Lucas Crowley

Go down

Lucas Crowley

Pisanie by Lucas Crowley on Pon 09 Lut 2015, 19:26

Nazwisko: Crowley

Imię: Lucas

Wiek: 30 lat

Wzrost: 188 centymetrów

Wygląd: Wysoki, białowłosy mężczyzna. Szczupły. Wygląda na dosyć posępnego typa, rzadko się uśmiecha. Często ludzie mają go za starszego, niż jest w rzeczywistości. Trzydzieści lat to nie tak dużo, prawda? Po prostu wygląda bardzo dojrzale. Jego skóra jest bardzo blada. Pewnie dlatego, że rzadko wychodzi na słońce, nawet w pracy. To, co może zwrócić uwagę, to jego białe włosy i dosyć oryginalna fryzura. Z tyłu włosy ma wygolone, zaś z przodu ma długą grzywkę, zaczesaną na bok. No i do tego dochodzą jeszcze oczy, które są na swój sposób niesamowite i wiele osób zwraca na nie uwagę. A raczej na kolor ich tęczówek, który jest wręcz nienaturalnie jasny. Czasami tęczówki te wyglądają, jakby świeciły. Jeśli chodzi o ubranie, to najczęściej chodzi elegancko ubrany. Nie przepada za luźnym stylem ubierania się. Może po prostu jest już na to za stary? W pewnym wieku trzeba nabrać trochę klasy. W jego garderobie znajdują się głównie krawaty, muszki, koszule, kamizelki… i inne tego typu rzeczy.

Znaki szczególne: Oczy koloru jaskrawoniebieskiego. Wzrok, który zabija….

Charakter: Raczej stabilny. W zasadzie trudno jest go rozgryźć. Nigdy nie jest się w stanie poznać po nim, czy jest smutny, czy zdenerwowany, czy obojętny… Raczej stara się ukrywać emocje. Przez co też może być odbierany za nudziarza. Ale za to lubi pomagać ludziom w potrzebie. Często czuje też, że to jego poczucie obowiązku. Po prostu nie byłby sobą, gdyby nie pomógł komuś. Jeśli chodzi o emocje… Trzeba go bliżej poznać, wtedy zaczyna się bardziej otwierać na ludzi. Trzeba z nim spędzić trochę czasu, poobserwować… Wszak nie zawsze nosi się tą samą maskę, prawda? Nie znając rodziców, można kombinować, po kim ma te cechy… Prawdopodobnie charakter odziedziczył po matce, ale wpływ na to mogła mieć również smutna przeszłość Lucasa. Ponoć dawne wydarzenia mają na nas ogromny wpływ...

Wady: Powściągliwość. I wygląda, jakby był wiecznie znudzony… albo w złym nastroju. No i w sumie też jest pracoholikiem. Można do tego doliczyć też tajemniczą przeszłość, o której Luca woli nie wspominać…

Zalety: Zawsze jest chętny do pomocy. Umie też uważnie słuchać, jeśli ktoś potrzebuje rozmowy. I podobno jego ramiona mają jakieś kojące właściwości, to też zawsze można dodać sobie otuchy, prosząc go o przytulenie… Takie przyjacielskie, rzecz jasna.

Historia: Pięć lat temu, kiedy nie mieszkał jeszcze w Japonii, pracował w piekarni w Petersburgu. Nie studiował, więc mógł pracować w normalnych godzinach. Nie miał rodziców, oni zginęli w wypadku akurat gdy przebywali na terenie Rosji… Zatem trafił do najbliższego przytułku. Potem został adoptowany właśnie przez właściciela piekarni, w której później pracował. Niestety, właściciel zawarł jakąś umowę z rosyjską mafią i po jakimś czasie interes musiał zostać zamknięty. Legenda głosi, że słynne ciasteczka z mięsnym nadzieniem posiadały jakiś tajemniczy składnik… Kto wie, co to było. Może ludzkie mięso? Wszak mafia musiała w jakiś sposób pozbywać się trupów… Kto wie, może faszerowali tym zarówno swoich klientów, jak i pracowników piekarni? Lucas nawet nie piśnie słówka na ten temat. Ma jedynie nadzieję, że nikt nie odkryje tej paskudnej tajemnicy. A mówiąc o jego imieniu… Po przeprowadzeniu się musiał zmienić imię i nazwisko, tak w ramach bezpieczeństwa. Tak naprawdę nazywa się Wasilij Tretiakow. Zawsze marzył o własnym lokalu… Kiedy zorientował się, że jest gejem? Cóż, to odkrycie nie należało w jego przypadku do przyjemnych… Kiedy zaczynał pracować jako nastolatek w piekarni swojego ojczyma, pewnego dnia do środka wpadły łobuzy z mafii. Przytargali oni ze sobą jakiegoś chłopaka… Grożąc Luce (wtedy jeszcze Wasylowi), kazali nie mówić o tym nikomu i zawlekli tamtego na zaplecze. Przerażony Luca postanowił robić to, co mu kazano… Po jakimś czasie usłyszał jakieś dziwne odgłosy z zaplecza. Na początku myślał, że oni chcą go po prostu zabić… Dyskretnie zajrzał do środka. Trzech dorosłych mężczyzn „zabawiało” się z nastolatkiem… Nigdy nie był świadkiem takiego czegoś. I wywołało to u niego dziwną reakcję. Z jednej strony był przerażony i chciał pomóc chłopakowi, ale z drugiej… poczuł jakieś takie dziwne podniecenie. Od tamtej pory z nikim nie rozmawiał na ten temat, choć jednocześnie postanowił zaakceptować to, kim jest. Wszak nikt nie jest idealny.

Rodzina: Rodzice, jak już było wspomniane wcześniej, zginęli w wypadku drogowym. Matka pracowała jako urzędniczka, ojciec zaś prowadził prywatną firmę.

Idealny typ partnera: Bardziej żywy, niż on sam. Ale również spokojny. Wygadany, uśmiechnięty. Uczuciowy. No i pasywny, oczywiście.

Zainteresowania: Gotowanie, pieczenie, amatorskie tworzenie rzeźb (z gliny) oraz taniec towarzyski. Wyobrażacie sobie tego „sztywniaka” wywijającego na parkiecie?

Zawód/Klasa/Wydział: Barman.

Typ: Seme.

Miejsce zamieszkania: Centrum miasta, oszklony apartamentowiec.
avatar
Lucas Crowley

Age : 33

Zobacz profil autora http://stayaway.forumpolish.com/t433-lucas-crowley

Powrót do góry Go down

Re: Lucas Crowley

Pisanie by Shu_shiroi on Pon 09 Lut 2015, 19:35

Zaakceptowano

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach