Aiden Ledoux

Go down

Aiden Ledoux

Pisanie by Aiden Ledoux on Pią 20 Lut 2015, 20:04

Nazwisko: Ledoux
Imię: Aiden
Wiek:25 lat
Wzrost: 189 cm

Wygląd: Nietrudno jest Aidena przeoczyć. Po pierwsze dlatego, że jest dość wysoki. Choć sam twierdzi, że kilka centymetrów więcej z pewnością by mu nie zaszkodziło, w Japonii zdecydowanie należy do grupy tych, którzy wzrostem górują nad przeciętnymi mieszkańcami tego kraju. Na długiej szyi umiejscowiona jest delikatna, nieco kobieca  buzia. Do tej pory pamiętał, jak jego mama gładziła go po gładkim policzku żartując sobie, że gdyby tylko założyła mu sukienkę i zapuściła trochę włosy, mógłby przybrać rolę jej córki. Cóż, w dorosłym życiu zmężniał, miał szerokie barki i dobrze wypracowane, odznaczające się mięśnie na całym ciele, jednak twarz pozostała łagodna, subtelna. Lekko zarysowane kości policzkowe okalały jasno-fioletowe włosy, które opadały mu na nos, z tyłu kończąc się gdzieś przy ramionach. Uroku, którego w ogóle mu nie brakowało, dodawały mu niezwykle intensywnie niebieskie oczy, zwykle radosne i beztroskie, pełne wdzięku. Poza całym swoim wyglądem, Aiden był jedną z tych osób, które wchodząc do pomieszczenia, rozświetlały je pozytywnym, jasnym światłem, a jego czarujący sposób bycia i charyzma hipnotyzowały wszystkich wokół.

Znaki szczególne: Tylko jeden, mianowicie mały tatuaż pod lewym okiem, przedstawiający czarny symbol pik.

Charakter: Aiden na co dzień jest bardzo wesoły, uśmiechnięty i beztroski. Bez problemu nawiązuje kontakt z innymi, wydaje się, że zawsze wie, jak się zachować. Potrafi dopasować się do otoczenia, dobrze też wyczuwa, co i kiedy powinien powiedzieć, żeby zaskarbić sobie sympatię innych. Jest otwarty i ma dystans do siebie. Bez trudu też potrafi uwieść i zarazić swoim nastawieniem innych, sprawiając że wiele osób chce z nim przebywać. Jest łagodny i woli załatwić wszystko polubownie, z resztą zwykle mu się to udaje.

Wady: Bywa powierzchowny, ciężko też jest sprowokować go by zrzucił z siebie to, niekiedy irytujące, przebranie „wesołka”. Stara się zachować dobrą minę do złej gry bez względu na okoliczności. Niełatwo go urazić lecz jeśli już się to komuś uda, Aiden może chować urazę przez bardzo długi czas. Manipuluje ludźmi, korzystając ze swoich atrybutów. Jego prawdziwe uczucia są mocno obudowane wierzchnią „radosną” barykadą, bardzo rzadko je zdradza.

Zalety: Czas spędzany w jego towarzystwie jest pełen uśmiechu, ludzie dobrze się z nim czują. Uwielbia małe dzieci, z wyraźną z resztą wzajemnością. Jest czarujący, romantyczny, wie czego ludzie pragną i wie, jak im to dostarczyć. Poza tym jest miły, sympatyczny, zwykle bezkonfliktowy.

Historia: Aiden urodził się w Japonii, lecz niedługo po narodzinach, jego rodzice przeprowadzili się do Europy. Jego mama jest Japonką, ojciec pochodzi z Francji. Chłopak ma młodszą o dwa lata siostrę, z którą odkąd się urodziła, był  bardzo związany. Aiden opiekował się nią i bawił. W szkole nie miał większych problemów, był bardzo lubiany, dobrze się uczył. Miał niesamowite powodzenie u płci przeciwnej (z resztą nie tylko). Dostawał miłosne listy, koleżanki przynosiły mu domowej roboty ciasteczka, a na szkolnych korytarzach można było słyszeć za nim pełne namiętności westchnienia. Nigdy jednak się nie zakochał. W głębi siebie doskwierała mu samotność, paradoksalnie, bo przecież był otoczony chmarą wielbicielek. Wszystko zmieniło się na studiach, gdzie poznał swoją pierwszą miłość, którą okazał się jego… współlokator z akademika. Ethan, bo tak było mu na imię, nie był najlepszym kandydatem na partnera. Był porywczy, nie przykładał wagi do nauki, wagarował. Mimo to Aiden zakochał się w nim bez pamięci, tracąc całkowicie rozum. Spędzał ze swoim lubym całe dnie, oddając mu siebie w stu procentach. Tutaj warto wspomnieć o krótkiej historii tatuażu pod lewym okiem. Aiden zrobił go sobie w prezencie urodzinowym dla Ethana, który w tym czasie zarabiał, grając w kasynie, gdzie również pracował. Tatuaż miał symbolizować uczucia, miał pokazać chłopakowi, że to co Aiden czuje, jest prawdziwe i jedyne. Niedługo po jego zrobieniu, wyszła na jaw prawdziwa natura Ethana, jego liczne zdrady. Aiden, ze złamanym sercem, zaraz po ukończeniu studiów uciekł do Japonii, odcinając się całkowicie od bolesnych wspomnień i pustki, jaka zagościła w nim po rozstaniu. Obecnie utrzymuje kontakt telefoniczny z rodzicami i siostrą, natomiast byłego chłopaka nie chce więcej widzieć.  

Rodzina: matka i ojciec, siostra
Idealny typ partnera: Ktoś, kto rozbudzi w nim dawne uczucia…
Zainteresowania: Aiden uwielbia oglądać filmy, lubi też spędzać czas w klubach karaoke. W dodatku skończył studia pedagogiczne, chciałby uczyć dzieci.
Zawód/Klasa/Wydział: Opiekun w przedszkolu.
Typ: Seme
Miejsce zamieszkania: Bloki
avatar
Aiden Ledoux

Zawód : opiekun w przedszkolu
Age : 29

Zobacz profil autora http://stayaway.forumpolish.com/t445-aiden-ledoux

Powrót do góry Go down

Re: Aiden Ledoux

Pisanie by Shu_shiroi on Pią 20 Lut 2015, 21:40

Zaakceptowano

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach