Ruska hołota przybywa do Japonii.

Go down

Ruska hołota przybywa do Japonii.

Pisanie by Lyuka Sokolov on Sob 16 Sie 2014, 17:27

Nazwisko:
Sokolov

Imię:
Lyuka Aleksandr Lev

Wiek:
23 lata

Wzrost:
185 cm

Wygląd:
Lyuka jest mężczyzną o nienaturalnie bladej skórze. Nigdy nie wystawia się na silniejsze działanie słońca, gdyż nie znosi tej płonącej gwiazdy.  Jest dobrze zbudowany, choć przez pewien cza  stwierdzano  u niego początki anoreksji. Ma kruczoczarne włosy, które idealnie pasują do jego jasnej cery, przez co ludzie nazywają go „wampirem”. Poza tymi dwoma aspektami, jest jeszcze trzeci. Jego szare oczy. Niektórzy snują teorie, że chłopak hipnotyzuje nimi innych i sprowadza na złą drogę, ale kto normalny wierzy w takie bzdury starych kobiet i księży.  Sokolov uwielbia piercing. Poza ozdobionymi przez metal uszami, ma też kolczyki w biodrach, lewym sutku, obojczykach i w penisie.  Tatuaże jakie posiada to:
^ Młot Boga nordyckiego - Thora - na lewej łopatce;
^ Literami rzymskimi liczba 1970 - na prawym przedramieniu;
^ Chiński, czarno - biały smok - od prawego barku do nadgarstka po tej samej stronie;
^ Herb rodziny Romanovóv - na prawej piersi;
^ Nietoperz - część lewego pośladka;
^ Kotwica i napis "Where is the rum VODKA gone?!" - dół pleców, tuż nad linią pośladków;
Większość z nich oczywiście była robiona na trzeźwo. WIĘKSZOŚĆ. Lyuka uważa, że te tatuaże to za mało i myśli nad kolejnymi. Jeśli chodzi o styl jego ubierania, to znów możemy wrócić do tematu „wampira”. Otóż kolorem najczęściej przywdziewanym przez tego osobnika jest czarny. Czarne spodnie, czarna koszulka, czarna kurtka i czarne glany. Trzeba przyznać, że czasem jednak zdarza mu się założyć coś z drugiego końca palety barw, i nie chodzi tu o róż.

Znaki szczególne:
Trzeba powtórzyć z wyglądu: Kolor skóry + oczy + tatuaże.

Charakter:
Rusek jak to Rusek, normalny nie jest, a to czy jest po alkoholu czy nie, nie ma znaczenia. Nie ma dnia, w którym nic by nie wypił. Ma specyficzne poczucie humoru. Czasem jest tak, że zabawnym dla niego jest coś strasznego, co się opłakuje, a czasem jest w pełni poważny kiedy cała sala umiera ze śmiechu. Udaje tzw. „twardziela” bez emocji, ale tak naprawdę jest czułym i opiekuńczym facetem. Choć zdarza mu się wszczynać kłótnie o byle gówno, nie umie przetrwać w konfliktowej sytuacji więcej niż godziny. Można się z niego przez to śmiać, można, ale nie polecają tego ludzie, którzy go znają. Ta bomba atomowa potrafi być bardzo agresywna, może też rzucać przedmiotami lekkimi jak i tymi, które są cięższe od niego.
Dlatego przez poznaniem skontaktuj się z lekarzem lub grabarzem, gdyż zadawanie się z Ruskim zagraża twojemu zdrowiu lub życiu.

Wady:
Jest bardzo nerwową osobą. Można powiedzieć, że to chodząca bomba ze spóźnionym zapłonem. Jest niecierpliwy i denerwuje się, jeśli ktoś robi coś wolniej od niego, np. zastanawia się 10 minut co zamówić, a kolejka rośnie.

Zalety:
Czy w jego przypadku można mieć zalety prócz wyglądu?  Cóż, jest kochający, czuły, chociaż to ukrywa, ale naprawdę jeśli się do kogoś przywiąże to traktuje tę osobę jak Cud Świata.

Historia:
Urodził się w Wołgogradzie, czyli mieście położonym nad rzeką Wołgą, w Rosji. Kontynuując jego historię w większym skrócie: W wieku siedemnastu lat wyjechał do Francji, gdzie miał „urlop” od rodziny. Po powrocie do swojej rodzinnej Matki Rosji skończył szkołę i zaczął szukać dobrej uczelni, z dala od swojego ojca, którego wręcz nienawidzi. Znalazł studia w Japonii. Język japoński? Mówi się trudno, wystarczy mu znajomość trzech języków, czwartego nie potrzebuje. Pojechać pojechał i zapisał się na wydział techniczny.

Rodzina:
Siergiej  Michaił Sokolov – ojciec, pięćdziesięciodwuletni były żołnierz. Obecnie pracujący jako nadzorca więzienia niedaleko Sol – Ileck. „Kochający” tatuś...i sadysta.
Jelena Anna Sokolov – matka, lat 50. Zajmująca się domem kobieta po wyższych studiach.
Jekaterina Sokolov – ukochana i jedyna siostrzyczka Lyuki. Tak naprawdę nienawidzi jej z całego serca, bo kiedy się spotykają, ona traktuje go jak małego chłopca. A jest tylko 4 lata starsza! Ma wielkie piersi, którymi zwykle biednego Wampira dusi na powitanie.

Idealny typ partnera:
Rudowłosy spryciarz z kocią naturą.

Zainteresowania:
-Muzyka, gra na saksofonie;
-Okultyzm;
-Robienie tatuaży;
-Książki fantastyczne, kryminały i horrory.

Zawód/Klasa/Wydział:
Wydział techniczny; dorabia sobie w warsztacie samochodowym.

Typ:
Seme

Miejsce zamieszkania:
Domek jednorodzinny.

Powrót do góry Go down

Re: Ruska hołota przybywa do Japonii.

Pisanie by Shu_shiroi on Sob 16 Sie 2014, 17:46

Zaakceptowano.

Zmieniam Ci tylko nazwę na 'Sokolov Lyuka' (żeby było nazwisko+imię)

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach