Abel Pierre

Go down

Abel Pierre

Pisanie by Abel Pierre on Wto 24 Maj 2016, 16:41

Nazwisko: Pierre
Imię: Abel
Wiek: 17
Wzrost: 182
Wygląd:
Wysoki Francuz o diabelsko czerwonych oczach, szczupłym lekko zarysowanym mięśniami ciele i czarnymi włosami sięgającymi do szyi wraz z trochę przydługą grzywką. Mimo, że nie ubiera się jakoś nad zwyczajnie jego codzienne kreacje stwarzają wrażenie eleganckich i schludnych.
Znaki szczególne:
Ma lekkie przebarwienie skóry na lewej stopie, które układa się w kształt małej ciemnej plamki oraz pieprzyk na wewnętrznej stronie prawego uda.
Charakter:
Jest dość spokojnym, opanowanym typem, którego mało co może wyprowadzić z równowagi. Mimo swojej chłodnej otoki jest raczej miły i przyjacielsko nastawiony do ludzi. Czasami bywa trochę nieśmiały, ale kryje to za swoją obojętną twarzą, którą wielu niechcący myli z zarozumiałością.
Wady:
- zamknięty w sobie
- bywa nieśmiały
- ma problem z nawiązywaniem nowych znajomości
- boi się własnych uczuć
Zalety:
- odpowiedzialny
- konsekwentny
- wyrozumiały
Historia:
Urodził się we Francji w mieście Nantes, spokojnym miejscu słynącym ze swojego przyjaznego, bezpiecznego charakteru. Wychowywał się bez ojca, jedynie z poczciwą matką, która była jednak zbyt załamana po stracie męża na bycie oporą psychiczną dla nowo narodzonego chłopca. Już od swoich początków to Abel wspierał matkę i dodawał jej otuchy w tym jakże trudnym okresie. W jego piątym roku życia, jego rodzicielkę spotkało, jednak powtórne nieszczęście. Została zgwałcona w trakcie wieczornego powrotu z pracy wśród jednej z francuskich uliczek. Owocem tego występku są jego dwaj młodsi bracia Bruno i Cédric, którzy po narodzinach zostali oczkiem w głowie matki. To na nich skupiła całą uwagę, a Abel czując na sobie narastające coraz to nowe obowiązki począł powoli przejmować rolę ojca i coraz bardziej zamykać się w sobie. Stał się coraz bardziej zamknięty i wyzbywał wszystkich marzeń. w tym dołączenia do jak słynnej trupy Royale de Luxe. Obecnie postanowił wziąć udział w wymianie uczniowskiej, by odciążyć rodzicielkę z problemów i poszerzyć swoją wiedzę. Choć tak naprawdę mimo, że się do tego nie przyznaję bardzo tęskni za domem.
Rodzina:
Matka i dwóch młodszych braci bliźniaków : Bruno i Cédric
Idealny typ partnera:
Chociaż nie chcę się przyznać do takich uczuć jak miłość Abel poszukuje osoby odpowiedzialnej, wesołej i stabilnej. Takiej, która będzie mogła być dla niego oparciem w  życiu.
Zainteresowania:
Teatr, aktorstwo,literatura.
Zawód/Klasa/Wydział: Klasa II
Typ: Switch
Miejsce zamieszkania: Dom jednorodzinny przydzielonej mu z programu rodzinny.
avatar
Abel Pierre

Wzrost : 182
Zawód : Uczeń
Age : 20

Zobacz profil autora http://stayaway.forumpolish.com/t524-abel-pierre?nid=1#5543

Powrót do góry Go down

Re: Abel Pierre

Pisanie by Shu_shiroi on Wto 24 Maj 2016, 18:05

Zaakceptowano

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach