Enzo Chipperfield

Go down

Enzo Chipperfield

Pisanie by Enzo Chipperfield on Pią 27 Mar 2015, 20:56

Nazwisko: Chipperfield
Imię: Enzo
Wiek: 26
Wzrost: 178
Wygląd: Umięśniony, bardzo, co widać przez częsty brak koszulki u niego. Nie zdecydowanie nie należy do osób, które się krępują. Długie włosy, ciemne, rzadko czesane. Jak na faceta dość przeciętnego wzrostu. Zdecydowanie wygląda na swój wiek.
Znaki szczególne: brak
Charakter:
Lekkoduszny, nie przejmuje się niczym, żyje według zasady „miej wyjebane a będzie Ci dane”. Całe dnie spędza przed komputerem, jednakże nie potrafi też zrezygnować z siłowni, ograniczył ją dość znacznie, ale wysiłek fizyczny jest czymś, co ładuje jego baterie. Nie przejmuje się niepowodzeniami, ale również nawet większe sukcesy nie wzbudzają w nim pozytywnych emocji. Ot tak, lekko socjopatyczny. Nie przepada za towarzystwem, żyje sam sobie. Z obojętnością podchodzi do nowych znajomości.
Wady:
Olewcza postawa nie jest zbyt pozytywną cechą, zwłaszcza gdy doprowadza do życia w małej, zasyfionej klitce, w której walają się puste puszki i opakowania po chipsach, a przez szyby nie są w stanie przebić się nawet najmniejsze promienie słońca. Nie wspominając o notorycznym spóźnianiu się na zajęcia.
Zalety:
Wierność i oddanie dla wybranych, oczywiście gdy nie ma alkoholu.
Historia:
Historia nie jest długa, ani skomplikowana. Generalnie chodzi o to, że rodzinka nie chciała żeby Enzo zmarnował sobie życie przed komputerem, tak więc wysłali go do Japonii na studia, gdzie skończył informatykę oraz studium w stylu AWF. Tam już został, nie zależało mu zbytnio na powrocie do domu, dobrze mu było tu gdzie było. A praca? Pracę znalazł, bo za coś trzeba żyć.
Rodzina: Mama i tata gdzieś w Szwajcarii
Idealny typ partnera: Przystojny
Zainteresowania:
Komputer, gry, hackowanie, siłownia, basen, wysiłek fizyczny.
Zawód/Klasa/Wydział: Wuefista w liceum
Typ: Seme
Miejsce zamieszkania:Bloki.
avatar
Enzo Chipperfield

Wzrost : 178
Zawód : Wuefista
Age : 29

Zobacz profil autora http://stayaway.forumpolish.com/t463-enzo-chipperfield

Powrót do góry Go down

Re: Enzo Chipperfield

Pisanie by Shu_shiroi on Pią 27 Mar 2015, 22:07

Zaakceptowano

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach