Daray Aide

Go down

Daray Aide

Pisanie by Daray Aide on Sro 07 Sty 2015, 22:07

Nazwisko: Aide
Imię: Daray
Wiek: 18 lat
Wzrost: 178

Wygląd:
Jest w miarę wysoki, choć do olbrzymów nie należy. Można uznać, że mierzy kilka centymetrów powyżej przeciętnego wzrostu. Ma długie, bo sięgające do pasa, blond włosy oraz jasnoniebieskie oczy. Nie jest ani blady, ani też opalony, po prostu trochę barwnika w skórze posiada przez co nie wygląda na anemika. Na jego twarzy zazwyczaj wypisane jest znudzenie, choć zdarza się, że czasem zawita na niej przyjazny uśmiech. Gdy nie nosi mundurka szkolnego, zazwyczaj zakłada jeansy i T-shirty z nadrukami z jego ulubionych kreskówek. Ma naprawdę sporą kolekcję ubrań z Muminkami i nie wstydzi się tego. Jednak irytuje go, gdy ktoś rzuca głupie docinki na ten temat. Poza ubiorem raczej nie posiada żadnych znaków szczególnych, gdyż nie miał aż takiego pecha by nabawić się blizn, ani też nie jest fanem ozdabiania ciała tatuażami. Warto jeszcze wspomnieć o tym, że w prawym uchu nosi srebrny kolczyk.

Znaki szczególne:
(Czasami) charakterystyczny ubiór?

Charakter:
Daray jest osobą, która zawsze stara się być poważna i “dorosła”. Zapewne chce on w ten sposób pokazać, że sam także radzi sobie świetnie i niepotrzebna jest mu stała opieka dalszej rodziny, która z marnym skutkiem ciągle usiłuje zastąpić mu zawsze nieobecnych rodziców. Do swojego rozmówcy stara się odnosić uprzejmie nawet wtedy, gdy ta druga osoba bywa opryskliwa, jednak jak chyba każdemu zdarza się mu zirytować, a nawet wybuchnąć. W kontaktach z innymi ludźmi czuje się zagubiony i dość często nie wie jak powinien się zachować, z tego też powodu zazwyczaj ich unika. Nie można powiedzieć żeby był bardzo chętny do pomagania innym, lecz warto wspomnieć o tym, że ciężko mu odmówić, wtedy gdy ktoś prosi go o pomoc. Podobno powinien poćwiczyć asertywność, gdyż ma naprawdę ogromny problem z mówieniem "nie", a już szczególnie jeśli chodzi o drobne przysługi. Uwielbia ciszę i spokój, dlatego też, kiedy tylko może wybiera się na spacery w okolice, w których przebywa mało ludzi. Lubi wszystkie zwierzęta, lecz największą sympatią darzy psiaki.

Wady:
Jest bardzo roztargniony, przez co dość często gubi swoje rzeczy i zawsze ma ogromne problemy ze znalezieniem zguby.
Zalety:
Jest obowiązkowy, jeśli do czegoś się zobowiązuje można mieć pewność, że zostanie to wykonane.

Historia:
Daray jest jedynakiem, zapewne dlatego że jego rodzice woleli skupiać się na karierze niż na rodzinie. Właściwie to gdyby nie upór nieżyjącej już babci chłopaka, to nawet na niego by się nie zdecydowali, bo praca w korporacji jest ważniejsza. Z tego też powodu Aide nie ma z nimi zbyt dobrego kontaktu, jak to często powtarza: "Nawet ich nie zna.". Nigdy jednak za bardzo się tym nie przejmował, gdyż uważał, że właśnie tak powinny wyglądać relacje rodziców z dzieckiem. Od zawsze starał się im pokazać jak to sobie świetnie bez nich nie radzi i jak ich nie potrzebuje, tylko po to by nie musiał słuchać o tym, że muszą w firmie zrobić to lub tamto, a niestety jeszcze na dodatek muszą się zajmować nim.

Rodzina: Wiecznie nieobecni rodzice. Ciotka i wujek, którzy traktują go jak własne dziecko, a także nieżyjąca już babcia.
Idealny typ partnera: Jedyne wymaganie - nie może być arogancki.
Zainteresowania: Kryptologia, fizyka i matematyka.
Klasa: Student I roku psychologii
Typ: Uke
Miejsce zamieszkania: Po zakończeniu liceum wrócił do domu rodzinnego - domek jednorodzinny.


Ostatnio zmieniony przez Daray Aide dnia Sro 06 Sty 2016, 23:29, w całości zmieniany 2 razy
avatar
Daray Aide

Wzrost : 178
Zawód : Student psychologii
Age : 21

Zobacz profil autora http://stayaway.forumpolish.com/t355-daray-aide

Powrót do góry Go down

Re: Daray Aide

Pisanie by Shu_shiroi on Sro 07 Sty 2015, 22:35

Zaakceptowano

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach