Fizyka stanowczo potrzebuje więcej miłości!

Go down

Fizyka stanowczo potrzebuje więcej miłości!

Pisanie by Aksel Einar on Sro 02 Wrz 2015, 20:24

Nazwisko: Einar
Imię: Aksel Alrik
Wiek: 29 lat
Wzrost: 201 cm
Wygląd: Wyso​ki, bo mierzący ponad dwa metry, ponoć cholernie przystojny, wysportowany i postawny mężczyzna, którego mina raczej odpycha niźli zachęca do bliższego poznania. Posiada długie czarne włosy, które sięgają mu aż do pasa i szare, czasem nazywane srebrnymi, mów jak ci wygodnie go to i tak nie obchodzi, wąskie oczy zazwyczaj patrzące z obojętnością na otaczający go świat. Czy zachęcają do bliższego poznania czy też nie... Nieważne. Raczej zamiast na oczy większość ludzi patrzy na dobrze zbudowane ciało. Cóż po tylu treningach i zajęciach jakie przygotowywały go do zawodów to chyba nie dziwi, że posiada on okazały sześciopak na klacie, którego pozazdrościć mógłby niejeden facet ćwiczący na siłowni. Zazwyczaj nosi czarne, eleganckie ubrania, choć właściwie eleganckie są tylko koszule, bo spodnie to zazwyczaj dżinsy, oczywiście barwy czarnej. Kolczyków nie posiada wcale, choć kilkanaście lat temu miał przebite prawe ucho, lecz dość szybko zrezygnował z tej ozdoby. Z cech charakterystyczn​ych warto wymienić tylko tatuaż na plecach, który zajmuje całą ich powierzchnię oraz kawałek ramion, oczywiście z tyłu. Przedstawia on złotą rybkę Koi wyskakującą z wody oraz kwiaty, a właściwie całe gałązki z kwiatami Sakury. Jego szyję zdobi srebrny wisiorek, który jest pamiątką po ulubionym wujku.
Znaki szczególne: Poza wzrostem? Zapewne tatuaż na plecach.
Charakter: Jest jak typowy wilk, który za główne wartości uznaje wolność, dumę i wytrwałość. Jest szczery do bólu, możliwe nawet, że aż za szczery, przez co niektórzy myślą, że odzywa się on tylko po to, aby ich obrazić. Mimo wszystko, nie jest on bezdusznym potworem. Nie zrani nigdy nikogo naumyślnie, no chyba, że zrobi to w imię osoby, na której mu zależy. Jeśli chce potrafi być troskliwy i czuły, ale na takie traktowanie trzeba sobie zasłużyć. Przez wydarzenie z jego młodości, ciężko mu zaufać innym, że o zakochaniu się w kimś nie wspomnę. On nadal szuka miejsca dla siebie i kogoś, komu mógłby w końcu zaufać i kogo mógłby chronić. Niestety tę dobrą część siebie zazwyczaj chowa pod maską aroganckiego palanta, który uwielbia znęcać się nad innymi. Tak owszem najczęściej zgrywa dupka, którego nikt i nic nie obchodzi. Jego prawdziwa twarz... Cóż on chciałby żeby pozostała tajemnicą aż do końca jego życia. Lecz czy będzie w stanie trzymać ją w nieskończoność? Tego chyba nie wie nikt... W końcu może w jego życiu pojawi się ktoś, kto sprawi, że on znów będzie tym otwartym na świat chłopakiem, którym był kiedyś...
Wady:
Like a Star @ heaven Stanowczo zbyt pamiętliwy
Like a Star @ heaven Szczery aż do bólu
Zalety:
Like a Star @ heaven Komuś, kogo kocha jest w stanie wszystko wybaczyć
Like a Star @ heaven Jest baardzo tolerancyjny
Historia: Syn instruktora sztuk walki, od najmłodszych lat miał z nimi styczność i bez wahania można powiedzieć, że pomimo kilku kontuzji odniesionych podczas zawodów, nadal kocha trenować.
Poza wcześniej wspomnianymi "zabawami" ze złamaniami w pakiecie jego dzieciństwo niczym szczególnym się nie wyróżnia. Ciekawsza część jego historii zaczyna się w liceum, kiedy to spotkał swoją pierwszą i prawdopodobnie największą miłość, której nienawidzi prawie tak mocno jak ją kocha. Winę za jego mieszane uczucia względem pewnego "irytującego kujona" można zgonić ucieczkę tego chłopaka, jak to zwykł nazywać jego wyjazd, o którym tamten go nie uprzedził.
Z pozdrowieniami dla obowiązkowego punktu "historia", którym szczerze gardzę <3 Niech cię gęś kopnie Sil! =_=
Rodzina: Ojciec i matka gdzieś tam hen daleko...
Idealny typ partnera: Wysoki! Wiecie jak przy tych japońskich kurduplach boli kręgosłup?!
Zainteresowania:
Like a Star @ heaven Koszykówka
Like a Star @ heaven Astrofizyka
Like a Star @ heaven Antropologia
Zawód/Klasa/Wydział: Nauczyciel fizyki
Typ: Seme
Miejsce zamieszkania: Dom jednorodzinny
avatar
Aksel Einar

Wzrost : 201 cm
Age : 33

Zobacz profil autora http://stayaway.forumpolish.com/t500-fizyka-stanowczo-potrzebuje

Powrót do góry Go down

Re: Fizyka stanowczo potrzebuje więcej miłości!

Pisanie by Shu_shiroi on Sro 02 Wrz 2015, 21:28

Zaakceptowano

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach