Stav van der Vree

Go down

Stav van der Vree

Pisanie by Stav van der Vree on Nie 24 Sie 2014, 15:34

Nazwisko: van der Vree
Imię: Stav
Wiek: 21
Wzrost: 188 cm.

Wygląd: Stav mierzy 188 cm wzrostu, a jego sylwetka jest typowa dla kogoś, kto przynajmniej dwie godziny w ciągu dnia poświęca na doskonalenie swoich umiejętności w zakresie tajskiego boksu. Mięśnie delikatnie zarysowują się pod bladą skórą i nieco zacierają faktyczny obraz tego ile siły potrafi z nich wykrzesać. Ciemne włosy nosi w nieładzie, co dodatkowo podkreśla drapieżne rysy jego twarzy, a smoliście czarne rzęsy uwydatniają zielony kolor jego oczu. Kształtne wargi skrywają rząd równiutkich i białych zebów. Pozostała kwestia ubioru, który okazuje się nie być niczym specjalnym, bo czym może zadziwiać zwykła czarna koszulka, na którą Stav zarzuca mocno wysłużoną już i nadszarpniętą zębem czasu kurtkę motocyklową, do której nie, wiedzieć dlaczego, jest silnie przywiązany. Na zgrabnym tyłku nosi poszarpane jeansy na zmianę z lekko opinającymi jego długie nogi, skórzanymi spodniami, których nogawki zawsze wciska w cholewy wysokich za kostkę, ciężkich butów. Szyję zdobi pęk talizmanów, których pochodzenie i historię zna tylko on sam, a w uszach nosi kilka srebrnych kolczyków. Kciuk prawej dłoni zdobi inkrustowany sygnet, który Vree ukradł pewnej liczącej się osobistości, gdy ten naiwnie zasnął w jego obecności.

Znaki szczególne: Cała sylwetka Stava i jego styl bycia zwraca szczególną uwagę, zatem jest znakiem szczególnym sam w sobie.

Charakter: Chodzące indywiduum, nie liczy się ze zdaniem nikogo w jego otoczeniu. Zadufany w sobie i arogancki, a ponadto do bólu szczery. Jeśli coś mu nie pasuje to niewątpliwie o tym powie… I to w bardzo niesubtelny sposób. Raczej nie jest dobrym interlokutorem, gdyż większość rozmów z nim kończy się na sarkastycznych przytykach, chyba że rozmówca jest godny uwagi lub zainteresuje go sobą, bądź tematem. Ignorant – z niezwykłą lekkością omija trudne dla niego tematy i zwykle nie interesuje się sprawami innych.  W tłumie woli siedzieć i obserwować, nie wchodzi w dyskusje i nie zaczyna rozmowy, dopóki w jego głowie nie zrodzi się kolejny, chory plan. Podobno ma ‘żółte papiery’, ale niewykluczone, że to jedynie czcza plotka. Chłodny i wyniosły, nie okazuje uczuć i emocji. Zwykle sprawia wrażenie jakby nie obchodziło go nic wokół i po części właśnie tak jest. Przyjmuje do wiadomości tylko tyle ile jest w stanie go zainteresować, bo po co zaśmiecać umysł pierdołami? Bywa agresywny, ale nigdy nie pozwala, żeby do końca puściły mu nerwy. Kontroluje się, nawet jeśli na to nie wygląda, a jeśli się na kimś wyżywa to robi to tylko i wyłącznie dlatego, że cholernie to lubi. Może legendarne ‘żółte’ nie są takie legendarne…? Jest cyniczny i przebiegły, zawsze wykorzystuje słabości innych, by samemu na tym skorzystać. Egoista i egocentryk, mało obchodzą go potrzeby innych, za to swój tyłek stawia na pierwszym miejscu w hierarchii wartości. Ponad to jest zepsuty do szpiku kości. Nie zawaha się wykorzystać istoty, którą jeszcze przed chwilą mianował swoim najlepszym przyjacielem, a zrobi to tylko i wyłącznie dla czystej zabawy i zaspokojenia mrocznej strony swojej natury.

Wady: A raczej cechy, które inni uważają za jego wady. On sam wykorzystuje je, by czerpać z tego korzyść lub po prostu jest mu z nimi wygodnie.

- nie stroni od używek. Od kawy i papierosów począwszy, przez alkohol, na dragach kończąc.
- materialista. Wszystko przelicza na pieniądze i tylko dzięki temu dorobił się ładnej sumki.
- niewiele mówi, zwłaszcza w większym gronie. Męczą go tłumy i zbyt długa obecność ludzi.
- zamiłowanie do ‘nieco’ ostrzejszych aktów seksualnych. Krótko mówiąc – czystokrwisty sadysta.

Zalety:
-umiejętność ignorowania wszystkiego, co go nie dotyczy.
- mocna głowa. Jeśli masz w zamiarze upicie Stava, lepiej upewnij się, że masz do tego wystarczające warunki.
- doskonały kłamca, oszust, złodziej.
- za swoją mocną stronę uważa nieokazywanie emocji, jest przekonany, że jest niezdolny do miłości.
- pewność siebie. Nie ma w zwyczaju przechwalać się umiejętnościami, których nie posiada, więc jeśli już o czymś wspomina, możecie mieć pewność, że jest dokładnie tak jak mówi.
- zdecydowanie jego mocną stroną jest inteligencja i umiejętność pozyskiwania informacji.

Historia: Urodził się w Bergen w Norwegii. Pochodzi z inteligenckiej, zamożnej rodziny. Ojciec wykładał algebrę na Uniwersytecie, matka zaś była bibliotekarką. Wychowywał się w warunkach niesprzyjających jakiejkolwiek patologii społecznej. Miał wszystko czego potrzebował, a może nawet więcej niż potrzebował. Jedyne na co narzekał to to, że rodzice zupełnie nie poświęcali mu czasu. Uczęszczał do dobrego liceum i był dobrym uczniem. Nigdy nie miał zbyt wielu przyjaciół, bo - jak twierdzi – nie potrzebował ich.
Gdy skończył szkołę dotarło do niego w końcu, że ma dosyć ‘paniczykowania’ i zabrał dupę za granicę. Najpierw trafił do Austrii, gdzie nie mieszkał dłużej niż rok. Przez ten czas starał się znaleźć dochodowe zajęcie, przy minimalnym wkładzie energetycznym. Nie zajęło mu to zbyt długo, bo to co nielegalne, zwykle stwarza okazję, by łatwo się wzbogacić. Natura ryzykanta pchnęła go więc w tym kierunku, w konsekwencji czego musiał zniknąć nie tylko z kraju, ale również opuścić teren Europy. I tak właśnie znalazł się w Japonii - państwie do którego zawsze żywił swoista niechęć.

Rodzina: Oficjalnie brak.

Idealny typ partnera: Who knows, who cares...?

Zainteresowania:

- praca. Dziwne? Nie, jeśli weźmie się pod uwagę jego profesję. Może kiedyś się dowiesz…
- sztuki walki, wiodąca: muay thai.
- motoryzacja, posiada dwa motocykle.
- literatura.

Zawód/Klasa/Wydział: Gdybyś się dowiedział, musiałby Cię zabić.

Typ: Jeśli kiedykolwiek Twoja wyobraźnia pozwoli sobie zbłądzić na tyle, by widzieć Stava w roli wijącego się i jęczącego pod Tobą ‘tego uległego’ to pewnie nie będzie miała problemów ze wizualizowaniem girlandy z Twoich flaków wdzięcznie zdobiącej sufit. To on rządzi w łóżku i jeśli przyjdzie Ci kiedyś przekonać się o tym na własnej skórze, na długo nie zapomnisz jak potrafi boleć miłość… Ta cielesna.

Miejsce zamieszkania: Melina w kamienicy.
avatar
Stav van der Vree

Zawód : 49% Motherfucker, 51% Son of a Bitch.
Age : 52

Zobacz profil autora http://stayaway.forumpolish.com/t249-stav-van-der-vree

Powrót do góry Go down

Re: Stav van der Vree

Pisanie by Shu_shiroi on Nie 24 Sie 2014, 15:52

Zaakceptowane.

Co do nazwy, to na razie niech zostanie jak jest. Jak w koncu sie dogadamy, czy najpierw nazwisko czy najpierw imię, to najwyzej Silminyel Ci zmieni. ^^"

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach