Relacje Arisee

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Relacje Arisee

Pisanie by Arisee Vendell on Pon 25 Sie 2014, 16:18

Rodzina
Yuji i Iku Vendell – czyli po prostu tata i mama.  Zgodne małżeństwo z dwudziestopięcioletnim stażem, różniące się od siebie pod każdym możliwym względem. Ojciec, stateczny człowiek biznesu i matka, szalony chemik, wysadzający kolbę za kolbą w swoim prywatnym laboratorium i szukający nie wiadomo czego. Jednak oboje troszczą się o swoje dzieci, choć każde na swój sposób.
Eriko Vendell – najstarsza z gromadki dzieci i jedyna córeczka tatusia.  Dwudziestopięcioletnia młoda kobieta, wiedząca dokładnie, czego od życia oczekuje. Była dla Arisee wielkim wsparciem, kiedy rozstał się ze swoim pierwszym partnerem i dalej deklarująca, że jeżeli ktoś jeszcze ośmieli się skrzywdzić jej ukochanych braciszków osobiście dobierze się takiej osobie do gardła swoimi czerwonymi, wypielęgnowanymi paznokciami.
Naoki Vendell – jeśli by stwierdzić, że relacje na linii Arisee-Naoki są nieciekawe, byłoby to lekkim niedopowiedzeniem. Naoki, kiedyś tak zapatrzony w starszego brata, od kiedy dowiedział się, że ten jest gejem, odwrócił się od niego. Stał się chłodny i opryskliwy, a wszelkie próby polepszenia ich nadwątlonej relacji przez Arisee odnoszą, jeśli nie odwrotny, to nikły skutek. Fakt, że Naoki jest uczniem i podopiecznym Arisee wcale nie pomaga

Partner
Ryu Endo – w godzinach pracy, po prostu bardzo zdolny uczeń. Jednak po godzinach – kochanek, partner, druga połowa. Po nieco szokującym wyznaniu, Arisee zgodził się być z chłopakiem, po czym po prostu się w nim zakochał. Swoją relację muszą trzymać w tajemnicy do dnia ukończenia szkoły przez Ryu, choć i tak o ich związku dowiedziało się  już za dużo osób. Wszystko dodatkowo komplikuje fakt, że Endo jest w klasie z Naokim, kochanym braciszkiem-homofobem, który rozpętałby niezłe piekło, gdyby dowiedział się, że Arisee związał się z uczniem. Dlatego oboje zaciskają zęby, spotykając się ukradkiem i odliczając czas do ukończenia szkoły.

Współpracownicy
Rey Cross – przyjaciel z pracy, (były) szkolny pielęgniarz. Człowiek uzależniony od papierosów, kofeiny i chyba ma w sobie coś z nudysty, bo wiecznie łazi niekompletnie ubrany.  Jest osobą, przed którą Arisee nie jest wstanie utrzymać żadnej tajemnicy, bowiem Rey i tak przejrzy go na wylot. Jednak wie, że ten nigdy go nie zdradzi i z jego strony także może liczyć na to samo. Jest jedną z dwóch osób, które wiedzą o związku Arisee z Endo. Tak samo jak Arisee wie o „związku” (byłym i niedoszłym) Reya z Moriyamą. Rey stracił pracę, gdy Dyrektor postawił mu ultimatum - albo wyda przyjaciół, albo dostaje wypowiedzenie. Arisee jest mu niezmiernie wdzięczny, że nie powiedział nikomu o jego związku z uczniem. Jednocześnie ma wyrzuty sumienia, że przez niego przyjaciel został wylany z pracy.
Sven Yrjö Petersson – Między nimi jest chemia… nieorganiczna, organiczna, jaką kto tam woli. Cóż, poznali się na studiach, chemicznych rzecz jasna. I jakoś tak wyszło, że z dość sztywnej relacji sempai – kouhai przeszli do przyjaźni, którą wspólne zainteresowania i praca tylko umacniają. Rozumieją się po prostu i ufają sobie na tyle, żeby nie zdradzać tajemnic tego drugiego. Arisee dodatkowo podejrzewa, że coś łączy Svena z Kasaiem i to niekoniecznie tylko troska o ‘przyjaciela siostry’, jednak raczej nie zdradza się ze swoimi podejrzeniami.

Uczniowie
Natsuki Moriyama – uczeń i mieszkaniec akademika, dokładnie pokoju nad Arisee. Przyjaciel Ryu. Z początku wydawał się Arisee głośnym, nieco nadpobudliwym i radosnym jak słoneczko nastolatkiem, jednak szybko przekonał się, że ten chłopak także ma problemy, z którymi musi się zmierzyć. Uzależniony od kasztanów i koszykówki, za to nienawidzący chemii i innych przedmiotów ścisłych (przez co Arisee ciągle się o niego zamartwia). Druga z osób wiedzących o związku Arisee z Ryu.
Kazuya Kasai – mieszkaniec akademika z wielkimi problemami, o których nie ma zamiaru opowiadać Arisee. Jednak ten sam i tak nie bardzo wie, jak rozmawiać z chłopakiem i przez to chyba jeszcze bardziej się o niego martwi. Od kiedy Kazuya jest pod opieką Svena, Arisee trochę się uspokoił, ponadto podejrzewa, że być może szkolnemu konserwatorowi uda się wyciągnąć chłopaka ze szczelnej skorupki jaką się otoczył.
Shon Marks - cichy i starający się nie sprawiać kłopotu nikomu ze swojego otoczenia trzecioklasista. Z pedantycznie czystym pokojem. Kolejny uczeń, które Arisee nie jest w stanie rozgryźć i przez to, oczywiście, martwi się o niego.

Inne
Shiki Astin - dziwnym zbiegiem okoliczności spotkali się w pobliskiej księgarni. Przez te zaledwie kilkanaście minut czerwonowłosy wiedział o Arisee niemal wszystko, a Arisee o Shikim... właściwie nic. Tylko tyle, że jest korepetytorem Moriyamy, że lubi przedmioty ścisłe, że jakimś cudem poznał jego młodszego brata i Ryu. I, o zgrozo, wie, co go łączy z Arisee. Mimo tego wszystkiego, jest naprawdę miłym facetem. Ogromnym, miłym facetem.
avatar
Arisee Vendell

Wzrost : 170
Zawód : Nauczyciel chemii
Age : 27

Zobacz profil autora http://stayaway.forumpolish.com/t168-arisee-vendell

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach