Einar Tryggvason

Go down

Einar Tryggvason

Pisanie by Einar Tryggvason on Wto 05 Sie 2014, 17:00

Nazwisko: Tryggvason
Imię: Einar
Wiek: 20 (01.12)
Wzrost: 194cm
Wygląd: Wysoki, smukły Norweg o jasnych włosach i szaroniebieskich oczach – jak to na Skandynawa przystało. Ubiera się bez zbędnych udziwnień i poza niespotykanym w Japonii wzrostem, nie różni się absolutnie niczym od przeciętnego człowieczka idącego ulicą w tym mieście. Jego ulubiona marynarka wyglądem przypomina mundur i widać, że chłopak nosi ją często.
Znaki szczególne: Wysoki i smukły niczym topola. I w podobnej kolorystyce – dość blady i o jasnych włosach.
Charakter: Einar jest dość wycofanym chłopakiem. Cichy, ceniący sobie prywatność i swoją przestrzeń osobistą, nigdy nie miał zbyt wielu przyjaciół. Właściwie to siedzi raczej sam. Obwinia się za wiele rzeczy, które dzieją się wokół niego, a tak naprawdę nie ma na nie żadnego wpływu. Ma wielkie serce, lecz trzyma je schowane głęboko.
Wady: Brak wiary we własne siły, nadmierna izolacja od świata. Brak zaufania do ludzi
Zalety: Wielkie serce, dobroduszność
Historia: Odseparował się od rodziny, gdy tylko skończył 18 lat. Był niechcianą ciążą, ale mimo zapewnień rodziców, że i tak go kochają, nie potrafił przestać sobie wyrzucać, że jest niepotrzebny i nie powinno go być na świecie. Jego matka, która była modelką – na dodatek mając wykształcenie wyłącznie podstawowe - przez ciążę straciła pracę. Spowodowało to, że ojciec musiał pracować jak za dwoje, by utrzymać ich życie na jakkolwiek przyzwoitym poziomie. Zdarzało się, że któreś z nich powiedziało coś nieprzemyślanego na temat przyjścia Einara na świat, co chłopak bardzo brał sobie do serca. Wysłali go nawet do psychologa, ale na nic się to nie zdało, gdyż młody Tryggvason nie chciał współpracować i po prostu siedział w ciszy lub odpowiadał na zadane mu pytania bardzo zdawkowo, nie dając z siebie wyciągnąć nic więcej. Psycholog podejrzewał, że może to być depresja ze względu na nieustanny brak słońca przez pół każdego roku. Jednak przeprowadzka na południe kraju nic nie zmieniła.
W dniu 18 urodzin Einar spakował się, a jako prezent poprosił o bilet do Japonii. Od tamtej pory mieszkał tu i chodził do pobliskiej szkoły, a teraz na studia. W międzyczasie łapał się różnych prac – początkowo każdej, jaką znalazł, a z czasem już zaczął patrzeć na nie nieco bardziej wybrednie – gdy już miał wyrobioną opinię, że jest solidnym pracownikiem, mógł sobie na takie coś pozwolić. W szkole także sobie bardzo dobrze radził i wielu nauczycieli widziało w nim przyszłego lekarza, prawnika czy też jakiegoś naukowca. On jednak postanowił zostać zwykłym tłumaczem, uśmiechając się przepraszająco i tłumacząc, że przecież i tak nie podoła lub że się nie wybije i nic nie osiągnie. Był jednym z lepszych studentów i dostawał stypendium ze względu na wysokie wyniki w nauce, co pomagało mu się utrzymać. Starał się też zaoszczędzić nieco, więc wybrał mieszkanie w internacie, gdzie nie sprawiał żadnych problemów.
Podsumowując, Einara można opisać jako typowy przykład szarego człowieczka – nie wyróżnia się ani wyglądem, ani charakterem. Jest, a zachowuje się trochę, jakby go nie było.
Rodzina: Rodzice, z którymi całkowicie zerwał kontakt.
Idealny typ partnera: Taki, który go nieco ożywi, przywróci wiarę w ludzi i pomoże uwierzyć w siebie samego.
Zainteresowania: Literatura różnych krajów, wierzenia kultur europejskich.
Zawód/Klasa/Wydział: Wydział Humanistyczny, Skandynawistyka
Typ: Seme
Miejsce zamieszkania: Akademik
avatar
Einar Tryggvason

Wzrost : 194
Zawód : Student
Age : 25

Zobacz profil autora http://stayaway.forumpolish.com/t214-einar-tryggvason

Powrót do góry Go down

Re: Einar Tryggvason

Pisanie by Shu_shiroi on Wto 05 Sie 2014, 17:52

Zaakceptowano Smile

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach