Ten, który niesie światło

Go down

Ten, który niesie światło

Pisanie by Hotaro Kyomi on Pią 01 Sie 2014, 18:28

Nazwisko: Kyomi
Imię: Hotaro
Wiek: 17
Wzrost: 175cm
Wygląd: Chłopak średniego wzrostu z wypłowiało czerwonymi włosami, można powiedzieć że nawet rdzawymi włosami, im dalej od czubka głowy tym kolor bardziej wyblakły. Jego rodzina dała mu dar którego od zawsze chciał się pozbyć, udało mu się to jednak nie w stu procentach, w jego rodzinie, dzieci dziedziczyły kolor oczu. Było to na tyle ważne że w jego mieście wyprawiano festiwal oka. Chłopak dostał pozwolenie na założenie jednej soczewki, na zasłonięcie feudalnych oczu nie pozwolił mu ojciec tak więc jedno z jego oczu jest złote a drugie krwisto czerwone. Często czuje się przytłoczony przez świat, dlatego równie często nosi na ustach maskę gazową która odgradza go od świata. Nosi też kolczyk, oznakę przynależności do rodu, w zamian za zasłonięcie oka rozkazano mu nosić szlachetny kryształ przyczepiony do ucha, by nigdy nie zapomniał z jakiego rodu pochodzi. Chodzi w normalnych ubraniach, często nosi też chustę którą może zasłonić usta gdy nie ma aktualnie na sobie maski gazowej.
Znaki szczególne: Kolczyk w lewym uchu, różnokolorowe oczy.
Charakter: Hotaro często czuje się osaczony, zbyt mocno odczuwa na sobie presje ojca, głowy rodu który pragnie by syn został kimś równie wielkim. Lubi przebywać samotnie, kocha deszcz nocą i z samego poranka. Często nie umie spać przez co wydaje się wiecznie niewyspany. Unika ludzi i kontaktu z nimi gdy nie wymaga tego przynależność do rodu. Górę jednak często biorą zimne kalkulacje i opanowanie, przez te siedemnaście lat życia zdążył się uodpornić na świat, umie stać się obojętnym na to co go otacza. Nigdy nie uderza pierwszy co nie znaczy że nie umie wymusić uderzenia i odwrócić sytuacji na swoją korzyść.  
Wady: Zamknięty w sobie, obojętny na to co go otacza
Zalety: Potrafi odwrócić sytuacje na swoją korzyść, zna parę sztuk walki.
Historia: Święto narodzin spadkobiercy rodu, kogoś kto musi nieść historie dawnych feudali i stać się kimś równie wielkim by nie zdradzić historii, chwała rodu Kyomi musi trwać. Młode lata spędził w wiosce utrzymanej w stanie oryginalnym jeszcze z dawnych epok kiedy Feudale miały wymierną władze gdzie uczył się historii swojego rodu zanim jeszcze mógł chodzić, gdy już zaczął chodzić do ręki wciśnięto mu drewniany miecz by móc obronić swój ród przed nadchodzącym zachodem. Jeszcze przed ósmymi rodzinami umiał posługiwać się mieczem jak jego przodkowie samuraje, nikt nie był wstanie go pokonać w walce drewnianym mieczem. Ojciec przekonywał go do walki ostrym mieczem który może zabić jednak Hotaro nigdy nie wziął do ręki ostrego miecza, nie chciał zabijać. W dniu pietnastych urodzin ojciec zadecydował że młody spadkobierca rodu musi zostać lepiej wyedukowany, czy może była to po prostu polityczna zagrywka, pokazać światu swojego sukcesora. Wcześniej Hotaro nie spotykał się z wieloma ludźmi, nie miał zbyt wielu przyjaciół a całe dnie spędzał na nauce i walce mieczem, po paru latach treningu uznał że jego jedynym przyjacielem jest drewniany miecz, jego przedłużenie ręki a pojedynek jest najpiękniejszym i najszlachetniejszym obrazem jaki można zobaczyć. Był odizolowany od świata zewnętrznego aż do szesnastych urodzin w których dniu został wysłany do szkoły poza wioską. Jego ród jest bogaty, są wstanie zapewnić mu to czego potrzebuje ale wymagają też od niego wielu rzeczy, dbania o dobre imię rodu, uczenia się, zostania kimś wielkim kto przedłuży ród Kyomi
Rodzina: cały ród Kyomi który ukrywa się po każdym dużym mieście, oficjalnie spadkobiercy już nie obowiązującej chwały Feudali, na prawdę czekający tylko by znów wrócić na szczyt
Idealny typ partnera: Określenie idealnego typu nie kończy poszukiwania?
Zainteresowania: Jego zainteresowana są tłumione przez powściągliwość którą wpojono mu w najmłodszych latach, mimo to chciałby dowiedzieć się więcej o świecie zewnętrznym.
Zawód/Klasa/Wydział: klasa IIIB
Typ: switch
avatar
Hotaro Kyomi

Wzrost : 175
Zawód : uczeń

Zobacz profil autora http://stayaway.forumpolish.com/t193-ten-ktory-niesie-swiatlo

Powrót do góry Go down

Re: Ten, który niesie światło

Pisanie by Shu_shiroi on Pią 01 Sie 2014, 21:31

Zaakceptowano Smile

I musimy zmienić Ci nazwę na "Kyomi Hotaro".

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach