Austin Rogue

Go down

Austin Rogue

Pisanie by Austin Rogue on Pią 06 Lut 2015, 22:00

Nazwisko: Rogue
Imię: Austin
Wiek: 18 lat
Wzrost: 170cm
Wygląd: Wysoki chłopak z obsesją na punkcie swojego wyglądu. Codziennie wchodzi na wagę, aby upewnić się, że nie przybyło mu kilogramów. Naturalny kolor jego włosów to jasny brąz, jednak upercie rozjaśnia je do bieli gdy tylko na jego głowie pojawi się chociażby pół centymetra odrostu. (Dlatego też zmuszony jest przeznaczać fortunę na odżywki, ani nie udało mu się zapuścić włosów dłuższych, niż do ramion.) Odkąd wyrwał się spod skrzydeł konserwatywnych rodziców, ubiera się dosyć ekstrawagancko, na co nie mógł pozwolić sobie w rodzinnych stronach - niestety południowe stany Ameryki nie są zbyt przychylne odmieńcom.  
Znaki szczególne: brak
Charakter: Od dziecka był bardzo otwartą i skorą do nawiązywania znajomości istotką. Nie znaczy to niestety, że udawało mu się błyszczeć w towarzystwie. W jego rodzinnych stronach, ludzie byli do niego uprzedzeni, zrażeni jego stylem i sposobem bycia. Z biegiem lat chłopak zamykał się w sobie, jednak przeprowadzkę do nowego miejsca potraktował jako okazję do rozpoczęcia wszystkiego od nowa. Obiecał sobie, że znajdzie tu grupkę dobrych znajomych, dzięki którym wyrwie się samotności.  
Wady: Zbyt łatwo daje się uwodzić, przez co bywa niestały w uczuciach.  
Zalety: Często zdarza mu się wyciągać do innych pomocną dłoń.
Historia: Urodził się i wychował w bogatej rodzinie na południu Ameryki, jednak zawsze czuł, że to nie jest miejsce dla niego przeznaczone. Od dziecka marzył by się stamtąd wyrwać, co jeszcze bardziej przybrało na sile, gdy stał się świadom swojej orientacji. Znając nastawienie rówieśników, starał się ją ukrywać, jednak nie zawsze szło to po jego myśli, toteż kilka razy konkretnie dostał w skórę od kolegów, którzy postanowili go 'nawrócić' na jedyną słuszną drogę.  W końcu gdy osiągnął odpowiedni wiek, dał radę namówić rodziców na wysłanie go do szkoły z internatem. Chcąc zupełnie zerwać z dotychczasowym życiem wybrał placówkę zagraniczną, przyjmującą uczniów ze wszystkich zakątków świata, mając nadzieję, że właśnie tam będzie mógł być sobą.  
Rodzina: Rodzice i dwójka rodzeństwa.
Idealny typ partnera: Zawsze marzył o nieco starszym od niego mężczyźnie, przy którym czułby się pewnie i bezpiecznie. To upodobanie prawdopodobnie ma korzenie w doświadczeniach z przeszłości.
Zainteresowania: Rysunek. Zawsze marzył o życiu artysty, jednak ma wątpliwości co do swojego talentu, nie zraża się jednak i każdą wolną chwilę poświęca na ćwiczenie swoich skilli.  
Zawód/Klasa/Wydział: Absolwent liceum/Dawniej uczeń III B
Typ: Uke
Miejsce zamieszkania: Internat


Ostatnio zmieniony przez Austin Rogue dnia Pon 09 Lut 2015, 20:41, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry Go down

Re: Austin Rogue

Pisanie by Shu_shiroi on Pią 06 Lut 2015, 22:50

Austin, musisz wybrać konkretną klasę: A, B, C.
No i... dałoby radę doskrobać parę zdanek? Głównie w historii i charakterze.

Powrót do góry Go down

Re: Austin Rogue

Pisanie by Austin Rogue on Pon 09 Lut 2015, 20:43

Okej, karta poprawiona literka dopisana. "B" w sumie tak losowo. To ma jakieś znaczenie? Klasy są profilowane, czy coś? Szczerze mówiąc nie udało się się tego znaleźć.

Powrót do góry Go down

Re: Austin Rogue

Pisanie by Shu_shiroi on Pon 09 Lut 2015, 20:51

Zaakceptowano

Profili nie ma, ale, jak wiadomo, w każdej klasie są jacyś uczniowie. I to też zależy, z kim będziesz chodził na lekcje, jakie przyjaźnie zawierał... dobra, mendzę....

Powrót do góry Go down

Re: Austin Rogue

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach