Akihito Kyou

Go down

Akihito Kyou

Pisanie by Akihito Kyou on Sro 18 Lut 2015, 15:55Nazwisko: Kyou

Imię: Akihito

Wiek: 17lat

Wzrost: 170


Wygląd:
Aki nie jest zwykłym dzieciakiem, cierpi na częściowy albinizm z wyniku którego jego włosy spowija biel, a oczy są wypełnione szkarłatem. Ma delikatne rysy twarzy co niejednokrotnie było szykanowane przez rówieśników i jasną cerę, którą dość często spowijają rumieńce. Jak na chłopca posiada dość duże oczy, z połyskującymi tęczówkami i półpełne usta, które z pewnością dodają mu uroku.
Zdecydowanie woli ubierać się wygodnie i praktycznie, ale jak każdy lubi wyglądać nienagannie, schludnie i przyzwoicie. Jego serce zdobyły trampki, posiada jedna parę w chyba każdym możliwym kolorze. Bardzo lubi również białe t-shirty, chociaż jakimś kolorowym wzorem nie pogardzi. Do tego czarne bluzy lub koszule jako kontrast do włosów i t-shitra, oh yea~~ czasami zarzuci jakiś kolorek, niebieska koszula, czerwona bluza... jak każdy.
Zawsze na lewej lub prawej ręce ma swoją szczęśliwą brązową opaskę.
Do szczęśliwego kompletu ma czerwony szal który dostał w dzieciństwie, jednak o wiele rzadziej go nosi, woli coś o tak wielkiej wartości pozostawić w domu, dobrze wie że jest fajtłapą i dość często gubił, zostawiał gdzieś swoje rzeczy.
Spodnie jak spodnie, rurki i tyle, tylko nie nazbyt obcisłe bo luz musi być.
A tuż pod jego przylegającymi bokserkami, chowa się mały sekret (nie taki zboczeńcy), na lewym boku, na biodrze jest małe znamię, które z dala wygląda jak niedoje*ana literka S, jednak z bliska ewidentnie przypomina runę "jera".
Jest dość szczupły, ale nie wychudzony, zamiast widoku żeber jest lekki zarys mięśni, co może nie lada zdziwić. Ale no cóż, chłopak dba o to by dobrze się czuć we własnej skórze.

Znaki szczególne:
Kolczyk pod językiem i znamię.


Charakter:
Wyjątkowo nieśmiały, co znaczy wyjątkowo? Ano jak ktoś tak jak on może zostać dosłownie sparaliżowany przez nieśmiałość, to chyba można to nazwać "wyjątkowym".
Niezwykle łatwo wpada w panikę i często robi przy tym głupie rzeczy.
Stara się być ostrożny w kontaktach z ludźmi, chyba, że jego wewnętrzny głos, przeczucie pozwolą mu na większa swobodę.
Brak mu pewności siebie, przez bardzo długi okres czasu był wyśmiewany przez rówieśników, co go dość mocno zniszczyło wewnętrznie.
Jest bardzo energiczny, kiedy ma dobry humor uśmiech nie schodzi mu z twarzy, niejednokrotnie skakał z radości.
Emocjonalny, to słowo bardzo do niego pasuje, wręcz tryska emocjami (zboczeńce), strzela nimi na lewo i prawo.
Bywa łatwowierny i czasem zbyt szybko obdarza kogoś zaufaniem, ma miękkie serduszko i nie odmówiłby pomocy nawet najgorszemu wrogowi.
Jak na swój wiek, zbyt często zachowuje się jak dzieciak, co może być bardzo irytujące w niektórych momentach.
Ale cóż poradzić, jest jaki jest, wypełniony miłością do świata, prawie zawsze uśmiechnięty, uwielbiający się przytulać.
Można wręcz powiedzieć, że na twarzy ma wypisane "free hugs" lub "hug me".


Wady:

 • dziecinny
 • wyjątkowo nieśmiały
 • łatwo panikuje
 • łatwowierny
 • ulega emocją
 • nie asertywny
 • strachliwyZalety:

 • dobroduszny
 • miły
 • uprzejmy
 • energiczny
 • radość sprawiają mu nawet drobnostki
 • wierny
 • marzycielski
 • kreatywnyHistoria:
Akihito został znaleziony na schodach kościoła w małej wiosce, z tego względu na temat jego rodziny nie ma żadnych informacji.
Znalazła go siostra Alberta, która zaniosła zawiniątko do pobliskiego sierocińca zarządzanego przez zakonnice.
Alberta była dla niego jak matka, to ona opiekowała się nim odkąd pamięta. Wszystkie siostry zakonne zawsze powtarzały, że jest niezwykle uzdolniony.
Od lat najmłodszych był uczony gry na skrzypcach, w bardzo młodym wieku dorównywał o wiele starszym rówieśnikom, co dla nich było niezwykle frustrujące.
Kiedy został wysłany do szkoły, pierwsze dni były trudne, jednak potem nie było lepiej, z każdym tygodniem, miesiącem było gorzej.
Szykanowany, poniżany, mieszany z błotem. Ukrywał to przed siostrami, za każdym razem gdy ktoś nabił mu siniaka, mówił że się przewrócił.
Do dnia kiedy jeden z takich incydentów zauważyła nauczycielka Akiego. Rada nauczycielska wraz z najstarszymi z sióstr zakonnych podjęła decyzję, jako że nie można wiecznie karać rówieśników Akiego, a on sam odczuwa dyskomfort przebywając z nimi, postanowiono go przenieść. Szkolny internat w większym mieście, z pewnością brzmi jak jakieś wyjście z tej problematycznej sytuacji.

Rodzina: Jest sierotą, jednak role matki przejęła siostra zakonna Alberta Panzerfausta.

Idealny typ partnera: Sam do końca nie jest świadom swojej orientacji, tak wiec z pewnością musiałby to być ktoś kto mu to uświadomi. Ktoś kto się nim zaopiekuje, a jednocześnie ktoś kto go zdominuje. Wychowywany przez zakonnice był odizolowany od "niegrzeczności", dlatego czuje wewnętrzną ciekawość i może nawet pociąg do czarnych charakterów, np. ludzi agresywnych, bezpośrednich, zadziornych...

Zainteresowania: Gra na skrzypcach, rolki, książki, wiersze, no i pieczenie~ uwielbia zapuszczać się do krainy piekarnika <3

Klasa: Absolwent liceum/Dawniej uczeń IIIc

Typ: Uke

Miejsce zamieszkania: Szkolny internat (pokój 2osobowy)
avatar
Akihito Kyou

Age : 22

Zobacz profil autora http://stayaway.forumpolish.com/t443-akihito-kyou

Powrót do góry Go down

Re: Akihito Kyou

Pisanie by Shu_shiroi on Sro 18 Lut 2015, 16:10

Zaakceptowane

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach