Ogólne informacje, czyli jak pisać na "Facebooku"

Go down

Ogólne informacje, czyli jak pisać na "Facebooku"

Pisanie by Shu_shiroi on Pon 17 Sie 2015, 21:49

Jaki jest Facebook, każdy wie. Jednak z racji na ograniczenia forum, niezbędnych jest kilka reguł, które ułatwią wszystkim życie.

1. Założony temat jest jednocześnie kontem danego użytkownika. Dlatego pierwszy post powinien być niejako przedstawieniem się. Dodaniem zdjęcia, jakiś podstawowych informacji na swój temat, zainteresowań itp.
2. Dalsze posty traktowane są jako wpisy na tablicy. Wpis na tablicy może być dokonany zarówno przez właściciela konta, jak i inne osoby. Oprócz tekstu, można na tablicę wstawiać zdjęcia bądź filmiki.
3. Jeśli chodzi o komentowanie bądź przycisk "lubię to". Administracja jest w trakcie pracy nad uruchomieniem przycisku "lubię to". Jest z tym trochę pracy, musimy najpierw wymyślić jak to w ogóle zorganizować, więc proszę, dajcie nam czas. Póki co, macie możliwość komentowania swoich postów. Najlepszą opcją (według mnie) jest cytowanie "postu" który chcecie skomentować w odpowiedzi. Mniej więcej zachowany zostanie porządek. A jeśli bardzo nie możecie się powstrzymać przed lajknięciem czegoś -> zawsze możecie zrobić to "na piechotę" : dodając pod spodem komentarz "XY lubi to" Smile
4. Co do treści wrzucanych na tablicę. Nie mogą to być rzeczy powszechnie uważane za obraźliwe w stosunku do drugiego użytkownika, treści pornograficzne bądź wywołujące ogólną kontrowersję bądź zniesmaczenie. Wszelkiego tego typu posty będą natychmiast usuwane.

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach