Shimizu Haruki

Go down

Shimizu Haruki

Pisanie by Haruki Shimizu on Nie 08 Mar 2015, 12:08

Nazwisko: Shimizu
Imię: Haruki
Wiek: 25
Wzrost: 185 cm
Wygląd: Dość szczupły, cały czas nosi czarne rurki i przeważnie tuniki. Porusza się z lekkością i precyzją, jakby każdy ruch był zaplanowany. Swoją urodę zawdzięcza po matce Francuzce i ojcu Japończykowi. Posiada małe mięśnie, które nie są widoczne kiedy jest ubrany. Jest dość silny i zwinny, choć nie lubi ćwiczyć. Włosy sięgają prawie do pasa i zawsze ma je rozpuszczone. Nosi również niebieskie soczewki, gdyż nie lubi naturalnego, ciemnopiwnego koloru swoich oczu.
Znaki szczególe:
- Niebieskie soczewki,
- czarne rurki,
- długie, lśniące, dość grube i rozpuszczone włosy.
Charakter: Wydaje się oschły i zimny, ale to tylko pozory. Gdy ktoś się do niego zbliży, pokazuje wtedy swoje uczucia. Jest trochę zamknięty w sobie, ale jak kogoś lepiej pozna to otwiera się prawie jak książka. Mówi to co myśli i potrafi dogryźć, a gdy przesadzi próbuje to odkręcić, chyba że osoba naprawdę go zirytowała. Jest otwarty na nowe doświadczenia i lubi eksperymenty. Interesuje się wieloma rzeczami, część z nich to zainteresowania związane z pracą. Jest typem osoby wiernej i lojalnej, więc ceni sobie bardzo bliskie kontakty. Przywiązuje się do ludzi, gdy już ktoś przebije jego skorupę.
Wady:
- mówi to co myśli,
- bywa czasem nieprzyjemny,
- nie pokazuje swoich uczuć za często,
- czasem mówi swoje sprośne kawały,
- lubi się droczyć.
Zalety:
- mówi to co myśli,
- jest opiekuńczy względem przyjaciół i osób bliskich,
- nie lubi się kłócić, ale to się zdarza,
- lubi się droczyć,
- potrafi przyznać się do swojej winy
Historia: Został poczęty przypadkiem. Jego ojciec pojechał w sprawach biznesowych do Francji i tam poznał piękną kobietę, która pracowała w owej firmie. Nie chcieli się wiązać na stałe, po prostu chodziło im tylko o seks, ale gdy w późniejszym rozrachunku okazało się, że Mirabel – bo tak właśnie nazywa się matka Harukiego – dowiedziała się o ciąży, jak najszybciej skontaktowała się ze swoim przygodnym kochankiem, Takashim. Takashi wrócił do Francji i nie było innego wyjścia jak poślubić Mirabel, co się wkrótce stało.
Haruki pochodzi z bogatej rodziny, niestety nie do końca szczęśliwej. Jego rodzice cały czas się kłócą, jedyne w czym się zgadzają to seks, przez co Haruki został obdarowany jeszcze bratem i siostrą.
Haruki, gdy już miał dość wiecznych kłótni, postanowił wrócić do Japonii, wcześniej biorąc sobie dość sporą sumę z konta rodziców na mieszkanie oraz na otworzenie własnego biznesu.
Rodzina: Matka Mirabel Sorel, ojciec Takashi Shimizu, młodszy o dwa lata brat Wataru Shimizu oraz młodsza trzy lata siostra Sora Shimizu.
Idealny typ partnera: Osoba, która nie będzie się za często obrażać za jego komentarze i która będzie lubiła się z nim droczyć. Kiedy trzeba, porządnie przyłoży, kiedy przesadzi w swych odzywkach.
Zainteresowania: Szeroki wachlarz zainteresowań, w których znalazły się książki, przerabianie zdjęć czy robienie stron. Jego zainteresowania związane z własnym biznesem, którym jest sex shop.
Zawód: Właściciel sex shopu
Typ: Switch
Miejsce zamieszkania: Apartament
avatar
Haruki Shimizu

Wzrost : 185 cm
Zawód : Właściciel sex shopu
Age : 28

Zobacz profil autora http://stayaway.forumpolish.com/t455-shimizu-haruki#4017

Powrót do góry Go down

Re: Shimizu Haruki

Pisanie by Shu_shiroi on Nie 08 Mar 2015, 14:13

Zaakceptowane

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach