Endo Ryu

Go down

Endo Ryu

Pisanie by Ryu Endo on Pią 15 Sie 2014, 13:20

Arisee Vendell – uczy Endo chemii. Przez rok był jego wychowawcą, gdy w pierwszej klasie Ryu mieszkał w akademiku. Był obiektem jego fantazji i jego platonicznej miłości… teraz jest najważniejszą osobą w jego życiu. Łączy ich odrobinę niebezpieczny związek, który ukrywają przed światem. Oczywiście chcieliby żyć w normalnym związku, ale dopóki łączy ich relacja nauczyciel – uczeń nie mogą sobie na to pozwolić. O ich związku wie tylko Moriyama Natsuki oraz Cross Rey.

Natsuki Moriyama – tuż na Arisee najbliższa Endo osoba. Właściwie to dziwne że się do siebie zbliżyli, bo są zupełnie różnymi osobami. Ryu udzielał Natsu korepetycji, Natsu towarzyszył Ryu w wieczornym bieganiu i jakoś tak wyszło…
Pomijając patologie Endo i jego problemy w okazywaniu uczuć i nawiązywaniu znajomości, chyba można Natsu i Ryu nazwać przyjaciółmi. Przynajmniej Ryu nazwałby Moriyamę przyjacielem, a nawet młodszym bratem. Przecież bracia też czasem drą koty.

Naoki Vendell – Ryu go lubi i nie cierpi jednocześnie. Nie cierpi bo wie że Naoki rani Arisee. Poza tym irytuje go homofobia młodszego Vendell’a  Z drugiej jednak strony Ryu pragnie akceptacji ze strony Naokiego. Chce się z nim zaprzyjaźnić, stara się by Naoki go polubił. Marzy o tym, by młodszy Vendell kiedyś dowiedział się o związku Ryu z jego bratem i zaakceptował go.

Shiki Astin – trudno to nazwać relacjami, bo właściwie Ryu i Shiki widzieli się tylko raz. A jednak Ryu sporo od tamtego czasu myślał o Astinie. Widział jak Natsuki przytulał się do niego, zdrabniał pieszczotliwie jego imię. Endo podejrzewa że Moriyamę i Astina łączy coś większego. Ma też przeczucie, że Astin nie jest dobrym towarzystwem dla Natsu, więc jest do niego niechętnie nastawiony

Cross Rey - dziwna sprawa. Ryu najpierw podejrzewał że Reya coś łączy z Arisee (jeszcze zanim Arisee i Endo byli razem) później okazało się że Cross jest przyjacielem Arisee, mało tego - ufa mu na tyle by wyjawić tajemnicę ich związku. Ryu trochę boi się Crossa z racji wiedzy jaką on posiada. Jest mu wdzieczny, bo już raz nadstawił głowę chroniąc sekretu Arisee i Ryu. Jednocześnie wciąż czuje do niego odrobinę niechęci.


Państwo Endo. – rodzice. Przynajmniej w papierach. Właściwie Endo nigdy nie miał szczególnie dobrych relacji z nimi. Oni oczekiwali, on spełniał oczekiwania. Na tym polegało ich współżycie. Pewnego razu Endo oczekiwań nie spełnił. Rodzice zastali go w łóżku z chłopakiem. Wynikła z tego niezła awantura, matka szlochala, ojciec wrzeszczał, ostatecznie żeby zadbać o „dobry rozwój ich zdolnego syna” Ryu został wysłany do „bardzo dobrej” szkoły z internatem „niestety” daleko od domu. Tak, żeby nikt ze znajomych nie wiedział i Ryu nie psuł rodzicom opinii. Teraz umowa jest prosta: Ryu nie odwiedza rodziców, nie odzywa się do nich i ich znajomych, nie pojawia się w rodzinnych stronach i utrzymuje się sam. W zamian rodzice opłacają czynsz za jego mieszkanie i pozwalają jego młodszej siostrze odwiedzać go w wakacje ferie i długie weekendy.

Nana- właściwie Nanami, ale nazwij ją pełnym imieniem a wpadnie w furię. Młodsza siostra Ryu i jedyna osoba z rodziny Endo, którą Ryu naprawdę szczerze kocha i wiele by dla niej zrobił. Niestety nie widuje się często z bratem, zwykle odwiedza go w jego mieszkaniu i wiecznie zostawia pełno swoich rzeczy. Jest nieco dziecinna. Jako pierwsza z rodziny wiedziała że brat ma chłopaków zamiast dziewczyn ale nie wygadała się przed rodzicami i akceptowała to,


Ostatnio zmieniony przez Endo Ryu dnia Pią 15 Sie 2014, 13:49, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : bo "Cross jest przyjacielem Reya")
avatar
Ryu Endo
Samiec Alfa

Wzrost : 175
Zawód : Absolwent liceum
Age : 22

Zobacz profil autora http://stayaway.forumpolish.com/t172-endo-ryu

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach