Cross_Rey_

Go down

Cross_Rey_

Pisanie by Rey Cross on Czw 31 Lip 2014, 09:52

Imię: Rey

Nazwisko: Cross

Wiek: 27

Wzrost : Około 180 cm

Rodzina: Podobno ma młodszego przyrodniego brata, ale nie miał okazji Go jeszcze widzieć. Wychowywała Go matka, która umarła kiedy Rey skończył 19 lat. Miał ukochanego , który zmarł na raka w szpitalu, kiedy Rey chodził do ostatniej klasy liceum, wtedy postanowił, że chce zostać lekarzem.

Wygląd
: Czarne włosy i prawie czarne oczy. Przeważnie chodzi ubrany na czarno. Nie zapina prawie w ogóle swojej koszuli. Może być to powodem tego, że nie wstydzi się swojego ciała, albo po prostu chce zwrócić na siebie czyjąś uwagę. Ma małą kozią bródkę.

Znaki szczególne : Często rozpięta koszula, cienki miętowy papieros w ustach i kozia bródka. Na niektórych częściach ciała pozostałości po przeszłości w postaci blizn po cięciu się.

Charakter: Z natury Rey jest bardzo opanowany . Nikt jednak nie wie kiedy traci granicę swojej wytrzymałości. Przywdziewa maskę powagi pod którą znajdują się wszelakie emocję. Ma zwyczaj sprawdzania jak bardzo zależy uczniom na kontakcie z nim i robi wszystko, aby go znienawidzili chcąc tak na prawdę sprawić , aby bardziej go polubili i zrozumieli. Nie rozstaje się z papierosami i kubkiem kawy. To wszystko jest dla niego jak narkotyk. Chodzą plotki , że jako nastolatek wpadł w tarapaty przez narkotyki. Lubi rozmawiać, ale przeważnie na początku milczy.

Wady: Jest typem samotnika, często mało mówi i tylko obserwuje. Lubi uciekać od „problemów” lub rzeczy, których nie rozumie, albo nie chce rozumieć. Zaprzecza samemu sobie.

Zalety: Nie ma zwyczaju przechodzić obojętnie obok czyjegoś nieszczęście -chyba , że kogoś na prawdę nie polubił . Zawsze wysłucha drugiej osoby i służy radą. Za przyjaciół oddałby swoje życie.


Historia: Urodził się w małej wiosce gdzie wychowywała Go matka. Nie była zbyt dobrą kobietą. Kiedy Ryu wkroczył w dorosłość od razu musiał iść do pracy, aby móc jakoś poradzić sobie w życiu. Równolegle studiował medycynę. Zrobił z niej licencjat. Pochował matkę gdy miał 19 lat. Zmarła na raka.Nie specjalnie po niej przywdziewał żałobę. Od tamtej pory mieszka w bloku samotnie. Posiadał kiedyś kota, ale kompletnie nie potrafił się nim zająć. Nie umie poradzić sobie z życiem. Od początku wszystkie emocje tłamsił w sobie , więc na starość stał się bałaganiarzem. Przynajmniej w pracy którą dostał ( szkoła ) wykonuje swoje obowiązki sumiennie i porządnie. Nikt się jeszcze na niego nie skarżył.
Było było, ale się skończyło. Po jakimś czasie od rozpoczęcia szkoły pewien dyrektorek uwziął się na niego. Trudno powiedzieć co naprawdę było powodem zwolnieni dyscyplinarnego. Mimo wszystko Rey nie miał wyboru. Wolał poświęcić się, dla dobra swoich przyjaciół niż zdradzić pewne aspekty w ich życiu.
Samemu w czasie trwania tego zamieszania, odnalazł miłość. Jednakże nie trwało to zbyt długo. Z dnia na dzień jego ukochany zniknął , powodując nawrót złych wspomnień w mężczyźnie , związanych z jego miłością za czasów szkolnych. Cios jaki na siebie przyjął rzutuje teraz na jego obecne zachowanie. Stał się bardziej odludny i zaniedbuje przyjaciół. Mimo tego, że zdaje sobie sprawę z tego, że może liczyć na ich pomoc to i tak uśmiecha się i mówi, że jest w porządku, a tak naprawdę jest dużo gorzej niż po śmierci Ayase. Sądzi , że już nikomu nie zaufa. Zaczął troszkę popijać, więcej palić i pić więcej kawy. Pomimo tego wrócił do pracy w szpitalu, choć rozgląda się za mniej zobowiązującym zajęciem.Ma nadzieję, że kiedyś jego los znowu się odmieni na lepsze. Zazdrości wszystkim dookoła, że mają takie szczęście w miłości i w pracy, a samemu jest z góry zdany na porażkę.Choć może ktoś Go uratuje..?

Zainteresowania/hobby:  W obecnym momencie interesuje się wszystkim dookoła niego, tylko dlatego, aby jakoś zająć myśli. Pomimo, że sądzi iż nie pomoże samemu sobie, chce pomagać nadal innym ludziom. Lubi łagodną muzykę , ale uwielbia ciszę, która wręcz dźwięczy mu w uszach. Jest typem samotnika, dlatego cieszy się z własnego towarzystwa, choć w głębi siebie nie pogardzi rozmową z innymi

Miejsce zamieszkania: Mieszkanie w bloku.

Idealny typ partnera : Taki, który pomimo jego zachowania potrafi Go znieść, a przy okazji w jakiś sposób się nim zaopiekuje. Rey odwdzięczy się tym samym -  w pewnym sensie. Szuka osoby neutralnej jeżeli chodzi o seks, nie szuka ani typowego dominatora, ani typowego pasywa, gdyż sam nie jest ani jednym ani drugim. Ktoś postara się Go zmienić choć troszkę i przebić się przez skorupę obojętności i niejakiego cierpienia?


Zawód:  Lekarz


Typ: Switch
avatar
Rey Cross

Wzrost : 180
Zawód : Pielęgniarz szkolny
Age : 32

Zobacz profil autora http://stayaway.forumpolish.com/t180-cross_rey_#187

Powrót do góry Go down

Re: Cross_Rey_

Pisanie by Shu_shiroi on Czw 31 Lip 2014, 09:58

Zaakceptowane Smile

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach