Akira Takimoto

Go down

Akira Takimoto

Pisanie by Akira Takimoto on Czw 31 Lip 2014, 10:26

Nazwisko: Takimoto

Imię: Akira

Wiek: 16

Wzrost: 168

Wygląd: Ma proste, brązowe włosy o nieco rudawym połysku i duże, błyszczące  oczy. Jego oczy są najbardziej niezwykłą cechą wyglądu. Z jednej strony są niewidome i wpatrują się tylko bez wyrazu w przestrzeń, z drugiej strony Akira nawet nie widząc rozmówcy potrafi spojrzeć na niego w taki sposób, że ten czuje, jakby chłopiec mógł przejrzeć jego duszę na wylot. Akira jest drobnej budowy ciała, nie uprawia żadnego sportu, z lekcji wuefu jest z oczywistych względów zwolniony. Nosi przeważnie grzeczne ubrania dobierane przez matkę, zwykle w czekoladowobrązowych kolorach, które rzekomo mają podkreślać kolor jego oczu i chłopięcą urodę.  

Znaki szczególne: Jest niewidomy. Wszyscy w okolicy i cała szkoła zna go jako "tego, który nie widzi".

Charakter: Bardzo nieśmiały, zamknięty w sobie i bez poczucia własnej wartości. Nie radzi sobie z przedmiotami ścisłymi, zwłaszcza  fizyką i matematyką. Jest świetny z historii. Ma doskonały słuch, przez co świetnie gra na fortepianie. Jest nieufny wobec ludzi, nie lubi gdy ktoś go dotyka. Akira to naprawdę ciekawy świata chłopiec, który niestety często boi się świat poznawać i pytać o niego. Jest dość samodzielny i zaradny, ale trudno mu nawiązywać kontakty z innymi. Ciągle wydaje mu się, że tylko sprawia innym problemy. Bardzo mało mówi. Czasami też zdarza mu się nie słuchać rozmówcy tylko nasłuchiwać co się dzieje wokół. Zmienia się to w miejscach, które dobrze zna i sytuacjach, w których ma poczucie bezpieczeństwa. Będąc np. w domu z bliską osobą, jest dość otwarty i wesoły. Dużo mówi, aż trudno poznać że to ta sama osoba.

Wady: Jest niewidomy. Nieśmiałość, brak wiary w siebie, kompleksy

Zalety: Bardzo wyostrzone zmysły i intuicja. Potrafi bez problemu wyczuć jeśli ktoś kłamie, dobra pamięć

Historia: Akira jest jedynym dzieckiem państwa Takimoto. Od urodzenia jest niewidomy, ale rodzice robili wszystko by mógł możliwie normalnie funkcjonować. Do momentu gdy żył ojciec Akiry chłopiec był indywidualnie nauczany w domu. Po śmierci ojca matka podjęła się dodatkowej pracy, by być w stanie utrzymać dom i syna. Z tego powodu nie miała już dla niego czasu. Kobieta ciężko pracuje by związać koniec z końcem, niestety problemy finansowe spowodowały, że Akira musiał zrezygnować z prywatnego nauczania i zapisać się do publicznej szkoły. Szkołę wyposażono w maszyny do pisania Braille’em, ku niezadowoleniu Akiry w klasie wyznaczono dyżury na odprowadzanie go do domu i chłopiec stanął przed najpoważniejszym w jego dotychczasowym życiu wyzwaniem – nauką w publicznym liceum.

Rodzina: Jest jedynakiem. Mieszka z matką w domku jednorodzinnym. Miał kochających rodziców i , pomimo kalectwa, szczęśliwe dzieciństwo. Jego ojciec zmarł miesiąc po piętnastych urodzinach Akiry. W tej chwili poza matką, która niestety nie ma dla niego wiele czasu, nie ma nikogo bliskiego.

Idealny typ partnera: Czuły, troskliwy i opiekuńczy.

Zainteresowania: muzyka klasyczna, historia

Miejsce zamieszkania:
Dom jednorodzinny

Zawód/Klasa/Wydział: 3c

Typ: Uke
avatar
Akira Takimoto

Wzrost : 168
Zawód : Uczeń 3C
Age : 20

Zobacz profil autora http://stayaway.forumpolish.com/t184-akira-takimoto

Powrót do góry Go down

Re: Akira Takimoto

Pisanie by Shu_shiroi on Czw 31 Lip 2014, 10:59

Zaakceptowano Smile

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach