Shiga Jun

Go down

Shiga Jun

Pisanie by Jun Shiga on Pią 01 Sie 2014, 12:35

Nazwisko: Shiga

Imię: Jun

Wiek: 24

Wzrost: 172

Wygląd:  Wysoki, szczupły, choć czasem gdy włoży białą koszulę można przez nią dostrzec delikatnie zarysowane mięśnie. Ma brązowe, nieco matowe, ale bardzo miękkie włosy i zielone oczy. Jego cechą charakterystyczną jest niezwykły, steampunkowy wygląd. Nosi koszule i kamizelki, jesienią nosi skórzane kurtki i ulubioną motocyklową czapkę pilotkę. Zawsze ma na głowie steampunkowe gogle, które są jego ulubionym elementem garderoby. Zakłada je nawet na czapkę.

Znaki szczególne: Gogle na głowie. Ubranie pełne dziwaznych, steampunkowych elementów.

Charakter: Jun to oaza spokoju. Jest zawsze miły, uśmiechnięty i trudno wyprowadzić go z równowagi. W pracy wyznaje zasadę „klient ma zawsze rację”. Bardzo łatwo ustępuje, we wszelkich sporach pierwszy przeprasza nawet jeśli to nie on jest winien. Jego spokój i przesadna grzeczność wiąże się ze znaczną uległością. Jego charakter zupełnie kontrastuje z wyglądem. Jego zachowania jest typowe dla nieśmiałego i bezbronnego chłopca. Czasem można odnieść wrażenie że brak mu asertywności, bądź co gorsza własnego zdania. Jun jest romantykiem i marzycielem. Czyta dużo książek o tematyce fantasy i w klimacie steampunkowym, zamyka się w swoim własnym wykreowanym świecie i czasami można odnieść wrażenie że widzi rzeczywistość zupełnie inaczej niż pozostali ludzie. Przez to tym bardziej sprawia wrażenie wyalienowanego. Trudno mu nawiązywać nowe znajomości, jedyną bliską mu osoba jest babcia, którą naprawdę kocha i z którą jest bardzo związany. Jedynym wyjątkiem gdy Jun zupełnie pozbywa się nieśmiałości i uległości są interesy. Wtedy mężczyzna potrafi świetnie walczyć o swoje. Jest naprawdę zaradny i wbrew pozorom ma głowę do interesów.

Wady: uległość, brak asertywnego podejścia do wielu sytuacji, nieco pokręcony styl ubierania, który przyciąga uwagę

Zalety: cierpliwość, zaradność życiowa, poza tym jest świetnym kierowcą i pewnie czuje się za kółkiem

Historia: Od dziecka wychowywany przez babcię. Już jako dziecko był grzeczny, spokojny i obowiązkowy. Dobrze się i uczył i nie sprawiał problemów. Czasami tylko ciężko było oderwać go od książek. Był bardzo ambitny, zawsze zależało mu na tym by jak najszybciej się usamodzielnić i nie być ciężarem dla babci, która nie należała do najbogatszych i często wiele sobie odmawiała, by zapewnić wnukowi wszystko czego potrzebował nastolatek. Skończył szkołę hotelarską. W wieku osiemnastu lat dowiedział się, że rodzice zostawili mu w spadku niewielkie mieszkanie w bloku, które babcia przez cały wynajmowała studentom i pieniądze odkładała na konto Juna z myślą o jego weselu, kupnie domu lub innych wydatkach związanych z dorastaniem. Kwota była spora i wystarczyła na to, by kupić lokal w dość ruchliwym miejscu i urządzić w nim kawiarnię. Mężczyzna postawił na oryginalność i to co naprawdę kochał, czyli steampunk. Lokal jest pełen modeli latających machin, starych zegarów, map, kompasów, klimatycznych obrazów, zębatek i skomplikowanych mechanizmów. Cała kwota zarobiona na wynajmie mieszkania została zainwestowana w kawiarnię, a chłopak zamieszkał w odziedziczonym po rodzicach mieszkanku. Mieszka w nim do dziś twierdząc że dopóki jest sam, nie potrzebuje nic więcej. Utrzymuje się sam, wspiera finansowo babcię i żyje skromnie, ale spokojnie. Kawiarnia przynosi mu coraz większe zyski, ale on albo je inwestuje w udoskonalanie lokalu albo oszczędza na przyszłość.

Rodzina: Rodzice zginęli kiedy miał pięć lat. Całe życie powtarzano mu, że przyczyną ich śmierci był wypadek samochodowy, ale Jun nie ma pewności czy rzeczywiście jest to prawda. Wychowywała go babcia, która mimo sędziwego wieku nadal dość dobrze się trzyma i z którą Jun ma naprawdę dobry kontakt. Często odwiedza ją w jej mieszkanku w starej kamienicy lub zabiera na spacery do lasu.

Idealny typ partnera: Ktoś kto tolerowałby jego dziwactwa i drobne perwersje. Ktoś kim trzeba się troszkę zaopiekować (bo Jun lubi czuć się potrzebny i troszczyć o innych), ale też kto jednocześnie potrafiłby w trudnej sytuacji być oparciem dla Juna.

Zainteresowania: Książki o tematyce fantasy, fantastyka, opowieści w steampunkowym klimacie. Czasami w ramach hobby wkłada fartuszek kelnera i kelneruje w swojej kawiarni lub staje przy kasie. Strasznie interesuje go tort ciasteczkowy przygotowywany przez jego cukiernika, więc codziennie „podkrada” kawałek by upewnić się że tego dnia tort jest tak samo pyszny jak wczorajszy, przedwczorajszy i wszystkie poprzednie.

Miejsce zamieszkania: Mieszkanie w bloku

Zawód/Klasa/Wydział: Właściciel kawiarni „Fabryka cukierków”. Zajmuje się głównie sprawami papierkowymi, księgowością i wystrojem wnętrza, czasem kelneruje, czasem pomaga cukiernikowi, czasem nawet sprząta. Generalnie opiekuje się „Fabryką”.

Typ: switch
avatar
Jun Shiga

Wzrost : 172
Zawód : Właściciel kawiarni Fabryka Cukierków
Age : 28

Zobacz profil autora http://stayaway.forumpolish.com/t190-shiga-jun

Powrót do góry Go down

Re: Shiga Jun

Pisanie by Shu_shiroi on Pią 01 Sie 2014, 13:26

Zaakceptowano Smile

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach