Stay Away!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Widzisz te dziwaczne ciemne drzwi z kołatką? Nie podchodź tam, tam mieszka Shiga.

3 posters

Strona 11 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Go down

Widzisz te dziwaczne ciemne drzwi z kołatką? Nie podchodź tam, tam mieszka Shiga. - Page 11 Empty Re: Widzisz te dziwaczne ciemne drzwi z kołatką? Nie podchodź tam, tam mieszka Shiga.

Pisanie by Rey Cross Pią 22 Kwi 2016, 19:40

- Cieszę się..
Zdecydowanie widać było, że mu ulżyło w momencie kiedy usłyszał, że nadal może pojawiać się w Fabryce. Niegdyś przecież był stałym klientem do momentu, aż nie wyniósł się z miasta Bóg jeden wie gdzie, a z jakiego powodu to już sam Rey, ale również i Shiga wiedział.
- Chciałem najpierw pójść do Fabryki, ale nie wiedziałem czy Cię tam zastane i czy w ogóle powinienem był to robić.
Tak! Zdecydowanie bardziej "wypadało" stać pod drzwiami do mieszkania Shigi i czekać do usranej śmierci, zanim ten się nie pojawi. To już dużo bardziej "wypadało" by pójść do Fabryki i tam na niego czekać. Mimo wszystko na prawdę się cieszył, że mógł wrócić do tamtego miejsca, ale również i niejako do życia Juna.
- Wróciłem do swojego starego mieszkania. Znowu będę mieszkać nad Tobą sąsiedzie.
Rey usmiechnął się mimowolnie kiedy to powiedział i również stanął przy schodach, ale tych prowadzących na górę.
-Więc jesteśmy umowieni..Pojutrze o siedemnastej. Spotkajmy się przy wejściu do oceanarium. Do zobaczenia, Shiga.
Rey nie dał mu możliwości nawet skomentowania faktu, że znowu są sąsiadami , tylko poszedł momentalnie na gore po swoich słowach zostawiając Juna samego ze swoimi myślami.

[ ZT x2]
Rey Cross
Rey Cross

Wzrost : 180
Zawód : Pielęgniarz szkolny
Age : 37

https://stayaway.forumpolish.com/t180-cross_rey_#187

Powrót do góry Go down

Strona 11 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach