w drogie auta, ale zadbać o to by były bezpieczne, w miarę możliwości kierować osobiście… ach i jeszcze szczelne szyby, żeby nie było słychać tych wyzwisk. Będzie ciężko, ale dla Ciebie wszystko, Arisee.
-Zdążysz mi napsuć nerwów? Ciekawe. Ja na razie zauważam, że jest wręcz przeciwnie. Zwykle szybko się denerwuję i bardzo łatwo mnie wyprowadzić z równowagi. Bywam złośliwy, wulgarny, wręcz agresywny. Przy Tobie jednak jestem oazą spokoju i nawet jeśli mnie coś irytuje to łatwiej to przechodzę. Jakby mnie Twoja obecność uspokajała.
Cóż, trzeba by być ślepym by nie zauważyć, że Ryu przy Arisee zachowywał się zupełnie inaczej niż zwykle. Dotyczyło to nie tylko radzenia sobie z nerwami ale ogólnie całokształtu. Przy kochanku nie był oschły, surowy i sztywny jak zwykle. Dużo się uśmiechał, żartował, był czuły i jakiś taki… bardziej naturalny. Kiedy Arisee nie było w pobliżu zachowywał się jak zgorzkniały staruszek, co zupełnie nie pasowało do jego wieku i wyglądu.
-Jeszcze nie zapomniałeś? Lubisz mnie prowokować, co? Poczekaj, jeszcze trochę i nie będziesz mieć siły pamiętać.
Złapał go za biodra i przesunął na łóżku układając pod sobą tak by jemu samemu było wygodnie. Wycisnął na jego ustach jeszcze jeden namiętny pocałunek, a później przysunął twarz do jego ucha.
-Kiedy się w Tobie zakochałem w życiu nie powiedziałbym że potrafisz być takim złośliwcem. A jednak mimo że pozory okazują się naprawdę mylić, im lepiej Cię poznaję tym bardziej Cię uwielbiam. –szepnął ucałował płatek jego ucha, a później zaczął całować go po szyi. Powoli i niemal leniwie. Chyba dziś nie chciał się spieszyć.
Ryu Endo
Ryu Endo
Samiec Alfa

Wzrost : 175
Zawód : Absolwent liceum
Age : 28

https://stayaway.forumpolish.com/t172-endo-ryu

Powrót do góry Go down

Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY Empty Re: Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY

Pisanie by Arisee Vendell Wto 19 Sie 2014, 11:04

- Agresywny? Nie zauważyłem. Złośliwy, no može troszeczkę. I na pewno będziesz się przeze mnie irytował. Że jadam zupki chińskie zamiast pożywnych obiadów, że chodzę w niedosuszonych włosach i zapominam czapki jak jest zimno. Że kiedy rano się mnie obudzi, jestem wredny i nie da się ze mną wytrzymać.  Pełen pakiet, jak to mówią.
Pisnął cicho, kiedy wylądował plecami na łóżku. Jak widać, prowokacja osiągnęła zamierzony skutek.
- Czekam na to. - zaśmiał się cicho, gdy Ryu uwolnił jego usta i zajął się szyjął. - I tak, jestem złośliwcem. Ale tylko Ty masz przyjemność go poznać. Więc to Twój prywatny złośliwiec.
Arisee Vendell
Arisee Vendell

Wzrost : 170
Zawód : Nauczyciel chemii
Age : 33

https://stayaway.forumpolish.com/t168-arisee-vendell

Powrót do góry Go down

Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY Empty Re: Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY

Pisanie by Ryu Endo Sro 20 Sie 2014, 17:28

-Nie będę się irytować. Będę się martwic. To duża różnica.
Będę musiał o Ciebie zadbać, bo sam dbasz o cały świat tylko nie o siebie samego.
Na to poranne marudzenie tez trzeba będzie coś poradzić. Muszę znaleźć dobry sposób na budzenie Cię tak, byś nie marudził.

-Kocham Cię takiego, jakim jesteś.
Pocałował go tuż nad obojczykiem.
-Z pełnym pakietem.
Złożył kolejny pocałunek nieco niżej. Niżej już nie mógł, bo przeszkadzała mu koszulka Arisee.
-Wspominałeś, że nie miałeś siły się rozebrać… wiesz, mi zostało naprawdę dużo siły… może ja się tym zajmę? –zapytał łapiąc brzeg jego koszulki i podciągając do góry
Ryu Endo
Ryu Endo
Samiec Alfa

Wzrost : 175
Zawód : Absolwent liceum
Age : 28

https://stayaway.forumpolish.com/t172-endo-ryu

Powrót do góry Go down

Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY Empty Re: Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY

Pisanie by Arisee Vendell Sro 20 Sie 2014, 20:47

- Też Cię kocham, Ryu. - westchnął cicho i wplótł palce we włosy partnera, przeczesując je tuż nad karkiem. - I chyba wychodzi, że będziemy się martwić o siebie wzajemnie. Tak, żeby było równo.
Arisee tylko parsknął śmiechem, jednak posłusznie podniósł ręce do góry i pozwolił zdjąć z siebie przeszkadzającą koszulkę. Przy okazji rozwiązały mu się włosy i teraz w totalnym nieładzie walały się po pościeli
- Trochę sił mi jeszcze zostało. - zaśmiał się, kiedy Endo, już pozbawiony 'blokady' w postaci T-shirtu ponowił obsypywanie pocałunkami jego szyi, obojczyków i później torsu. - Jednak możesz mi pomóc z tymi ubraniami. W tej chwili są one kompletnie niepotrzebne. Mam rację?
Arisee Vendell
Arisee Vendell

Wzrost : 170
Zawód : Nauczyciel chemii
Age : 33

https://stayaway.forumpolish.com/t168-arisee-vendell

Powrót do góry Go down

Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY Empty Re: Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY

Pisanie by Ryu Endo Sro 20 Sie 2014, 23:55

Zdjął koszulkę Arisee i odrzucił ją na fotel.
-Gorąco tu trochę. –stwierdził z uśmiechem i podniósł się na chwilę by pozbyć się też swojej koszulki, przy okazji prezentując przy podnoszeniu rąk leciutko zarysowane, całkiem zgrabne mięśnie brzucha. Właściwie od ich pierwszego razu ciało Ryu zmieniło się minimalnie. Odkąd był z Arisee jego motywacja do dbania o siebie była silniejsza i codziennie trochę ćwiczył. Czasami biegał, czasem wpadał na siłownię, czasem ćwiczył trochę w domu. Pierwsze efekty były widoczne właśnie na brzuchu i łydkach.
-Masz rację, są zupełnie niepotrzebne, a nawet przeszkadzają. –stwierdził z powagą patrząc na jego twarz pośród tych niesfornych, długich włosów. Uwielbiał kiedy Arisee miał rozpuszczone włosy. Był wtedy jeszcze bardziej pociągający, o ile to w ogóle możliwe. Ryu wrócił do składania delikatnych pocałunków na ciele kochanka. Trącił koniuszkiem języka jego lewy sutek, jednocześnie rozpinając najpierw jego pasek, a później spodnie. Jedną ręką zsunął je odrobinkę, tylko tyle, by odsłonić szczupłe biodra. Położył dłoń na jego kroczu, tak po prostu i skupił się na badaniu wargami jego ciała. Doskonale wiedział, że jeśli przesunie się trochę w dół znajdzie dwa maleńkie pieprzyki, a jeśli później przesunie się kilka centymetrów w bok trafi na miejsce, przy którym partner zwykle żywiej reagował na pieszczoty. Z każdym kolejnym razem uczył się ciała Arisee na pamięć, ale o dziwo nadal mu się ono nie nudziło. Było cudowne i perfekcyjne w każdym calu. Nie mógł się już doczekać kiedy dotrze do płaskiego brzucha, kiedy pozbędzie się spodni kochanka i odsłoni jego długie nogi, kiedy okrąży kciukiem idealnie gładką i śliską główkę jego członka… ale starał się nie spieszyć. Spokojnie ucałował najpierw jeden, a później drugi pieprzyk i powoli powędrował ustami nieco w bok.
Ryu Endo
Ryu Endo
Samiec Alfa

Wzrost : 175
Zawód : Absolwent liceum
Age : 28

https://stayaway.forumpolish.com/t172-endo-ryu

Powrót do góry Go down

Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY Empty Re: Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY

Pisanie by Arisee Vendell Czw 21 Sie 2014, 21:51

Widząc, że Ryu sam, bez jakiejkolwiek inicjatywy ze strony Arisee, ściągnął swoją koszulkę, aż się uśmiechnął.
Ostatnim razem albo musiałem go prosić, albo sam rozbierać. Spieszy się, czy jak? Nie, żeby mi to jakoś przeszkadzało. Wręcz przeciwnie.
- Widzę, że bieganie i siłownia dały efekt. Bardzo… przyciągający uwagę efekt. – Arisee wręcz nie mógł oderwać oczu od delikatnych, lecz i tak widocznych, mięśni na brzuchu chłopaka. Jednak czując dłoń Endo na swoim kroczu i jego usta torujące sobie drogę po jego klatce piersiowej, sunące coraz dalej i dalej, doskonale znające ostateczny cel wędrówki.
Wtedy zdał sobie sprawę, że Ryu już dawno przejrzał go na wylot. Wszystkie jego reakcje znał i wiedział co zrobić, żeby doprowadzić Arisee na skraj i sprawiał, że wił się i nie potrafił zrobić nic więcej jak tylko błagać o więcej.. I wtedy zaświtał mu w głowie iście szatański pomysł. Który też zaraz zaczął wprowadzać w życie. Nie miał co prawda pewności, jak na to zareaguje Ryu, jednak wiedział jedno. Nuda im nie grozi.
- Może trochę zmienimy taktykę, co? – uśmiechnął się szelmowsko, po czym zwinnym ruchem wyplątał się z objęć kochanka i zszedł z łóżka. Nie odszedł jednak daleko, bo tylko w okolice szafki nocnej. Po czym jednym, wprawnym ruchem zsunął z siebie i tak już rozpięte spodnie. Zaraz też wrócił na łóżko i usiadł w rozkroku na kolanach partnera, z uśmiechem wpatrując się w zszokowane czarne oczy. Objął go za szyję i przyciągnął do powolnego pocałunku.
- Chyba nie mam dzisiaj ochoty na samo leżenie i pachnienie. Pobawmy się jakoś inaczej. – zaproponował.
Arisee Vendell
Arisee Vendell

Wzrost : 170
Zawód : Nauczyciel chemii
Age : 33

https://stayaway.forumpolish.com/t168-arisee-vendell

Powrót do góry Go down

Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY Empty Re: Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY

Pisanie by Ryu Endo Pon 25 Sie 2014, 18:35

Uśmiechnął się słysząc uwagę Arisee odnośnie swojego wyglądu.
Zuważyłeś. Więc było warto.
-Wiesz, Arisee, ostatnimi czasy jakoś mam więcej motywacji by o siebie dbać.
Chcę Ci się naprawdę podobać. Chcę być dla Ciebie możliwie bliskim ideału. Szczególnie teraz, gdu już nie muszę wmawiać sobie, że być może kiedyś będzie Ci na mnie zależeć. Teraz wiem, że Ci na mnie zależy.
Czuł się zupełnie pewnie i spokojnie mając kochanka pod sobą, z każdym pocałunkiem ciesząc się dotykiem jego miękkiej skóry, sunąc po niej nosem i rozkoszując się zapachem ciała Arisee, gładząc ją powoli palcami, tak leciutko, że sam czuł łaskotanie w opuszkach palców. Jakby wcale nie obdarowywał pieszczotami Arisee, ale sam zagarbiał je dla siebie.
Czuł się chyba zbyt pewnie i zbyt spokojnie. Mógł znać każdy milimetr ciała partnera, tak by nie stanowiło ono dla niego żadnej tajemnicy, ale potrzebował jeszcze wiele czasu, by poznać w połowie, czy choćby nawet ćwierci, jego duszę. A ta była jeszcze ciekawsza i bardziej atrakcyjna niż ciało. Ryu był pewien, że Arisee jest pierwszą osobą jaką poznał, która nigdy mu się nie znudzi. Arisee lubił zaskakiwać, zwykle naprawdę mile. Tym razem był jednak zdezorientowany i nieszczególnie zadowolony. Nie lubił tracić Arisee z zasięgu rąk. Zwłaszcza w takiej chwili i zwłaszcza tak nagle. Spojrzał na kochanka, śledząc wzrokiem jego dłonie rozpinające spodnie i pozbywające się ich. Widząc odsłonięte, długie nogi partnera, podświadomie zwilżył wargi językiem. Widok był naprawdę przyjemny, choć Ryu wolałby rozebrać sobie Arisee osobiście, byle tylko nie tracić go z zasięgu dłoni. Nic dziwnego, że gdy tylko Arisee usiadł na jego udach, Ryu położył dłonie na jego biodrach, jakby bał się, że kochanek znów mu ucieknie. Zamknął oczy ciesząc się leniwym, ale gorącym pocałunkiem. Dłonie przesunął do tyłu, na dolną część pleców partnera, obejmując go zaborczo.
Już mi więcej nie uciekniesz, Kochanie.
-Wiesz, chyba spodoba mi się ta Twoja nowa zabawa. Chyba, że zakłada, że to ja mam „leżeć i pachnieć”. Trudno byłoby mi się powstrzymywać i trzymać ręce przy sobie, mając tak atrakcyjnego kochanka. – stwierdził pewnie i przesunął dłonie niżej, niebezpiecznie blisko jego pośladków.
Chcesz się bawić? Pobawmy się. –pomyślał z uśmiechem, ale zaraz przygryzł wargę w skupieniu. Nagle przed oczyma zobaczył scenę z jednego ze swoich snów, a właściwie fantazji, których obiektem oczywiście był Arisee. Ryu nigdy by się do tego nie przyznał i nigdy by nie próbował Arisee do niczego namawiać, ale nie raz śniło mu się że partner pokazuje pazurki. Nie raz fantazjował o tym by Arisee był na górze. Oczywiście nie w sensie zamiany ról, bo Ryu zdecydowanie nie chciałby stanowić tej pasywnej strony związku. Po prostu, chociaż Arisee wyglądał nieziemsko z włosami rozrzuconymi po poduszce, leżąc nago na łóżku, to miło byłoby zobaczyć go w chwili uniesienia z nieco innej perspektywy, nie zakrywać jego ciała własnym ciałem i nie rzucać cienia na jego cudowne ciało. Miał świadomość, że to mogłoby być dla Arisee wstydliwe i krępujące. Dlatego nigdy by tego nie zasugerował. Czasami zapominał o tym, że partner był od niego starszy, równie doświadczony w łóżku i zupełnie inny niż dotychczasowi, niemal wcale niedoświadczeni i młodziutcy kochankowie Endo. Teraz kiedy Arisee postanowił „pobawić się inaczej” i wykazać nieco więcej aktywności Ryu powoli uświadamiał sobie, że właściwie ta jedna z jego licznych fantazji erotycznych wcale nie jest specjalnie wygórowana.
Ryu Endo
Ryu Endo
Samiec Alfa

Wzrost : 175
Zawód : Absolwent liceum
Age : 28

https://stayaway.forumpolish.com/t172-endo-ryu

Powrót do góry Go down

Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY Empty Re: Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY

Pisanie by Arisee Vendell Pon 25 Sie 2014, 21:27

Arisee z zadowoleniem odnotował fakt, że nowa zabawa przypadła kochankowi do gustu. Mruknął cicho, czując obejmujące go zaborczo ramiona i dłonie, uparcie przesuwające się w stronę jego pośladków.
- Zabawa zdecydowanie nie obejmuje trzymania rąk przy sobie. – zaśmiał się cicho do ucha Ryu, kreśląc jednocześnie samym opuszkiem palców różnorakie wzorki na jego ramieniu. – Ale może po kolei. Najpierw może pozbędziemy się tych spodni, co? Przeszkadzają. – zamarudził nieco, robiąc minę nadąsanego dziecka, jednak roześmiane, błyszczące niemal z uciechy szare oczy, mówiły wszystko.
Lewa ręka, dotychczas kreśląca na ramieniu partnera wzorki, powoli zaczęła sunąć w dół, badając po drodze wszystko co tylko się dało. Gdy już niemal dobrnęła do celu, zawróciła, jakby złośliwie, koniec końców jednak spoczęła na rozporku jeansów Ryu. Arisee rozpiął go powoli, niemal zbyt wolno. Zaraz potem uniósł się lekko, tym razem nie uciekając nigdzie, i, ciągnąc ponaglająco za szlufki spodni, usiłował je ściągnąć z Endo.
Arisee Vendell
Arisee Vendell

Wzrost : 170
Zawód : Nauczyciel chemii
Age : 33

https://stayaway.forumpolish.com/t168-arisee-vendell

Powrót do góry Go down

Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY Empty Re: Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY

Pisanie by Ryu Endo Pon 25 Sie 2014, 22:59

-Jeśli zdecydowanie nie zakłada trzymania rąk przy sobie, to zdecydowanie chętnie się z Tobą pobawię. –powiedział. Sięgnął po poduszkę i podłożył ją sobie pod głowę by być nieco wyżej i mieć większe pole manewru. Przez chwilę obserwowal dłoń Arisee kreślącą wzorki na jego własnym ramieniu. Pieszczota była niemal niewinna, ale na swój sposób prowokująca. Zupełnie w stylu Arisee. Miał ochotę przyciągnąć tę dłoń do siebie i ucałować ją. Zamiast tego jednak spojrzał w oczy kochanka. Widząc w nich psotne iskierki uśmiechnął się niemal z rozczuleniem. Nie powiedział jednak ani słowa. Po prostu obserwował bez cienia skrępowania.
-Najpierw trzeba się spodni pozbyć? Skoro takie są reguły tej nowej zabawy… Ma to sens, spodnie potrafią w wielu rzeczach przeszkadzać. Poza tym zrobiły się jakoś dziwnie niewygodne…
Czekał w napięciu aż sunąca w dół dłoń rozepnie jego spodnie. Kilka milimetrów od rozporka już wziął oddech wciągając brzuch, jakby to mogło ułatwić rozpięcie dżinsów, ale dłoń zawróciła. Ryu wypuścił ze świstem powietrze.
Pogrywasz sobie ze mną. Nieładnie.
Starał się zachować spokój, jakby w ogóle się nie przejął i wreszcie doczekał się rozpięcia najpierw guzika, później suwaka. Spodnie naprawdę robiły się niewygodne, bo wspomnienia nocnych fantazji tylko pobudzały wyobraźnię Ryu i był on już naprawdę podniecony. Grzecznie uniósł biodra umożliwiając zdjęcie z siebie dżinsów. Początkowo chciał też sobie pogrywać i nie ułatwiać Arisee ani trochę zadania, ale to byłoby karanie samego siebie.
-Faktycznie przeszkadzały. Tak lepiej. –powiedział po chwili udawanego zastanawiania się. Położył dłonie na udach kochanka i gładził je leciutko.
Ryu Endo
Ryu Endo
Samiec Alfa

Wzrost : 175
Zawód : Absolwent liceum
Age : 28

https://stayaway.forumpolish.com/t172-endo-ryu

Powrót do góry Go down

Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY Empty Re: Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY

Pisanie by Arisee Vendell Wto 26 Sie 2014, 13:38

Uśmiechnął się lekko, widząc jak Ryu za wszelką cenę stara się udawać, że nic go nie obszedł fakt nie natychmiastowego rozpięcia jeansów. Kiedy jednak bez sprzeciwu uniósł biodra, pozwalając na bezproblemowe zdjęcie mu spodni, Arisee pochylił się i nagrodził go delikatnym pocałunkiem. Nie trwał on jednak długo, bo zaraz usta Arisee przeniosły się dalej, całując szczękę kochanka, od brody aż po ucho.
- Lubisz być tu całowany, prawda? Sam mi to powiedziałeś. – szepnął cicho.
Przysunął się bliżej, ocierając się subtelnie o ukrytą jedynie za cienkim materiałem bokserek męskość Endo. Czuł doskonale, że zabawa miała wpływ na partnera, na niego zresztą też działała w równym stopniu. Postanowił więc, że trzeba zakończyć etap rozbieranek.
- Oczywiście, że lepiej jest bez spodni. – pokiwał twierdząco głową. – Jednak zabawa jest jeszcze lepsza, kiedy w ogóle nie ma się na sobie ubrań. – ułożył dłonie na biodrach Ryu i kiedy mówił, ciekawskie palce bawiły się gumką od jego bokserek, czasem nawet zaglądając pod nią. – Więc jak? – zapytał zaczepnie, doskonale znając odpowiedź na swoje pytanie i wiedząc, że zaraz obaj skończą na tym łóżku całkiem nadzy.
Arisee Vendell
Arisee Vendell

Wzrost : 170
Zawód : Nauczyciel chemii
Age : 33

https://stayaway.forumpolish.com/t168-arisee-vendell

Powrót do góry Go down

Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY Empty Re: Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY

Pisanie by Ryu Endo Wto 26 Sie 2014, 17:52

Zamknął oczy i odchylił minimalnie głowę do tyłu oddychając głęboko. Nie, Ryu nie wzdychał i nie pojękiwał w łóżku. No może czasami, ale na pewno nie podczas gry wstępnej. Niemniej jednak po samym ciężkim oddechu widać było, że Arisee trafił w dziesiątkę.
Mówiłem? Nie pamiętam…
-Lubię. A Ty teraz to bezczelnie wykorzystujesz. Nieładnie. – szepnął przyciągając go do kolejnego pocałunku, powolnego i głębokiego. Przygryzł lekko, ale zaczepnie jego dolną wargę.
Jedną z dłoni przesunął na wypięte pośladki partnera, a później przesunął dwoma palcami pomiędzy nimi tyle, na ile pozwalała bielizna.
Arisee doprowadzasz mnie do obłędu. Nie wiem gdzie podziać usta i dłonie. Chcę Cię całować i dotykać całego naraz. Mieć Cię całego. Nie mogę się doczekać kiedy dostanę więcej.
-Masz rację, bez ubrań będzie zdecydowanie lepiej. –stwierdził cofając dłonie i dając Arisee odrobinę swobody. Zachowanie względnego spokoju naprawdę sporo go kosztowało. Nie miał ochoty nawet na chwilę wyypuszczać kochanka z ramion, choćby po to by mógł się na chwileczkę odsunąć i pozbyć bielizny.
-Ale pod warunkiem, że z Ciebie też pozbędziemy się tego ostatniego skrawka materiału. Tak będzie sprawiedliwie, prawda?
Ryu Endo
Ryu Endo
Samiec Alfa

Wzrost : 175
Zawód : Absolwent liceum
Age : 28

https://stayaway.forumpolish.com/t172-endo-ryu

Powrót do góry Go down

Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY Empty Re: Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY

Pisanie by Arisee Vendell Wto 26 Sie 2014, 20:04

- Wcale nie bezczelnie. – oburzył się, gdy tylko Ryu uwolnił jego usta po pocałunku. – Robię to, żeby było Ci miło i przyjemnie. – uśmiechnął się pogodnie.
Mruknął cicho, czując dłoń kochanka pomiędzy pośladkami, po czym wypiął się jeszcze bardziej, chcąc wyjść naprzeciw pieszczocie. Jednak bokserki utrudniały mu pełne cieszenie się dotykiem i coraz bardziej go irytowały.
- Już się go pozbywam. Daleko nie ucieknę. – ucałował Endo w czoło, po czym zszedł mu z kolan, usiadł na łóżku obok i ściągnął z siebie bieliznę. Przy okazji ściągnął też bokserki chłopakowi, bo nie sądził, żeby ten drugi raz wypuścił go ze swoich objęć. Już teraz czujnie go obserwował, gotowy w każdej chwili złapać niesfornego kochanka, gdyby ten miał zamiar oddalić się na dalej niż metr.
Arisee aż się uśmiechnął. W takich chwilach zaborczość Ryu był po prostu urocza. Nie wystawiał więc jego cierpliwości na katorżnicze próby, tylko ponownie usadowił się na kolanach partnera. Zaraz też został objęty i przyciągnięty do kolejnego, lecz i tak niesamowitego, pocałunku. Gdy się pochylał, ich nagie ciała zetknęły się ze sobą, przez co po kręgosłupie Arisee przebiegł dreszcz ekscytacji. I tak, niemal całkowicie leżąc na kochanku, nie mógł przestać się delikatnie o niego ocierać.
Arisee Vendell
Arisee Vendell

Wzrost : 170
Zawód : Nauczyciel chemii
Age : 33

https://stayaway.forumpolish.com/t168-arisee-vendell

Powrót do góry Go down

Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY Empty Re: Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY

Pisanie by Ryu Endo Wto 26 Sie 2014, 21:27

-Jest mi bardzo miło i bardzo przyjemnie. –szepnął i potarł czubkiem nosa jego nos. Kiedy Arisee odsunął się by rozebrać się do końca, Ryu cały czas obserwował jego twarz. Wyciągnął dłoń i przesunął ją po boku kochanka, chyba tylko po to, by utrzymać kontakt fizyczny. Bezwstydnie spojrzał na niego gdy Arisee już był nagi i uśmiechnął się z zadowoleniem. Lubił go takim widzieć. I właściwie nie chodziło nawet o samą męskość partnera, która tez była miła dla oka. Ryu uwielbiał patrzeć na nagie biodra i podbrzusze Arisee. Z jakiegoś powodu te rejony wydawały mu się być wyjątkowo atrakcyjne i seksowne.
Idealny i cały tylko mój.
Uniósł biodra pozwalając się rozebrać do końca, a później, gdy Arisee znów na nim usiadł położył dłonie na jego biodrach. Kciukiem lewej ręki obrysował krągły kształt kości biodrowej Arisee i przesunął kciuk niżej, aż po pachwinie i udzie. Nie posunął się jednak dalej. Dłoń wróciła na biodro, a później razem z prawą ręką przesunęła się na plecy i przyciągnęła partnera do pocałunku. Zachłannego, jakby Ryu zdążył przez tę krótką chwilę się stęsknić. Dopiero stopniowo pocałunek stawał się wolniejszy, ale jakby bardziej głęboki i namiętny. Endo przesunął jedną z dłoni na pośladki Arisee. Drugą otworzył szufladę szafki nocnej i wyjął opakowanie lubrykatu. Położył je obok, ale na razie nie otwierał. Obie dłonie położył na pośladkach Arisee, które zdawały się wręcz idealnie pasować do nich. Albo to dłonie Endo idealnie pasowały do pośladków Arisee? Ryu sam poruszał minimalnie biodrami prowokując ocieranie się ich ciał o siebie. Uczucie było naprawdę przyjemne. Do tego stopnia, że w pewnej chwili Ryu instynktownie ścisnął leciutko dłonie i westchnął przez pocałunek. A przecież nigdy nie robił tego podczas gry wstępnej.
Ryu Endo
Ryu Endo
Samiec Alfa

Wzrost : 175
Zawód : Absolwent liceum
Age : 28

https://stayaway.forumpolish.com/t172-endo-ryu

Powrót do góry Go down

Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY Empty Re: Cztery ściany Endo Ryu - TEMAT ZAMKNIĘTY

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach