Shiki Astin

Go down

Shiki Astin

Pisanie by Shiki Astin on Sro 27 Sie 2014, 11:15

Kaori Astin
Zmarła w wieku 14 lat bliźniacza siostra Astina, jedyny we wszechświecie obiekt jego niegasnącej, szczerej miłości. Ich relacje za jej życia można określić jako „zdecydowanie zbyt bliskie”, ale o tym cii. Od czasu jej śmierci brat odwiedza cmentarz niepokojąco często i gada do kamiennej płyty nagrobka. Zdarza mu się nawet halucynować.
Kaori to taki Shiki w wersji Lite, z dodaną przerażającą wesołością, miłością do świata i okolic, a także garnizonem pozytywnych emocji. Nie radzimy jednak zapominać, że tak jak brat, jest także okrutną i sadystyczną osóbką. Zresztą, nieważne. I tak nie żyje.Rodzice Shikiego
Niech zdychają pod płotem.

Natsuki Moriyama
Tu zaczynają się problemy. Natsuki w wielu aspektach przypomina Kaori Astin, co sprawia, że Shiki jest trochę zagubiony. Moriyama mu gotuje, dba, żeby ten czerwony idiota się nie oparzył, dotrzymuje mu towarzystwa w łóżku i poza nim. Astina niemiłosiernie wkurza to, jak Natsuki na niego działa, ale, jak wyłuszczył chłopakowi kiedy ten zobaczył go przy pracy, nikomu nie pozwoli go skrzywdzić. Shiki jest jak wilczur, który pilnuje Natsukiego.
Poza seksem i gotowaniem, Astin pomaga mu w nauce.


Shiba Laufeyson

Partner na jedną noc. Shiki zdążył go polubić i na wspomnienie o wspólnej nocy czuje mrowienie w dole brzucha.

Ayase Amaranth
Partner na jedną…dwie…nieważne ile nocy i dni. Z początku Shiki widział w nim „światło”, które go do mężczyzny przywiodło, ale kiedy zorientował się, że ten „świeci światłem odbitym”, srogo się zawiódł, czego dał wyraz w łóżku. Ich seks można na upartego podciągnąć pod „gwałt”.


Shiroi Sakamichi
Paprykowy filozof. Shiki prawie o nim zapomniał.

Hotaro Vonnenngut/Hotaro Kyomi
Shiki mówi o nim „laleczka Shiby”. Chory psychicznie chłopak, którego Shiki przenocował, ba, w swoim łóżku, bo zgubił klucz do pokoju dla gości…
Astin ma do niego stosunek całkowicie obojętny.


Naoki Vendell
Kumpel Natsu, słodziaszny homofob, który wzbudza w Astinie wieczny i nieustający śmiech.


Ryu Endo
Najprościej można napisać o nim „irytujący”. Shiki powstrzymuje się przed przetrąceniem mu kilku kości tylko dlatego, że Ryu jest przyjacielem Natsukiego. I prawdopodobnie mu ich nie przetrąci, bo ktoś musi zajmować się Moriyamą, kiedy Shikiego zabraknie.


Julien Niquet
„Skurwysyn”. Jakiś znajomy z imprezy. Miał coś do czynienia z napiciem Natsu.

Kazuya Kasai
Młodszy brat Shikiego, o którym ten wolałby nie pamiętać. Astin skrycie liczy, że chłopak dostanie kasę i nie będzie drążył tematu ich pokrewieństwa. Tnący się emo. Shiki uważa go za zło konieczne, ale postanowił zadbać o niego od strony technicznej - Kazuya może liczyć na wsparcie finansowe. Gorzej z emocjonalnym...


Lekarz Shikiego

Wredny gnojek, ale zna się na medycynie i ma urwanie głowy z Shikim, o którego poniekąd się troszczy. Homofob, ale całkiem możliwe, że jednak lubi chłopców.

Reito Akarai

Shiki niewiele o nim pamięta poza tym, że był przyjacielem Kaori.


Christopher Hurst
Dzieciak z księgarni. Całkiem sympatyczny. Fajne książki czyta.


Arisee Vendell
Chemik, nauczyciel Moriyamy, chłopak Endo Ryu. Poznali się w księgarni i Shiki czuje do niego sympatię. Łączy ich chemia i upośledzenie kulinarne, czyli Arisee to "swój chłop".


Yuuki, Kanato, Inori, Suou
Yuuki lat 9, Kanato lat 11, Inori lat 8, Suou lat 12. Dzieciaki Shikiego. Może nie biologicznie, ale jednak. Astin łoży na nich kasę, odwiedza ich i w ogóle. Wołają za nim "Shi-nii" i w ogóle pełna miłość.
avatar
Shiki Astin
Strażnik bram piekła czół

Wzrost : ~190-193 cm
Zawód : Wszystko za pieniądze.
Age : 24

Zobacz profil autora http://stayaway.forumpolish.com/t185-shiki-astin

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach