Opryskliwy syn gliniarza.

Go down

Opryskliwy syn gliniarza.

Pisanie by Isei Nakagawa on Sob 23 Sie 2014, 19:53

Nazwisko: Nakagawa

Imię: Isei

Wiek: 38 lat

Wzrost: 192 cm

Znaki szczególne: ---

Wygląd: Mężczyzna spory, gdyż obwód jego klatki piersiowej to 114 cm, a masa ciała – 89 kg. Wszak spora muskulatura do czegoś zobowiązuje. Ma nieco kwadratową szczękę, ostre, mocne rysy twarzy, wąskie usta, prosty nos, jasnobrązowe oczy okolone całkiem ładną kaskadą rzęs. Jeśli chodzi o ubiór to preferuje koszule oraz garnitury. Przy wyższych temperaturach ogranicza się jedynie do koszuli z krótkim rękawem. No jakże miałby zrezygnować z kołnierzyka? Śpi w samej bieliźnie, niekiedy jeszcze w szlafroku. Krótkie brązowe włosy zawsze są perfekcyjnie zaczesane do tyłu i „maźnięte” żelem, by jakie licho nie zniszczyło jego wizerunku.

Charakter: Ciężki, nawet bardzo. Rzadko okazuje emocje, przez co ciężko się z nim porozumieć. To typ, który odzywa się tylko wtedy, gdy uważa to za niezbędne. Jeśli ktoś nie umie rozpocząć konwersacji z tym człowiekiem, to niech nie liczy, że zostanie wyręczony. Na ogół to persona spokojna, taki typowy stoik. Nikomu nie wadzi, stroni od konfliktów. Ale niech mu tylko ktoś nadepnie na odcisk… Takiej osobie należy jedynie współczuć, bo wtedy ujawnia się gorący temperament mężczyzny. Co prawda nie zwykł podnosić głosu, lecz w takiej sytuacji naprawdę niewiele brakuje, aby nie skorzystał z siły swoich mięśni. Oczywiście w stosunku do uczniów jest łagodniejszy i bardziej wyrozumiały. Ogranicza się wtedy do rzucania kredą, zeszytem, bądź zbesztania delikwenta samym tylko spojrzeniem. Imponujący jest fakt, iż ów mąż niemal do perfekcji rozwinął poziom swojej elokwencji, dzięki czemu nie musi uciekać się do korzystania z wulgaryzmów, by skutecznie podnieść komuś ciśnienie.

Wady: Nigdy do końca nie jest wiadome, co sobie myśli. Praktycznie na każdą dużo młodszą od siebie osobę patrzy z wyższością, ciężko zasłużyć na jego szacunek i uznanie. Dość szorstki w obyciu, nie dopuszcza do siebie nikogo, a już w szczególności osób niepełnoletnich. Zupełnie nie potrafi przepraszać. Gdy czyta, całkowicie odcina się od otaczającego go świata, co nie zawsze jest bezpieczne.

Zalety: Radzi sobie nawet z najbardziej opornymi uczniami, zawsze znajdując jakiś sposób, by wbić im wiedzę do głów. Czyta praktycznie wszystko, co wpadnie mu w ręce, dzięki czemu można  z nim porozmawiać na praktycznie każdy możliwy temat. Jest wyjątkowo bystry i dociekliwy, uwielbia uczyć się nowych rzeczy. Jest sumienny, zawsze wywiązuje się z przydzielonych mu obowiązków oraz zadań.

Historia: Pochodzi z całkowicie przeciętnej rodziny. Jego matka (Hanae, 64 l.) pracowała w księgarni, co w efekcie przełożyło się na miłość do książek u obojga rodzeństwa, natomiast ojciec (Yuji, 67 l.) był policjantem. Innymi słowy, miał jeden z najgorszych zawodów na świecie. Do tego należał do tej grupy funkcjonariuszy, która była najbardziej gnębiona przez zwykłe, szare społeczeństwo, jak i społeczeństwo degeneratów – uczciwi policjanci. Wobec tego już jako dzieciak Isei nosił przy sobie scyzoryk, po liceum zaopatrzył się w tradycyjną broń. Nienawidził zawodu swojego ojca, gdyż przez to mężczyzna bywał w domu bardzo rzadko, do tego nawet w dni wolne od pracy zdarzało mu się wychodzić i narażać swoje życie.
Raczej nic wybitnego nie działo się ani przez jego dzieciństwo, wiek nastoletni, ani też studia. Kończył kolejne etapy swojej edukacji ze świetnymi ocenami, miał przyjaciół, kilku chłopaków, brał udział w przyjęciach i niewielkich wypadach. Prowadził naprawdę zwyczajny żywot. Sprawy nabrały tempa dopiero po znalezieniu przez niego stałej pracy. W przeciwieństwie do Saeko, która poszła w ślady ojca, postanowił zostać nauczycielem. Otrzymał posadę nauczyciela historii w jednym z prestiżowych gimnazjów, był wyjątkowo lubiany przez uczniów, jak i nauczycieli. Niestety, po jakichś czterech latach pracy w owej placówce został oskarżony o molestowanie seksualne jednego z chłopców. Dyrekcja jednak zgodziła się iść na ugodę. Gdyby taka informacja wypłynęła na światło dzienne, z pewnością zaszkodziłaby ona reputacji szkoły. Wobec tego nie złożono doniesienia, a Nakagawa jedynie stracił pracę i wyprowadził się z miasta. Po tym incydencie stał się wyjątkowo oschły w stosunku do młodszych – a w szczególności niepełnoletnich – osób, stara się nie spoufalać i nie spędzać z nimi czasu dłużej, niż jest to wymagane. Jak ognia unika przydzielenia mu wychowawstwa. W chwili obecnej naucza w jednym z męskich liceów.

Rodzina: Obydwoje rodziców na emeryturze, młodsza o cztery lata siostra Saeko z mężem (Hideo, 36 l.) oraz dwójką dzieci: Keiko (8 l.) i Akusei (6 l.).

Idealny typ partnera: INTELIGENTNY. Boże, inteligentny i charyzmatyczny. Człowiek o jego temperamencie z pewnością nie będzie się pokazywać publicznie z wulgarnym, nieokrzesanym mężczyzną, który ledwo skończył gimnazjum. Co do wyglądu nie ma zbyt wielkich wymagań; preferuje osobników nieco niższych od siebie, nieprzesadnie umięśnionych i ciemnowłosych. Na szczęście sporo takich w Japonii.

Zainteresowania: literatura, historia, broń palna.

Zawód: historyk w miejscowej męskiej szkole średniej st. wyższego.

Typ: dominujący.

Miejsce zamieszkania: bloki.

Ciekawostki: Facet zdecydowanie jest uzależniony od kawy oraz papierosów, można jednak zaobserwować, że im bardziej zirytowany chodzi, tym szybciej ubywa mu tytoniowej przyjemności. Jeśli decyduje się na alkohol, to bardziej prawdopodobnym jest, że sięgnie po szklankę szkockiej, niż po puszkę piwa czy drinka z palemką. Zawsze ma przy sobie – bardziej lub mniej ciekawą – książkę. Tak na wszelki wypadek, gdyby okoliczności sprzyjały pogrążeniu się w lekturze bez obaw, że kogoś tym urazi. Warto też wiedzieć, że jest ateistą. Jego ulubioną porą roku jest jesień. Uwielbia wyzwania i niezobowiązujący seks. W każdym pomieszczeniu jego mieszkania, w aktówce oraz w schowku samochodu znajduje się zawsze nabity rewolwer FEG, kaliber 9mm.
avatar
Isei Nakagawa

Wzrost : 192 cm
Zawód : Historyk.
Age : 42

Zobacz profil autora http://stayaway.forumpolish.com/t247-opryskliwy-syn-gliniarza#64

Powrót do góry Go down

Re: Opryskliwy syn gliniarza.

Pisanie by Silminyel on Sob 23 Sie 2014, 23:29

zaakceptowane
avatar
Silminyel
Admin


Zobacz profil autora http://stayaway.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach