Raiden Masahiko

Go down

Raiden Masahiko

Pisanie by Raiden Masahiko on Nie 18 Sty 2015, 00:32

Nazwisko: Masahiko
Imię: Raiden
Wiek: 27
Wzrost: 192 cm
Wygląd:
Mężczyzna posiada wycieniowane włosy do ramion. W większości są one czarne, jedynie fragment jego grzywki jest utleniony na bardzo jasny blond. Jego prawe oko jest zasłonięte ciemno-grafitową opaską z fioletowym paskiem. Jego oczy są brązowe, w zależności od światła mogą mienić się jaśniejszym odcieniem bądź ciemniejszym. Gdy przebywa w pracy nosi czerwone kimono z wzorami, pod nim ma czarną, obcisłą bluzkę nachodzącą na szyję a na ramionach ma zarzucony futrzany szal. Na co dzień ubiera się wygodnie, ale elegancko i w dość młodzieżowym stylu.

Znaki szczególne: Opaska na prawym oku; jaśniejszy fragment grzywki.

Charakter:
Od młodych lat był świadom tego, że w przeciwieństwie do jego rodziny będzie kimś zwykłym. Nie czuje się nadzwyczaj mądry, sprytny czy zdolny. Preferuje domowe zacisze czy swoją ukochaną herbaciarnię niż luksusowe biurowce, w których pracują jego krewni. Jest raczej nieśmiały, nie wie jak rozmawiać z ludźmi. O wiele lepiej wychodzi mu to przez komputer czy telefon, gdzie nie widzi swojego rozmówcy. Przy spotkaniu w cztery oczy zacina się, mało mówi.  Przez taki właśnie spokojny charakter nie miał w dzieciństwie przyjaciół, w dorosłym życiu niestety jest podobnie. Jest natomiast pewien, iż gdy uda mu się z kimś zaprzyjaźnić, ba, stworzyć związek, to będzie dawał z siebie wszystko byle tego kogoś nie stracić.

Wady: Małomówny;  woli się spotykać tylko w znanych (i lubianych) przez siebie miejscach
Zalety: Kiedy mu zależy na kimś/czymś robi wszystko, by to przy sobie utrzymać; opanowany; stanowczy

Historia:
Raiden urodził się w zamożnej rodzinie, w której każdy był kimś. Nie ważne czy dyrektorem banku, prawnikiem, lekarzem czy właścicielem salonu samochodowego. Każdy, począwszy od jego dziadków po rodzeństwo miało wyższe wykształcenie i obrany kierunek do końca swojego życia. Już od młodych lat czuł presję otoczenia, która nakazywała mu podążenie śladami rodziny. Niestety, ku niezadowoleniu rodziców, mężczyzna postanowił iż będzie żył tak jak on sam zechce. Po ukończeniu szkoły średniej nie poszedł na studia lecz do szkoły policealnej, dodatkowo zrobił parę kursów by móc spełnić swoje marzenie – otworzyć herbaciarnię. Pieniądze na ten cel uzbierał pracując w wielu miejscach, rezygnując z wielu przyjemności i ze zwykłego odkładania pieniędzy gdy jeszcze utrzymywała go rodzina. W wieku 25 lat kupił mały lokal, który urządził tak jak w swoich snach. Styl japoński, jak i sama Japonia, interesowały go od dzieciństwa. W końcu jego imię pochodzi z jej mitologii, czuł z tym jakieś powiązanie. Od założenia własnego biznesu minęły dwa lata, jego lokal codziennie odwiedza grupa klientów w różnym wieku, którzy pragną odetchnąć od szarej, zalatanej codzienności. Niestety, wśród tych osób nie ma większości jego rodziny. Postanowili oni utrzymywać jak najmniejszy kontakt z nim, ograniczając się jedynie do wspólnych świąt podczas których często musi słuchać krytyki z ich strony. Jedynie jego najmłodsza siostra, Emi, wykazuje chęć bliższych relacji z nim – niestety, kontrolowana przez pozostałe osoby nie zawsze ma ku temu sposobność. Raiden jednak docenia te starania i ma nadzieję, iż reszta krewnych kiedyś się opamięta i zechce naprawić łączące ich relacje.
W momencie usamodzielniania się mężczyzna zaczął uświadamiać sobie swoją odmienną orientację seksualną. Wiedząc, że przy spotkaniu w cztery oczy rozmowa mu nie wyjdzie, postanowił założyć konto na portalu randkowym. Na początku podchodził do tego sceptycznie, lecz po czasie udało mu się nawiązać kontakt z kimś w jego typie. Ich rozmowy trwają już rok, mimo to nie ma odwagi wysłać chłopakowi swojego zdjęcia. Jest to spowodowane tym, iż nie ma szczupłej figury o jakiej by marzył tylko lekko zaokrągloną oraz z powodu swojego oka. Emi nie raz mu mówiła żeby się nie wstydził siebie, gdyż mimo jego wymysłów wciąż jest przystojny. Mimo to brunet nie umie spojrzeć na siebie niekrytycznym spojrzeniem, prawdopodobnie przez to jak wychowali go rodzice.

Rodzina:
~ Masahiko Katsu (84) – dziadek; właściciel kancelarii prawniczej
~ Masahiko Asami (81) – babcia; bez pracy, zajmuje się swoim ukochanym ogrodem różanym
~ Masahiko Takeo (61) – ojciec; prawnik, vice właściciel kancelarii ojca
~ Masahiko Chie  (59) – matka; dyrektorka banku
~ Masahiko Satoru (40) – brat; chirurg i transplantolog
~ Masahiko Takeshi  (37) – brat; właściciel salonu samochodowego
~ Masahiko Katsumi  (32) – siostra; lekarz pediatra
~ Masahiko Emi (17) – siostra; uczennica

Idealny typ partnera: Ktoś niewymagający, spokojny z nutką dominacji by przełamać pierwsze lody.
Zainteresowania: Parzenie herbat i ich komponowanie; historia Japonii
Zawód: Właściciel herbaciarni „Camellia”
Typ: Seme
Miejsce zamieszkania: Bloki
avatar
Raiden Masahiko
Cnotka

Wzrost : 192 cm
Zawód : Właściciel herbaciarni "Camellia"
Age : 31

Zobacz profil autora http://stayaway.forumpolish.com/t367-raiden-masahiko

Powrót do góry Go down

Re: Raiden Masahiko

Pisanie by Shu_shiroi on Nie 18 Sty 2015, 09:12

Zaakceptowano

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach