Mizutan Yoshido \(;3;)/

Go down

Mizutan Yoshido (;3;)/

Pisanie by Mizutan Yoshiro on Sob 04 Kwi 2015, 18:12

Nazwisko: Yoshiro
Imię: Mizutan (Mizzy)
Wiek: 19
Wzrost: 176
Wygląd: Włosy blond, zielone oczy. Rzadko się uśmiecha. Jest przystojny, szczupły i wysportowany. Ma długie nogi, jasną karnację. Nie stara się jakoś specjalnie wyróżniać ubiorem. Chodzi w tym w czym mu wygodnie. Najczęściej w czarnej bluzie, białym lub niebieskim podkoszulku, glanach oraz czarnych jeansach. Lubi różnego rodzaju ozdoby, posiada piercing; trzy kolczyki na karku i dwa na penisie.
Znaki szczególne: Tatuaż z uśmiechem na prawym pośladku xd
Charakter: Mizutan jest sangwinikiem, często reaguje emocjonalnie. Brakuje mu trochę wiary w siebie. Stara się budować dobre relacje z ludźmi, nie ma poczucia wyższości w stosunku do innych. Nie lubi osób które się wywyższają. Wyraża także własne poglądy bez poczucia winy.
Wady: Roztrzepany, leniwy, zachłanny, wrażliwy?, spięty,  
Zalety: Przystojny, punktualny, koleżeński, pomocny, kreatywny, empatyczny, namiętny,  pogodny, lubiący zmiany a także szczery; czarem bywa że aż do bólu
Historia: Kiedyś w dzieciństwie chorował na anoreksję ale rodzina pomogła mu wyjść z choroby. Ojciec zostawił matkę ponieważ znalazł sobie kochankę i wyjechał do niemiec. Miz nienawidzi ojca. Jego mama jest stewardessą, obsługuje pasażerów w samolocie. Któregoś dnia samolot rozbił się o Alpy. Wszyscy zginęli na miejscu. Po śmierci matki, Mizutan załamał się psychicznie, miał trafić do domu dziecka ale babcia chłopaka która mieszka w Japonii, wzięła go pod opiekę. Chłopak płakał po nocach, z nikim nie rozmawiał bardzo zamknął się w sobie po tym tragicznym wydarzeniu, z jego zachowaniem bywało różnie, miał dziwne wahania nastrojów i przez to jego znajomi odsuwali się od niego, zaczęli rozpowiadać plotki, że ma nie równo pod sufitem i żeby na niego uważać bo jest nieobliczalny i omal kogoś nie pobił, chociaż Mizzy ( bo tak nazywała go matka) nie lubi bójek i unika ich. Często uciekał ze szkoły, kiedyś wzorowy uczeń teraz nieuk. Zaczął unikać ludzi, był chamski wobec nich jak i nauczycieli i często dostawał uwagi. Wszystko go denerwowało.
Rok później na festiwalu zaczepił go chłopak, z którym też się zaprzyjaźnił. Zmienił podejście Mizutana do różnych spraw, ogólnie, zmienił jego życie na lepsze. Wiedział o nim chyba wszystko, po pewnym czasie Mizz poznał swoją orientację, ponieważ zakochał się w swoim przyjacielu, więc jest gejem. Niestety śmierć mu go zabrała zanim zdążył wyznać swoje uczucia, z dnia na dzień po prostu umarł na śnie z niewiadomych mu powodów. Ale jakiś czas temu, jego przyjaciel prosił go, żeby ten obiecał mu, żeby się tak łatwo nie poddawał, żeby panował nad swoimi czynami, i się nie załamywał. I gdyby któregoś dnia go stracił, żeby nie zamykał się w sobie i dalej poznawał ludzi, bo chciał by był po prostu szczęśliwy. Mizz cierpiał przez dwa miesiące po jego śmierci ale przypomniał sobie o obietnicy, którą złożył. Szuka dalej swojego szczęścia, wierzy, że kiedyś je znajdzie, gdy coś nie idzie po jego myśli często się poddaje, ale ciągle próbuje znaleźć inne sposoby na poradzenie sobie w różnych sytuacjach. Często odwiedza grób matki oraz swojego przyjaciela. Czuje ich obecność, są w jego sercu i to go podnosi na duchu. Chłopak ma nadzieję, że odnajdzie kiedyś swoje szczęście, jak na razie czuje się trochę osamotniony. Postanowił że weźmie się za naukę, poprawi wszystkie oceny. Tak więc uczył się pilnie w liceum plastycznym, ponieważ od małego wykazywał zdolności artystyczne. Zdobył zawód grafika komputerowego. Ma dosyć duże problemy z matematyki ale z tym pomaga mu babcia z którą nadal mieszka, oraz która już jest bardzo chorowita i potrzebuje opieki. Po jej śmierci, duży dom wraz z pieniędzmi przypisuje swojemu wnukowi.
Rodzina: matka; Haruka Momoe (*), ojciec; Hans Stephen Yoshida, babcia; Hideka Momoe
Idealny typ partnera: Nieco wyższy, czuły i inteligentny
Zainteresowania: Grafika komputerowa, robienie słodyczy w wolnym czasie, książki głównie science-fiction i czasem mangi
Zawód/Klasa/Wydział: Artysta Plastyk, Student ASP; Grafika komputerowa
Typ: Uke
Miejsce zamieszkania: Japonia, dom babci
avatar
Mizutan Yoshiro

Wzrost : 176
Zawód : Plastyk, Grafika komputerowa
Age : 23

Zobacz profil autora http://stayaway.forumpolish.com/t465-mizutan-yoshido-3#4251

Powrót do góry Go down

Re: Mizutan Yoshido \(;3;)/

Pisanie by Shu_shiroi on Nie 05 Kwi 2015, 17:16

Zaakceptowano

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach