Mnie tu nie ma, ciii~

Go down

Mnie tu nie ma, ciii~

Pisanie by Yuya Kuroshi on Sob 31 Sty 2015, 12:17

Nazwisko: Kuroshi
Imię: Yuya
Wiek: 20 lat
Wzrost: 179cm
Wygląd:
Yuya pomimo japońskich korzeni ze strony ojca, kolor włosów i oczu odziedziczył po matce. Tak więc jest zielonookim i blondwłosym Japończykiem. Ostatni raz miał krótką fryzurę w podstawówce, od tego czasu skraca tylko i wyłącznie do ramion. Nigdy się nie przejmował dogryzaniem ze strony rówieśników, że niby jest adoptowany. Za to dziewczyny za nim szalały. W końcu blondyn w Japonii? Czuł się czasem jak gwiazda, tym bardziej, że Yuya należy do tej przystojniejszej części społeczeństwa. Jako mężczyzna w rodzinie jest najniższy przez co nabawił się kompleksu wzrostu, ale nadal wierzy, że chociaż jeszcze trochę urośnie. Często chodzi na siłownię i dużo ćwiczy, jego wysportowana sylwetka zdecydowanie podoba się innym ludziom, a przede wszystkim jego chłopakowi. W dniu 18 urodzin zrobił sobie na plecach tatuaż smoka ma plecach, by zrobi na złość ojcu. W lewym uchu nosi dwa srebrne kolczyki. Czasem mu się zdarza, że po samej twarzy ludzie mylą go z kobietą, gdyż ma delikatne rysy twarzy.
Znaki szczególne:
✦ srebrne dwa kolczyki w lewym uchu
✦ tatuaż smoka na plecach
Charakter: 
Jaki jest Yuya? Dobre pytanie. Zależy to od tego, z kim ma do czynienia. Dla swojego chłopaka Shane'a często jest wredny i zgryźliwy, ale w miarę możliwości stara się o niego dbać. Ale co poradzić, że reakcje młodszego kochanka są takie urocze? Kuroshi na ogół jest miłym i uprzejmym chłopakiem, chodź łatwo popada w złość. Stawia przeważnie sprawy jasno, nie lubi nieporozumień. Dla niego to zbędne problemy. Stara się być nieugięty, ale nie zniesie łez, szczególnie ważnych dla niego osób oraz dzieci. Jest na nie wyjątkowo wrażliwy. W momencie zaś, kiedy robi się zły, lepiej zostawić go w spokoju i uciec na kilka metrów. Ale spokojnie, swojego Shane nie skrzywdzi trwale. W końcu na kimś musi się wyżywać... W ten czy inny sposób. Nie ma raczej ludzi, których nienawidzi. Chłopak uwielbia zabawy, imprezy itp. Często zaciąga Collinsa na tańce i popijawy, nie znosząc sprzeciwu. 
Wady: 
★ źle znosi krytykę
★ szybko popada w złość
★ przejmuje się nawet najmniejszymi głupotami
★ bywa wredny (nawet dla swojego chłopaka, w sumie dla niego przede wszystkim)
★ robi problemy jak coś nie idzie po jego myśli
Zalety:
★ uważa rodzinę za bardzo ważny element życia i dba o nią
★ pomimo złośliwości, dba o swojego chłopaka
★ dotrzymuje słowa i można na niego liczyć
★ służy bezinteresowną pomocą nawet obcym ludziom, jeśli jej potrzebują
★ ma szacunek do innych ludzi (no chyba, że nie zasłużyli)
Historia: 
Yuya urodził się w japońskiej wiosce na Hokkaido. Mieszkam tam z rodzicami i rodzeństwem do czasu, aż ukończył 15 lat. W tym czasie pokłócił się z ojcem i to bardzo poważnie. Powiedzieli sobie za dużo słów i młodszy z synów rodziny postanowił się wyprowadzić. Wyjechał i zamieszkał ze swoją ciotką, Carine. Był wyjątkowo inteligentnym i pojętnym uczniem, wygrał olimpiadę matematyczną i dostał stypendium. Kiedy był w 3 klasie liceum, poznał młodszego od siebie chłopaka Shane'a, z którym szybko się zaprzyjaźnił. Jakoś tak się zdarzyło, że przyjaciel wyznał mu uczucia... Dla Yuyi na początku to był szok, gdyż zawsze gustował tylko w kobietach i nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Ale odwzajemnił w końcu jego uczucia. Kiedy był na studiach, jego ciocia postanowiła wyprowadzić się i zamieszkać na wsi. Zostawiła dla Yuyi mieszkanie, w którym po odejściu Carine, zamieszkał z Kuroshim jego chłopak Shane.
Rodzina:
Kiyoshi Kuroshi - starszy brat, za którym Yuya nie koniecznie przepada. W końcu kto lubiłby brata, który okłamuje wszystkich dookoła i nic go nie obchodzi poza własnym tyłkiem? No, zdarzały się przebłyski "braterskiej miłości", ale te zdarzenia można policzyć na palcach jednej ręki. Kiyoshi ma 28 lat i wyjechał, raz na jakiś czas tylko kontaktuje się z Yuyą, że żyje.
Amee Kuroshi - młodsza kochana siostrzyczka, oczko w głowie Yuyi. 15 letnia dziewczyna mieszka z rodzicami we wsi w Japoni, z której pochodzi chłopak.
Alice Kuroshi (panieńskie Lamiere) - matka, dobrze się dogaduje z synem oraz córką. Często dzwoni, czy wszystko u Yuyi ok. Pochodzi z Francji, po studiach zamieszkała w Japonii i wyszła za Japończyka.
Taysuke Kuroshi - ojciec Yuyi, nie za dobrze się dogaduje jednak ze swoim młodszym synem.
Carine Lamiere - ciotka Yuyi i młodsza siostra jego mamy. Chłopak zamieszkał z nią po kłótni z ojcem.
Idealny typ partnera: Informacja ściśle tajna (Shane może się obrazić XD)
Zainteresowania:
✯ matematyka
✯ komputery i programy komputerowe
✯ gry (tak, także komputerowe)
✯ sztuka nowoczesna
✯ motory ( posiada HONDE VT 600 SHADOW )
Wydział: student na wydziale technicznym. Kierunek: Matematyka i Informatyka
Typ: switch
Miejsce zamieszkania: Mieszkanie w kamienicy, która zostawiła mu ciotka. Od jakiegoś czasu mieszka tam ze swoim chłopakiem.

Powrót do góry Go down

Re: Mnie tu nie ma, ciii~

Pisanie by Shu_shiroi on Sob 31 Sty 2015, 17:43

Zaakceptowano

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach