Nanao Akito

Go down

Nanao Akito

Pisanie by Nanao Akito on Sob 20 Wrz 2014, 15:30

Nazwisko: Akito

Imię: Nanao

Wiek: 22 lata

Wzrost: 167 cm. Należy raczej do osób niskich.

Wygląd: Chude to to i małe. Włosy jasne, ni to blond ni to szary. Takie… myszowate. Wystarczająco krótkie, żeby nie musiał spędzać dodatkowej godziny na ich pielęgnacji, jednak wystarczająco długie, żeby wchodziły mu do oczu przy każdej możliwej okazji. Oczy również ma jasne, bladoniebieskie. Nie przywiązuje jakiejś szczególnej wagi temu, w co się ubiera. Zazwyczaj są to jakieś koszulki z nadrukami i zwykłe jeansy. Często nosi też bluzy z długim rękawem, żeby ukryć podrapane i pogryzione przez podopiecznych ręce. W pracy ubiera uroczy króliczkowi fartuszek z plakietką z imieniem.

Znaki szczególne: W pracy nosi króliczkowi fartuch. Poza tym jest całkiem zwyczajną i nie wyróżniającą się z tłumu osobą.

Charakter: Charakteru Nanao nie da się określić jednym zdaniem. Wydaje się być cichą i zamkniętą osobą nie lubiącą mówić o sobie. W rzeczywistości jest charakterny i gadatliwy, a kiedy się rozgada, ciężko mu skończyć. Ma swoje zdanie i ciężko go przekonać, żeby je zmienił. Czasem zdarza mu się panikować. I mdleć. Ale to tylko, jeśli zobaczy krew. Albo wybebeszone flaki. Z racji, że większą część dnia spędza wyłącznie ze zwierzętami, łapie się na tym, że rozmawia z nimi, a nawet kłóci się. Jest również niezwykle uczuciowy. Nie może patrzeć na krzywdę innych, czy to ludzi, czy zwierząt.

Wady: Do Nanao musisz mówić wprost. On nie rozumie aluzji, podchodów i wyszukanego kombinerstwa. Bywa też wyszczekany i irytujący w swoim oślim uporze. A jeśli zrobisz krzywdę jakiemuś zwierzęciu, bądź pewien, że staniesz się jego wrogiem.

Zalety: Jest niezłym słuchaczem. Z radami i pocieszaniem już niestety gorzej, jednak się stara. Opiekuńczy i kompetentny. Jeśli powierzysz mu jakieś zadanie, choćby miał marudzić, masz pewność, że je wykona najlepiej jak będzie potrafił.

Historia: Matka wychowywała go samotnie. Ojca nigdy nie poznał i Nanao jakoś szczególnie nie interesowała jego osoba. Zwłaszcza, że „męskiego wzorca” mógł szukać w osobie dziadka, starego zrzędy i choleryka. Chłopak często kłócił się z nim, jednak staremu Akito i jego córce udało się wyprowadzić Nanao na ludzi.
Skończył szkołę i planował studia. Medycynę lub weterynarię. Jednak na planach się skończyło, bowiem okazało się, że osoba, która notorycznie mdleje na widok krwi raczej nie nadaje się na studia tego typu. Nanao stwierdził wtedy, że wyższego wykształcenia mieć nie musi i zaraz po ukończeniu liceum zatrudnił się w sklepie zoologicznym u przyjaciela swojego dziadka. Wiekowemu staruszkowi zmarło się jednak na początku roku, a, że nie posiadał bliższej rodziny, sklep i cała menażeria zostały zapisane w spadku Nanao.
Jego życie uczuciowe jest mało imponujące. Owszem, zakochiwał się, jednak były to miłości (chociaż bardziej fachowo będzie nazywać to zauroczeniami) jednostronne, bez szans na odwzajemnienie. Sam Nanao raczej nigdy nie był obiektem westchnień nikogo. Albo po prostu nie zwrócił na to uwagi.

Rodzina: Matka i dziadek. Oraz cała zwierzęca menażeria na czele z grubym, rudym kotem „Księciem”.

Idealny typ partnera: Wyższy od niego. Choć to akurat łatwe do spełnienia, z racji, że nie rósł, jak mu kazano. Do tego czuły, opiekuńczy, jednak potrafiący powiedzieć co mu się nie podoba, a nie duszący wszystko w sobie jak konserwa. Dodatkowo musi lubić zwierzęta.

Zainteresowania: zwierzęta. Poza tym nie interesuje się niczym specjalnym.

Zawód: Właściciel sklepu zoologicznego

Miejsce zamieszkania: Mieszkanie w bloku

Typ: Uke
avatar
Nanao Akito

Wzrost : 167 cm
Zawód : Właściciel sklepu zoologicznego
Age : 27

Zobacz profil autora http://stayaway.forumpolish.com/t295-nanao-akito#1387

Powrót do góry Go down

Re: Nanao Akito

Pisanie by Shu_shiroi on Nie 21 Wrz 2014, 13:43

Zaakceptowano

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach