Shota Kagamine

Go down

Shota Kagamine

Pisanie by Shota Kagamine on Sob 02 Maj 2015, 23:22

Nazwisko: Kagamine
Imię: Shota
Wiek: 23 lata
Wzrost: 160 cm
Wygląd: Shota to chudy mężczyzna. Ma szczupłą twarz o delikatnych rysach, bladą skórę, nieco postrzępione czarne włosy i stosunkowo wąskie oczy w barwie mlecznej czekolady. Często uśmiecha się asymetrycznie, odsłaniając rząd białych zębów. Ubiera się głównie w czerwoną bluzkę i czarne dżinsy, do których zwykle nosi srebrny łańcuszek, którego jeden koniec zaczepia do szlufki, a drugi do portfela trzymanego w kieszeni. Często można go zobaczyć w krótkiej czarnej kurtce. Gdy był młodszy, mylono go często z dziewczyną. Obecnie zdarza się to rzadziej i tylko w ciemnościach. Zwykle ma przy sobie nóż sprężynowy - chowa go w kieszeni spodni lub torbie.
Znaki szczególne: Poprzeczna blizna na obu nadgarstkach.
Charakter: Jest wesoły, słodki, nieco złośliwy i trochę dziecinny. Jest świetnym kłamcą. Bywa naiwny, jeśli chodzi o ludzi, na których mu zależy - jest w stanie uwierzyć im we wszystko, ale gdy się na kimś zawiedzie, potrafi się dotkliwie zemścić. Na ogół udaje obojętnego wobec emocji, które powinien odczuwać i stara się kreować na osobę, która ma wszystko gdzieś, ale tak naprawdę jest bardzo uczuciowy. Potrafi dogadać się z każdym. Niezwykle ciekawski. Dużo mówi, wprowadzając swoich rozmówców w dezorientację lub irytację. Jest bardzo tolerancyjny - nigdy nikogo nie ocenia, póki nie pozna danej osoby i sam nie lubi być oceniany po pozorach. Do wszystkich zwraca się nieformalnie, nie zważając na zajmowaną przez rozmówcę pozycję. Bywa trochę arogancki. W sytuacjach intymnych staje się bezradny i uległy. Chociaż zdarza mu się mówić w sposób filozoficzny, uważa, że po prostu wyraża swoje myśli w najprostszy sposób. Uwielbia być głaskany - zwłaszcza po głowie, brzuchu, bokach ciała i udach - i mruczy przy tym niczym kotek. Potrafi się obrazić za brak tego gestu. Nie lubi być ignorowany.
Wady: Gaduła, dziecinny, ciekawski, trochę zaborczy.
Zalety: Empatyczny, szczery, pomocny, bezpośredni, potrafi szybko uciekać.
Historia: Shota jest pierworodnym dzieckiem państwa Kagamine, najstarszym z trójki rodzeństwa. Jego ojciec nie interesował się rodziną i wciąż pracował, a matka wciąż wyjeżdżała w delegacje, przez co musiał zajmować się swoimi siostrami. Chociaż mu na nich zależy, nigdy nie potrafił dogadać się z Eriką, a Rena irytowała go z powodu swojej ciekawości. Jednocześnie był świadom, że to on zaraził ją tą ciekawością. Chociaż rodzina Kagamine była zamożna, Shota stanowczo wolałby żyć w biedzie, ale z rodziną w pełni tego słowa znaczeniu.
Shota od najmłodszych lat był postrzegany przez rodziców jako "dziwne dziecko". W końcu przedszkolak, który interesuje się ludzką psychiką nie jest "normalny". W podstawówce nudził się na lekcjach i podczas zajęć czytał książki na temat psychologii i psychiatrii. Zauważył to jego wychowawca i po przeprowadzeniu odpowiednich badań okazało się, że chłopak posiada nieprzeciętną inteligencję. Przeskoczył kilka klas, jednak rodzice nadal nie chcieli uznać go za "normalnego". Źle się czuł w domu, więc wyjechał do Stanów, gdzie zamieszkał u wujka. Tam skończył studia medyczne, podczas których poznał Blake'a i zakochał się w nim. Problem polegał na tym, że mężczyzna był nauczycielem Shoty. Po kilku miesiącach Kagamine dowiedział się, że jest zdradzany. Był w rozsypce i próbował popełnić samobójstwo, ale nie udało mu się to. Gdy obudził się w szpitalu stwierdził, że był tchórzem, skoro nie potrafił się zabić. Tamto wydarzenie wzmocniło go psychicznie. Został psychiatrą i przez półtora roku pracował w zakładzie psychiatrycznym, jednak ośrodek został zamknięty. Wrócił do kraju, jednak nie mógł znaleźć pracy w swojej specjalizacji, dlatego otworzył prywatny gabinet.
Rodzina: Leon i Kaede Kagamine to rodzice, którzy nie interesują się własnymi dziećmi. Erika, starsza z sióstr, ma 15 lat i jest dziewczyną cichą i spokojną, natomiast najmłodsza z rodzeństwa, Rena, ma 10 lat i chce wiedzieć wszystko o wszystkim, a jej idolem jest jej ukochany braciszek. Oczywiście, siostry nie mają pojęcia o próbie samobójczej Shoty.
Idealny typ partnera: Ideałem jest dla niego osoba, która go przytuli, powie kilka miłych słów i nie potraktuje go jak kogoś na jedną noc.
Zainteresowania: Lubi obserwować ludzi. Uważa to za swoiste hobby, któremu może oddać się w każdej chwili. Lubi książki o prawie każdej tematyce (romansów nienawidzi z całego serca).
Zawód: Psychiatra
Typ: Uke
Miejsce zamieszkania:Mieszkanie na pierwszym piętrze kamienicy.
avatar
Shota Kagamine

Wzrost : 160
Zawód : Psychiatra

Zobacz profil autora http://stayaway.forumpolish.com/t475-shota-kagamine#

Powrót do góry Go down

Re: Shota Kagamine

Pisanie by Shu_shiroi on Nie 03 Maj 2015, 08:50

Zaakceptowano

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach