Okumura Hiro

Go down

Okumura Hiro

Pisanie by Hiro Okumura on Sro 20 Sie 2014, 19:07

Nazwisko: Okumura

Imię: Hiro

Wiek: 16

Wzrost: 165 cm

Wygląd: Złote oczka i ciemnoszare włosy, a na ustach uśmiech. Tak łatwo rozpoznać Hiro. Ma wygląd osoby do ranny przyłóż. Mało przypomina brata, bo jest chudzinką, na której wszystko wisi. Taką ma po prostu budowę ciała, nie głodzi się i nie jest anorektykiem, co to to nie! Ma przydługie włosy, a grzywka często wpada mu do oczu, jednak nie przejmuje się tym. Po bójce z podstawówki na jego czole widnieje dość spora blizna. Najczęściej ukryta jest pod włosami, jednak czasem i tak ją widać.

Znaki szczególne: blizna po pobiciu na czole, jego brak na lekcji wf-u/ przedmiotach ścisłych.

Charakter: Z wyglądu do ranny przyłóż i to wcale nie jest złudzenie. Ma swoje wyskoki, ale jest bardzo miłym i kochanym dzieckiem, które oczaruje każdego uśmiechem. Wagary i inne jego wyskoki często uchodzą mu na sucho, kiedy serwuje wszystkim "uśmiech firmowy numer 5" lub ewentualnie minę porzuconego szczeniaczka. Najchętniej nie chodziłby w ogóle do szkoły, chyba, że do takiej, gdzie się całe dnie tylko rysuje. Była by idealna dla Hiro. Z charakteru jest przeciwieństwem swojego brata. W sumie, są od siebie kompletnie różni - oprócz orientacji seksualnej. Chciałby zostać mangaką i dąży do tego, choćby i po trupach. W stosunku do nauczycieli jest grzeczny i miły. Zawsze znajdzie też jakąś wymówkę swoich nieobecności. Do innych uczniów - to różnie. Zależy od ich nastawienia. Jak jest dobre, to jest bardzo miły, jednak gdy ktoś mu zajdzie za skórę, to staje się najgorszym wrogiem.

Wady:
- nie lubi się uczyć
- jest uzależniony od słodyczy
- wagarowicz

Zalety:
- dobrze gotuje
- utalentowany rysownik
- dąży do celu bez względu na przeciwności
- mówi idealnym japońskim, choć nigdy wcześniej nie było w Japonii

Historia:  Jest nieślubnym dzieckiem, akceptowanym w małym stopniu przez rodzinę jego ojczyma. Dla wszystkich z rodziny był bardziej kuzynem niż bratem, nigdy nie myślano o nim jako o "synu". Mimo to jego dzieciństwo było szczęśliwe i bezproblemowe, trochę za sprawą biologicznego ojca, którego nigdy nie poznał.
Razem z matką, ojczymem i przyrodnim rodzeństwem mieszkał w Anglii. Jako jedyny z przyrodniego rodzeństwa rodzeństwa ma japońskie imię - ze względu na pochodzenie matki. Po niej ma też nazwisko. Gdy jego matka zaszła w ciążę, przeniosła się do Anglii, gdzie wyszła za mąż za innego mężczyznę. Jednak nadal pobierała alimenty od ojca Hiro.
Gdy miał dziewięć lat dowiedział się, że ma przyrodniego brata gdzieś w Japonii. Od tego momentu błagał o pozwolenie na wyjazd, by go poznać. Zawsze chciał mieć starszego brata, takiego "prawdziwego", a teraz to marzenie jest bliskie realizacji. Wiedział, że brat mógł w ogóle o nim nie słyszeć, jednak i tak chciał go poznać. Tak wybłagał od rodziców wyjazd do Japonii, by chodzić tam do liceum, a potem na studia.
Hiro nie chce wracać do Anglii. Postanowił zostać w Japonii i tam spełniać swoje marzenia o zostaniu mangaką.

Rodzina: starszy brat; matka, ojczym i inne, przyrodnie rodzeństwo, którzy zostali w Anglii.

Idealny typ partnera: Taki, który nie będzie kazał mu się uczyć i chodzić na lekcje. Taki, który obdaruje go miłością inną niż matczyną i pokaże, jak wygląda "inny" świat.

Zainteresowania:
- rysowanie
- manga/anime
- wszystko, co nie jest związane ze sportem czy nauką

Zawód/Klasa/Wydział: IIA

Typ: switch

Miejsce zamieszkania: chwilowo mieszkanie brata, w roku szkolnym internat
avatar
Hiro Okumura

Wzrost : 165
Zawód : uczeń
Age : 20

Zobacz profil autora http://stayaway.forumpolish.com/t244-okumura-hiro

Powrót do góry Go down

Re: Okumura Hiro

Pisanie by Shu_shiroi on Sro 20 Sie 2014, 19:09

Zaakceptowano

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach