Kilka słów o one-shotach i regulamin ich dodawania.

Go down

Kilka słów o one-shotach i regulamin ich dodawania.

Pisanie by Silminyel on Pią 20 Mar 2015, 20:56

Kochani!
W tym temacie umieszczać będziemy fragmenty fabuł naszych graczy, które stanowią względnie spójną całość i można je przeczytać po wyrwaniu z kontekstu. Przy każdym one-shocie podane będzie źródło z którego je wzięłam, linki do kart postaci twórców oraz, jeśli to konieczne krótki zarys tego jakie relacje łączą dane postaci.
One-shoty są tylko wycinkami fabuł, mają stanowić bazę krótkich opowiadań do poczytania w 10 minut do kawusi. Są jakby ‘próbką’ naszej twórczości
Z racji iż mamy coraz więcej graczy coraz trudniej jest nadążyć za czytaniem wszystkich fabuł. Szkoda byśmy w ogóle nie mieli pojęcia o sobie nawzajem, więc one-shoty pozwolą nam choćby w małym stopniu poznać fabuły innych.
Osoby niezarejestrowane mają tu okazję zobaczyć jak wygląda pisanie na forum i być może nabrać ochoty na to by do nas dołączyć Smile
Jeśli o organizację chodzi: One-shoty dodaje któryś z administratorów. Jeśli uważasz że jakiś fragment fabuły (Twojej lub kogoś innego) nadaje się na one-shota zaproponuj to pod tym postem dodając link to pierwszego wpisu sugerowanego one-shota.
One-shoty są właściwie jedną z nielicznych okazji gdzie można skomentować fabułę kogoś innego. Możecie pod nimi dodawać swoje uwagi, pisac co Wam się spodobało a co nie, czy sięgniecie po całość fabuły czy raczej nie.
Jeżeli któryś z twórców one-shota zastrzeże sobie że nie chce by jego fabułę komentowano, proszę o informację pod tym postem albo pod samym one-shotem a zablokuję temat.
Jeszcze raz przypomnę: Prezentujemy tu tylko fragmenty fabuł. Jeśli coś Cię zainteresuje zapraszamy do przeczytania całości.
Jeśli nasz one-shoty Cię zainspirują do napisania czegoś własnego, zapraszamy do zarejestrowania się i stworzenia czegoś wyjątkowego razem z nami.
avatar
Silminyel
Admin


Zobacz profil autora http://stayaway.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach