.Yucca Lunaris.

Go down

.Yucca Lunaris.

Pisanie by Yucca Lunaris on Pią 06 Lut 2015, 00:10

Nazwisko: Lunaris

Imię: Yucca

Wiek: 26

Wzrost: 176 cm

Wygląd: Długie rude włosy sięgające połowy pleców, mające tendencję do falowania się. Jego oczy są zielone. Przeważnie ubiera się łącząc elementy eleganckiej i młodzieżowej garderoby. Używa podkładu na twarz by zakryć swoje piegi.

Znaki szczególne: Gdy nosi podkładu można zauważyć jasne piegi na nosie i części policzków. Nie są one gęsto rozmieszczone, jednak mimo wszystko irytują chłopaka.

Charakter: Yucco jest osobą spokojną i dość pogodną, starającą cieszyć się każdym dniem w pełni. Lubi spotykać się z ludźmi, jednak raz na jakiś czas wyjeżdża za miasto by odetchnąć od miejskiego zgiełku. Pomimo niemalże ciągłego uśmiechu raczej mało opowiada o sobie, woli posłuchać innych. Ma swoje opinie na różne tematy i chętnie dyskutuje z kimś, kto sądzi inaczej. Stara się unikać kłótni i niebezpiecznych sytuacji.

Wady: Nie lubi rozmawiać na swój temat; Nie umie gotować; Potrafi być bardzo uparty i zawzięty

Zalety: Stara się znaleźć u każdego dobre cechy; Dobry przyjaciel; Umie przerobić każde ubranie wedle własnego/cudzego uznania

Historia:
Yucco nie urodził się z tym imieniem, jednak nikomu nie chce tego powiedzieć. Urodził się w rodzinie, w której każde pieniądze miały określony cel - a to na jedzenie, rachunki, co jakiś czas ubrania. Jego matka pracowała dla pewnej zamożnej rodziny, szyjąc im garnitury, suknie wieczorowe czy też ubrania na co dzień. Chłopak jako mały przebywał z nią w pracowni, gdyż nie stać ich było na opiekunkę. Gdy był nastolatkiem między nim a innym młodzieńcem zakwitło uczucie, przynajmniej tak wtedy sądził. Była to bowiem jego pierwsza miłość, gotów był na wszystko dla partnera. Z biegiem czasu odkrył jednak, iż jest to jednostronne uczucie. Był to dla niego cios, po którym długo zbierał się w sobie. Po paru latach udało mu się zapomnieć o przeszłości, wracając do dawnego "ja". Postanowił zmienić otoczenie, życie, swoją przyszłość. Z mniejszej miejscowości wyniósł się do prawdziwego, dużego miasta. Zmienił imię i nazwisko, pozostawiając tylko jedną wspólną cechę między nowymi a starymi danymi. Uważa bowiem, że to przeszłość kształtuje człowieka, lecz nie chce o niej opowiadać nikomu.
Po żmudnych poszukiwaniach znalazł pracę w warsztacie krawieckim, gdzie robi poprawki jak również szyje ubrania na zamówienie.

Rodzina:
~ Rose, matka - 57 lat
~ Ojciec nieznany

Idealny typ partnera: Nie ma określonego typu, aczkolwiek ceni sobie tajemniczość jak i pogodę ducha

Zainteresowania: Krawiectwo, moda

Zawód: Pracownik w warsztacie krawieckim "Lavender"

Typ: Uke

Miejsce zamieszkania: Bloki
avatar
Yucca Lunaris

Wzrost : 176
Zawód : Pracownik w warsztacie krawieckim "Lavender"
Age : 30

Zobacz profil autora http://stayaway.forumpolish.com/t395-yucca-lunaris#3146

Powrót do góry Go down

Re: .Yucca Lunaris.

Pisanie by Shu_shiroi on Pią 06 Lut 2015, 08:39

Zaakceptowane

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach