Cross_Rey_

Go down

Cross_Rey_

Pisanie by Rey Cross on Czw 31 Lip 2014, 10:05

O Rodzinie nie ma co wspominać, gdyż to jest najmniej ważne z tego wszystkiego.
Wiedzcie jednak, że Rey posiada przyrodniego młodszego brata, którego nigdy na oczy nie widział. To tyle o rodzinie.

PRZYJACIELE - Nauczyciele/ personel:
- Arisee : znają się już nie od dzisiaj. Z racji tego, że Rey jest dobrym przyjacielem nigdy nie zdradził żadnej tajemnicy Arisee i chyba nigdy tego nie zrobi nawet za cenę swojej pracy czy też reputacji. Wszystko można odbudować.

- Sven : Kiedy po raz pierwszy Go spotkał od razu się w nim zakochał. Jednakże od razu było wiadome , że oboje są do siebie zbyt podobni, aby coś z tego mogło wyniknąć. Sven zawsze był przy nim kiedy Rey Go potrzebował, a i Rey był przy Svenie, kiedy zachodziła taka potrzeba. Podobnie jak w przypadku Arisee zawsze pomoże Svenowi i nigdy Go nie opuści w potrzebie. Oczywiście już dawno Rey wyzbył się zauroczenia do Svena i cieszy się z jego szczęścia.

UCZNIOWIE : Przyjaciele :

- Moriyama Natsuki ( Natsu ) : Wielki sentyment Reya. Rey wziął sobie za punkt honoru, aby opiekować się tym młodym chłopakiem. Wszyscy podejrzewali oraz oczywiście widzieli, że między Reyem a Natsu "coś jest" . To dało się zauważyć gołym okiem. Jednakże prawda była troszkę inna. Pomimo tego, że łączyła ich "chemia" , nie miało to w ogóle sensu bytu. Ten "romans" umarł śmiercią naturalną, ale Reyowi, nadal się wydaje, że są przyjaciółmi . Ma nadzieję, że właśnie tak jest.


INNI :
Shon Marks : Dość specyficzny jeden z uczniów. Można mieć wrażenie ze Rey 'cos do niego ma'. Podejrzenia ku temu nastąpiły jak pewnego pięknego, zimowego dnia, Rey pocałował Shona, a potem nie potrafił wytłumaczyć dlaczego tak się stało. Od tamtej pory nie wspominał o tym. Poza tym to właśnie temu chłopakowi pielęgniarz sprowadza regularnie leki nasenne, aby chłopak mógł spokojnie spać. Przy okazji bardzo go lubi, choć sam nie wie za co tak na prawdę.

- Ayase A. : Były nauczyciel biologii , który dość sporo zamieszał w życiu Reya. On pierwszy rozdziewiczył Reya i pokazał mu jak być "tym na dole" , jednakże okazali się być tak różni i mieć tak różne potrzeby, że Reyowi taka relacja w ogóle się nie spodobała. Ich "związek" rozpadł się tak szybko jak się pojawił i Ayase zaraz po tym zniknął z życia Reya na zawsze. Może to nawet i lepiej ?

Tom Silvia : W sumie poznał Go stosunkowo niedawno, jednakże od razu coś było na rzeczy. Oboje mają wobec siebie sporo chemii, która ich do siebie przyciąga. Rey spokojnie może powiedzieć, że jest w Tomie zadurzony. Jeszcze nie wie, jak im to wyjdzie, ale wszystko ma jak najlepsze rokowania. Często o sobie myślą i " nie dają sobie żyć".  Rey wychodzi z założenia, że jeżeli miałby się jeszcze komukolwiek w życiu oddać i być "tym na dole" , to tylko mógłby zrobić to z Tomem. Przynajmniej tak myśli na dzień dzisiejszy. Jednakże w pewnym momencie ich relacje się zmieniły. Tom gdzieś zagadkowo zniknął, pozostawiając Reya bez żadnych informacji , ani odpowiedzi :" Dlaczego". Dlatego też stara się o nim powoli zapomnieć, choć nie jest wcale to takie łatwe.

Cheri : Dyrektorek w szkole. Bierze sobie za punkt honoru, aby uprzykrzać życie Reyowi. Od zawsze podejrzewał Reya o romanse z uczniami i nauczycielami i ma na punkcie Reya małą obsesję. Zawsze chętnie przychodzi do jego gabinetu i doprowadza Reya do białej gorączki swoim gadaniem i zachowaniem. Ciągle go podrywa, a Rey zawsze ma tego dość.

Kanzuo Ayase ( Po prostu Ayase ) : Pierwszy i zarazem martwy facet Reya z którym był od czasu kiedy Rey chodził do liceum. Jednakże zmarł na raka w momencie kiedy Rey zaczynał studia medyczne, aby znaleźć sposób, jak uratować swojego ukochanego. Przeżyli ze sobą niezapomniane przygody i Rey chyba nigdy tego nie zapomni. Często rozpamiętuje ich wspólną przyszłość i właśnie przez trzymanie się przeszłości ma problem z rozpoczęciem nowego etapu życia , mimo , że minęło już tyle lat od jego śmierci. Rey ciągle "nosi żałobę " po Ayase. Po jego śmierci zamknął się nieco w sobie , zaczął mniej jeść, albo i w ogóle , zaczął pić kawę i palić papierosy. Mało co śpi. W ogóle nie dba o siebie i jakoś nie umie z tego wyjść. Zamieszkał w mieszkaniu po Ayase. Nie jest w stanie za bardzo z tamtą się wyprowadzić.

______________________

Zna dużo więcej nauczycieli i uczniów, jednakże w/w są dla niego na prawdę ważni i nieba im by uchylił
avatar
Rey Cross

Wzrost : 180
Zawód : Pielęgniarz szkolny
Age : 31

Zobacz profil autora http://stayaway.forumpolish.com/t180-cross_rey_#187

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach