Julkowe znajomości.

Go down

Julkowe znajomości.

Pisanie by Julien Niquet on Pon 25 Sie 2014, 15:46


Szkolne:

Naoki Vendell - kolega homofob, którego dzień po organizowanej spontanicznie imprezie podstępem nakłonił do pocałunku. Jest on pierwszą osobą, jaką Julien poznał po wprowadzeniu się do Akademika. No, może poza opiekunem ośrodka, którym jest starszy brat Naoki’ego. W najbliższej przyszłości blondynek prawdopodobnie będzie jego modelem, chociaż sam jeszcze o tym nie wie. Sam Julien dostrzega w nim sporo zalet, między innymi towarzyskość, szczerość, spontaniczność i oczywiście ładne ciałko. Ubolewa nad tym, że Nao gardzi pedałami. Ostatnio jednak nabrał podejrzeń, bowiem czy prawdziwy homofob miałby odwagę rozebrać się do naga przed mężczyzną? Nawet dla dobra sztuki?

Natsuki Moriyama - kolega z rocznika, którego udało mu się zapoznać podczas niewielkiej parapetówki organizowanej z młodszym Vendellem. No i któremu podstępem dolali trochę alkoholu na zabawie. Efekt przerósł jego oczekiwania. Natsu robił mu za modela podczas spontanicznej sesji zdjęciowej na boisku do koszykówki, a potem na plaży. Całkiem żywiołowy i pocieszny człowiek, który przypadł Francuzowi do gustu. Trochę za dużo gada, ale idzie to wytrzymać.

Kazuya Kasai - również spotkany na imprezie zapoznawczej. Strasznie skryty i nieśmiały na pierwszy rzut oka, ale da się z nim porozmawiać. Na razie jednak nie wie o nim zbyt wiele.

Ryu Endo - także spotkany przez Juliena na prywatce, określony przez niego mianem "buraka". Pierwsze wrażenie wywarł na nim BARDZO ZŁE. Wyszedł na gbura i sztywniaka. Na szczęście rozkręcająca się impreza pozwoliła zatrzeć zły początek. Co zabawniejsze, okazało się, że Julien jest w typie Ryu. Nie trzeba chyba mówić, że wywołało to u głównego zainteresowanego spore zaskoczenie. Pan Burak jest wedle blondyna dość ciekawą osobistością, którą miło byłoby bliżej poznać.Pozaszkolne:

Alexandre Niquet - ojciec. Zaniedbujący ojciec. Oczywiście tylko w kwestiach emocjonalnych. Materialnie spełniał przecież każdą zachciankę syna. Mimo to dzieciak chce się jak najszybciej od niego uniezależnić i żyć na własną rękę. Relacje między nimi są nieco napięte, ale nie burzliwe.

Joseph Mancini - przyjaciel z rodzinnej miejscowości, heteryk, starszy od Juliena o dwa lata. Znają się od małego. Gdy blondyn zaczął "szaleć", ten postawił go na nogi i doprowadził do porządku. Do tej pory utrzymują kontakt.

Arisee Vendell - opiekun Internatu i nauczyciel. Julien na chwilę obecną nie ma o nim zdania. Grunt, że nie został usadzony z chemii, nie?

Shiki Astin - DZIWNY CZŁOWIEK. Wygląda trochę jak szkielet i był chyba jedynym dorosłym, który pojawił się na zabawie w Internacie. Natsu cholernie się do niego kleił pod wpływem procentów, jednak ten nie wyglądał na oburzonego. Innymi słowy - kolejna barwna postać, o której na chwilę obecną nie jest w stanie powiedzieć nic bardziej konkretnego. W końcu nie da się poznać człowieka po jednym spotkaniu.


________________________

LEGENDA:

postacie forumowe
postacie z KP
avatar
Julien Niquet
Pełzacz

Wzrost : 185 cm
Zawód : Fotograf//Absolwent liceum
Age : 22

Zobacz profil autora http://stayaway.forumpolish.com/t248-tu-parles-francais

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach