Przyczajona Mysza, ukryty Rosjanin

Go down

Przyczajona Mysza, ukryty Rosjanin

Pisanie by Michaił Iwanow on Pią 28 Lis 2014, 18:12

Nazwisko: Iwanow

Imię: Michaił

Wiek: 18 lat

Wzrost: 165 cm

Wygląd:
Niski, raczej drobny chłopaczek o naturalnych, brązowych i krótkich włosach. Fryzura – grzywka ułożona na prawy bok, odsłaniająca „zakolczykowane” ucho. Włosy sięgają nieco za ucho. Oczy – szare lub zielone (zależy jak kto patrzy), duże. Nad nimi cienkie, brązowe brwi. Budowa ciała drobna, nie lubi się zbytnio objadać, ma tzw. strusi żołądek. Co jeszcze podwaja w sumie wrażenie, że Misha nie wygląda na wiek, który podaje. Tak już jest, jeden wygląda staro, drugi młodo… Rysy twarzy ma raczej delikatne, taka już jego natura. Zazwyczaj jest ubrany w jakieś luźne ubrania. Równie luźno podchodzi do kwestii szkolnego mundurka. Którego zresztą nie znosi. Na lewym uchu ma cztery kolczyki-obrączki.

Znaki szczególne:
Nie jest jakiś szczególny… Można w sumie nadmienić tutaj jego niski wzrost. I rosyjski akcent.

Charakter:
Zwykle stara się być miły i przyjacielski, ale często jest to źle odbierane. Ale on tego nie zauważa czasem. I miewa też huśtawki nastroju – raz lubi przebywać w towarzystwie, raz usiąść gdzieś w kącie i olewać resztę świata. Ogólnie jest spokojny, ale jednocześnie nie daje sobie wchodzić na głowę. Wbrew pozorom – nie jest też naiwny. Potrafi czytać między wierszami. Czas wolny na przerwach spędza głównie ze słuchawkami na uszach albo z nosem w książce.

Wady:
– jest raczej introwertykiem
- jest „za grzeczny”, co czasem niestety słabo się opłaca
- bywa nerwowy, ale tą nerwowość ukrywa w sobie, co nie jest dobre
- bardzo przeżywa (w sobie) jak ktoś się z niego naśmiewa, jak usłyszy jakąś plotkę itp.
- jest jednocześnie zapominalski
- zdarza mu się za bardzo gdzieś „odpłynąć”
Zalety:
- spokojny
- w miarę dobrze się uczy
- uczciwy i pomocny (np. w szkole często pożycza notatki, a jak sam coś pożycza to potem stara się jakoś odwdzięczyć)

Historia:
Michaił nie ma jakiejś strasznie wyciskającej łzy historii. Pochodzi z dobrej, serdecznej rosyjskiej rodziny. Wychował się w Magadanie, w azjatyckiej części Federacji Rosyjskiej. Z racji tego, że ojciec znalazł pracę zagranicą, musieli się przenieść z Rosji do Japonii. Na początku oczywiście nie było łatwo – dni spędzone nad nauką japońskiego, który wszak nie jest prostym do nauczenia się językiem. No ale przydałoby się znać język tubylców, na samym angielskim dłużej by nie pociągnął. No i musiał jeszcze skończyć tam liceum. A potem chciał rozpocząć studia. Przed rozpoczęciem roku szkolnego zdołał też zwiedzić parę miejsc w Tokio i nie tylko. Bardzo polubił to miejsce, choć trochę tęskno mu było za swoim krajem pochodzenia… I ten koszmarny akcent. W rodzimym języku brzmi on pięknie, dźwięcznie… ale już w angielskim czy japońskim niezbyt. Cóż, korzeni się nie pozbędzie. I tak pojawił się w trzeciej klasie miejscowego liceum. Musi się jeszcze przystosować do panujących w japońskiej szkole zasad, ale źle nie jest. Szybko się przyzwyczaja, aczkolwiek nowe środowisko zaczyna go nieco przytłaczać i powoli zaczyna się robić odludkiem… Wkrótce zaczęło do niego docierać to, że prawdopodobnie jest homoseksualistą. Nie, w sumie nie „prawdopodobnie”. Może ze z otoczeniem ze szkoły nie będzie problemu, kiedy prawda wyjdzie na jaw… ale rodzice (konserwatywni) zrobią mu piekło w domu, jak się dowiedzą.

Rodzina:
Jest jedynakiem. Jego najbliższa rodzina to ojciec Aleksiej, pracujący w rosyjskiej ambasadzie w Tokio i matka Natasza, która ma małą firmę produkującą i projektującą odzież dla młodzieży. Ojciec zwykle siedzi w pracy od rana do wieczora, rzadko widuje się z synem, ale za to matka pracuje zazwyczaj w domu, gdzie ma swoje małe biuro.

Idealny typ partnera:
Ogólnie Michaił jest otwarty na różne typy osób. Wszak jeśli się kogoś kocha, to się powinno go w pełni akceptować takim, jakim jest. Prawda? Aczkolwiek lepiej by było, gdyby ta osoba była nieco starsza od niego, opiekuńcza i w miarę możliwości zrównoważona psychicznie.

Zainteresowania:
- Horrory, science-fiction (zarówno książki, jak i filmy oraz gry komputerowe)
- muzyka (głównie rock/metal/alternatywna)
- sztuka (czasem zdarzy mu się coś nabazgrać na kartce…)
- psychologia

Klasa:
Absolwent liceum/Dawniej uczeń III A

Typ:
Uke

Miejsce zamieszkania:
Dom jednorodzinny 50 km od Tokio. Rodzice mają dwa samochody – jeden służbowy (taty), drugi prywatny. Tym drugim matka Michaiła codziennie odwozi go do szkoły i przywozi z powrotem.
avatar
Michaił Iwanow

Wzrost : 165
Zawód : ...
Age : 22

Zobacz profil autora http://stayaway.forumpolish.com/t323-przyczajona-mysza-ukryty-ro

Powrót do góry Go down

Re: Przyczajona Mysza, ukryty Rosjanin

Pisanie by Shu_shiroi on Pią 28 Lis 2014, 19:02

Zaakceptowano

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach