Yuto Abukara

Go down

Yuto Abukara

Pisanie by Yuto Abukara on Pon 05 Sty 2015, 18:10

Nazwisko: Abukara
Imię: Yuto
Wiek: 25 lat
Wzrost: 180 cm
Wygląd:
Yu jak na Japończyka jest bardzo wysoki. Z tym wyjątkiem mógłby robić za typowego mieszkańca kraju kwitnącej wiśni.
Ma czarne włosy z jednej strony głowy trochę mocniej przycięte, niż z drugiej oraz grzywkę, która wiecznie leci mu na twarz, a którą z uporem maniaka zawsze podcina w ten sam sposób. Dodatkowo w zestawie mamy twarz o typowo azjatyckich rysach i idącą pod dość niewielkim kątem linię szczęki. Nie jest szczególnie szeroki w barkach, jednak nie ma także powodów, by wstydzić się swojej sylwetki. Szczupły, może trochę chudy. Nie uprawiał w życiu żadnych sportów ponad lekcje wf'u, więc i jego ciało nie odznacza się także jakimś wybitnym umięśnieniem. Ponadto jego ciało zdobi kilka niewielkich tatuaży. W większości (choć nie wszystkie) są one pamiątką po zabawie w "bad boya". Nawet, jeśli uważa, że zachowywał się w owych czasach, jak zacofany szczeniak, same tatuaże nadal mu się podobają i raczej ich nie żałuje. Może nawet kiedyś zrobi sobie jeszcze jeden?
Jest absolutnie przeciętnym dwudziestopięcioletnim mężczyzną, który bez problemu zwraca na siebie uwagę kobiet, czy tej nieheteroseksualnej części mężczyzn mimo że nie wygląda jak typowy przystojniak Calvina Kleina.

Znaki szczególne: Tatuaże (widoczne w podpisie)
Charakter:
Przez długie lata ciężkiego dojrzewania wielokrotnie przechodził zmiany. O tym jednak poniżej... w tej chwili Yu bardzo się uspokoił - po jego dość szalonym okresie buntu pozostało mu jedynie kilka nawyków, jak papierosy, które wiecznie próbuje rzucić, czy tendencja do zakochiwania się w nieodpowiednich osobach.
Abukara skupia się obecnie głównie na nauce. Studia zaczął rok później, niż rówieśnicy, ponieważ musiał nadrobić zaległości z liceum. Cóż, dawniej wstydził się przyznać kumplom, że idzie do domu się pouczyć, obecnie wstydzi się swoich braków. Poza tym zdecydowanie nabrał asertywności i pewności siebie, których brak dawniej pozwalał innym na tak idiotyczne manipulacje jego osobą. W tej chwili nie wystarczy go wyśmiać, żeby go do czegoś zniechęcić. Najprostszą drogą, aby sprawić, by Yuto czegoś nie zrobił jest kazać mu to uczynić. Pod tym względem pozostał dziecinny do szpiku kości. Jest cholernie uparty i bardzo lubi podkreślać, że jego decyzje to jego wybór i, że sam zajmie się własnym życiem.
Sam zajmie się własnym życiem, ale nie przeszkadza mu to we wtrącaniu się w życie innych. Jeśli uważa, że komuś z jego bliskich znajomych potrzebna jest pomoc, udzieli jej niezależnie od tego, co myśli o tym druga osoba. Jest uparty i na swój sposób życzliwy nawet, jeśli czasem okazuje to w dość nietypowy sposób.
Ma duże ego i jeszcze większą dumę, które hoduje i pielęgnuje, jak ukochane pupilki. Stara się być samowystarczalny i, choć ma dobre kontakty z rodziną, nie przyjmować pieniędzy od rodziców. Nawet, jeśli obecna praca nie jest tym, co zamierza robić do końca życia, traktuje ją poważnie. Nie lubi robić czegokolwiek na odwal, szczególnie, jeśli jest to zadanie, za które ma dostać jakiekolwiek wynagrodzenie.
Lubi się opiekować. Lubi czuć się potrzebny, nie ma to nic wspólnego z żadnymi kompleksami. Ot, po prostu ma bardzo opiekuńczą naturę i owa opiekuńczość przejawia się pod różnymi względami: zarówno, jeśli chodzi o faktyczną obronę drugiej osoby przed niebezpieczeństwem, jak i codzienne drobiazgi. Przyniesienie śniadania, upomnienie o czapkę, czy cokolwiek w tym stylu także.

Wady:
- porywczy
- uparty
- lubi robić wszystko na przekór innym
- ciekawski

Zalety:
- opiekuńczy
- obowiązkowy
- odpowiedzialny
- czuły

Historia:
Urodził się w absolutnie normalnej rodzinie. Kiedy miał cztery lata, jego rodzice się rozwiedli, jednak Yu nie uważa, żeby była to szczególna tragedia. Nie pamięta już dawno, jak było mieszkać z obojgiem, więc nie ma za czym tęsknić. I z matką i z ojcem utrzymuje całkiem niezły kontakt, podobnie, jak z dziećmi obojga rodziców z kolejnych związków.
Wiódł absolutnie nudne i przeciętne życie – aż do liceum, kiedy to zwrócił na siebie uwagę jednego ze szkolnych łobuzów. Zafascynowany pozwolił się wciągnąć w dość szemrane otoczenie i dość szybko zaczął się upodabniać do nowej grupy znajomych. Zaczął palić, imprezować, chodzić po nocach w miejsca, w których szesnastolatek zdecydowanie nie powinien przebywać, zadawać się z ludźmi, z którymi nigdy nie powinien mieć do czynienia. Szczególnie zainteresował się nielegalnymi wyścigami właśnie na motorach. Nauczył się jeździć, choć o własnym sprzęcie mógł co najwyżej pomarzyć.
Cała ta zabawa trwała w najlepsze przez niecałe cztery lata. W tym czasie praktycznie odtrącił dawnych przyjaciół, udało mu się nawet powtórzyć drugą klasę. A skończyło się... właściwie prawie razem z końcem związku. Yu, kiedy zrozumiał, że jest zdradzany, odszedł i nagle zauważył, że właściwie to nie ma co ze sobą zrobić. Wszelkie znajomości, jakie zawarł były raczej niezbyt poważne. Na pewno nie było w nich zbyt wiele zaufania. Nie były to bliskie osoby, raczej ktoś, z kim można iść na piwo, czy na imprezę. Kiedy odezwał się do dawnych przyjaciół, odczuł, jak bardzo zaczął się od nich różnić i wcale nie był pewien, czy to dobrze. Brakowało mu ich i z każdym dniem zaczynał mieć dość pustych relacji, szpanerstwa dookoła i... może trochę zaczynał się o siebie martwić. Może trochę doszło do niego, że zachowywał się, jak kretyn? Może ktoś pomógł mu dojść do tego wniosku.
W każdym razie cudem, bo cudem, ale udało mu się zdać maturę. Choć miłość, jaką obdarzył motory nie zniknęła – a nawet zrobił sobie na nie prawko! - i czasem nawet chodzi oglądać wyścigi, zajął się swoim życiem trochę poważniej.
Nie miał od razu szans dostać się na studia – stracił rok na poprawianie matury. Później jednak dostał się, jak chciał na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn. Obecnie mieszka w akademiku. Dorobił się własnego motoru. Ma pracę. Kiedy wyniesie się z akademika, przygarnie także psa i tylko faceta będzie mu do szczęścia brakować.

Rodzina: Rozwiedzeni rodzice. Dwie siostry z nowego małżeństwa ojca, jeden brat ze związku jego matki z mężczyzną, za którym Yu zbytnio nie przepada.

Idealny typ partnera: Brak.
Zainteresowania: Motory. I Harry Potter. Nie kpij przy nim z tych książek, serio.
Zawód/Klasa/Wydział: Mechanika i Budowa Maszyn, czwarty rok
Typ: Switch
Miejsce zamieszkania: Akademik
avatar
Yuto Abukara

Wzrost : 180 cm
Age : 29

Zobacz profil autora http://stayaway.forumpolish.com/t346-yuto-abukara

Powrót do góry Go down

Re: Yuto Abukara

Pisanie by Shu_shiroi on Pon 05 Sty 2015, 19:00

Zaakceptowano

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach