Stay Away!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokój hotelowy nr 3

3 posters

Go down

Pokój hotelowy nr 3 Empty Pokój hotelowy nr 3

Pisanie by Silminyel Wto 29 Lip 2014, 17:43

Pokój hotelowy nr 3 Ood20
Pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami.
Silminyel
Silminyel
Admin


https://stayaway.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Pokój hotelowy nr 3 Empty Re: Pokój hotelowy nr 3

Pisanie by Ichiro Aiko Nie 26 Paź 2014, 15:08

Otworzył drzwi i zamknął je za Shiny'ą, który wniósł jego rzeczy.
- Dziękuję za pomoc. - uśmiechnął się wdzięcznie i zaraz podsunął swoją torbę do szafy. Zaczął wypakowywać spódniczki, sukienki, sweterki i wszystko inne. Nie zajęło mu to wiele czasu, w końcu to tylko łikendowy wypad, nie miał ze sobą wszystkich swoich kreacji, a ubrania w jego torbie były ładnie poskładane, uporządkowane.
Potem wyjął swoje kosmetyki.
- Coś ci się stało w ramię? - spytał, wyjmując z torby sok i stawiając go na półeczce. Zerknął na chwilę na swojego rozmówcę. Najchętniej teraz przebrałby się w jakieś luźne dresy. Zanim rodzice tu dotrą, i tak minie sporo czasu. Nie zamierzał się wstydzić tego, jak wygląda po-domu, w końcu ładnemu we wszystkim ładnie, prawda? Prawda.
- Nie będzie ci przeszkadzało, jak teraz zajmę łazienkę na jakieeś... pół godzinki-godzinkę? - cóż, pospieszy się, jeśli będzie trzeba. Wiedział, że mieszkanie z nim bywa uciążliwe - duże rodzeństwo dość mocno mu to uświadomiło. Nie miał zamiaru się w związku z tym krępować. Potrzebował po prostu jakiegoś czasu dla siebie w łazience, najchętniej wygrzeje się teraz w kąpieli, a rezygnowanie z tego dla rudzielca byłoby uciążliwe.
Zaczął zbierać swoje legginsy, które nosił po domu, duży sweter i kosmetyki.
Ichiro Aiko
Ichiro Aiko
Diwa

Wzrost : 157 cm
Zawód : Uczeń
Age : 27

https://stayaway.forumpolish.com/t202-aiko-ichiro

Powrót do góry Go down

Pokój hotelowy nr 3 Empty Re: Pokój hotelowy nr 3

Pisanie by Shinya Alec Lacroix Nie 26 Paź 2014, 18:40

Uśmiechnął się łagodnie, odstawiając rzeczy chłopaka na bok.
- Żaden problem Ichiro, to dla mnie czysta przyjemność, pomóc Ci. Chociaż fakt nadwyrężyłem sobie chyba ramię. Strasznie mnie boli. Chyba będę musiał się z tym wybrać do lekarza, albo pójść tu na jakiś masaż. Nie zdecydowałem się jeszcze.
Masując swoje obolałe ramie, przeszedł do swoich bagaży. Cóż się dziwić, że tak go bolało ramię skoro miał tyle walizek do wnoszenia. Dwie duże, dwie małe i torba z lapkiem.
Naprawdę muszę sprawdzić co Ama mi tam wpakowała.
Przykucnął przy jednej z dużych walizek, zaraz zabierając się za jej rozpakowywanie. Ubrania kładł na razie na łóżku.
- Hm? A tak, pewnie. Możesz iść pierwszy. Ja pewnie będę musiał się rozpakować i zadzwonić do Amy. Sama mnie spakowała i wysłała na urlopik. Czasem z nią nie wytrzymuję. - Zaśmiał się pogodnie, kierując w stronę szafy z nowiutkimi bluzami.
Projekt Amy, więc to tak! Chce abym ją reklamował... A to cwana sucza.
Jedna bluza od razu przypadła mu do gustu. Bez skrępowania zdjął z siebie odzienie od pasa w górę, zastępując je czarną bluzą z białą czaszką na środku. Z owej czachy wychodziły węże, wyglądała na dość starą.
- No tu się postarała...
Shinya Alec Lacroix
Shinya Alec Lacroix

Wzrost : 185 cm

https://stayaway.forumpolish.com/t296-shinya-alec-lacroix

Powrót do góry Go down

Pokój hotelowy nr 3 Empty Re: Pokój hotelowy nr 3

Pisanie by Ichiro Aiko Pon 27 Paź 2014, 20:09

Skinął tylko głową, zbierając swoje rzeczy. Zaraz jednak jego wzrok zabłądził na obnażone do połowy ciało. Nie krył lekkiego uśmiechu, nie widział powodu do speszenia. Lubił patrzeć na zadbane, ładnie umięśnione, duże ciała. Aż chciało się dotknąć, choć rzecz jasna nie podchodził nawet w tym celu.
Kiedy Shin mierzył bluzkę, on poszedł do łazienki zadowolony, napełnił wannę gorącą wodą, nalał do niej swoich aromatycznych i pieniących olejków i wszedł.
Mycie się, mycie włosów, maseczki, odżywki i wszystko inne w połączeniu z chwilą relaksu dla siebie zajęło mu jakąś godzinę.
Po tym czasie wyszedł z wilgotnymi jeszcze włosami, w za dużej koszulce sięgającej prawie do połowy ud i legginsach. Kosmetyki odłożył do swojej torby i siadł z zadowoleniem na łóżku.
- I jak bagaże?
Uśmiechnął się lekko i zabrał się spokojnie za kremowanie swoich stóp nawilżającym kremem zapobiegającym twardnieniu.
Ichiro Aiko
Ichiro Aiko
Diwa

Wzrost : 157 cm
Zawód : Uczeń
Age : 27

https://stayaway.forumpolish.com/t202-aiko-ichiro

Powrót do góry Go down

Pokój hotelowy nr 3 Empty Re: Pokój hotelowy nr 3

Pisanie by Shinya Alec Lacroix Pon 27 Paź 2014, 21:50

Kiedy ten wrócił z łazienki, Shin siedział na krześle. Nieco się na nim kiwał, w dłoni trzymając swój ukochany ołóweczek.
Jakby pociągnąć tą linię... Może powinienem zrobić większy dekolt? Taka dewotka teraz się zrobiła...
Tiaa... Zamiast się relaksować, zabrał się za pracę. Termin, terminy... Miał mało czasu, a tak wiele do zrobienia!
Słysząc pytanie swego współlokatora, ustawił się z krzesłem.
- Ano... Pomimo tego, że pakowała mnie Ama i... Spakowała mi rzeczy, które sama zaprojektował, abym ją promował. To nie jest tak źle. - Zakaszlał zerkając w stronę telefonu, gdzie niedawno dostał sms'a od przyjaciółki. - Natomiast Ama stwierdziła, że znalazła sobie idealnego modela. Przysięgam jak ją zobaczę... Ogolę na łyso. - Uśmiechnął się już nieco tajemniczej.
Przeciągnął się na krześle, odchylając do tyłu.
- Dobra to teraz moja kolej na kąpiel. - Zerwał się z miejsca czym prędzej.
Po drodze złapał kosmetyczkę, w końcu czas na relaks!
Wchodząc do środka pierwsze co zrobił to napuszczenie wody do wanny. Olejki, płyny.. Cokolwiek tylko po to by zaczęło się pienić! Nim zorientował się, że zapomniał wziąć ze sobą ręcznik, od razu wskoczył do kąpieli.
Tia... Teraz mamy problem.
- Ichiro! Mam prośbę, możesz wyjąć z mojej torby dwa czarne ręczniki i przynieść? - Wykrzyknął z kąpieli.
Shinya Alec Lacroix
Shinya Alec Lacroix

Wzrost : 185 cm

https://stayaway.forumpolish.com/t296-shinya-alec-lacroix

Powrót do góry Go down

Pokój hotelowy nr 3 Empty Re: Pokój hotelowy nr 3

Pisanie by Ichiro Aiko Wto 28 Paź 2014, 22:22

- Tak, już!
Zawołał, zsuwając lekko nogi z łóżka. Odczekał jeszcze chwilę, żeby mieć pewność, że krem ładnie wchłonął mu się w stopy, zanim stanął na podłodze. Podszedł do torby weekendowego współlokatora i wyjął z niej wskazane rzeczy. Zaraz wsunął się do łazienki.
No... Ichiro widział już męskie ciało i nie był taki znowu niesamowicie niewinny, jednak ta sytuacja po prostu była krępująca. Poczuł, że lekko się czerwieni, jednak starał się udawać, że to, co się dzieje nie robi na nim żadnego wrażenia. Nawet, jeśli wzrok (całkowicie bez jego zgody!) co chwila uciekał mu w kierunku Shina.
Położył mu ręczniki na półce obok wanny.
- Bezwstydnik. - powiedział tylko zaczepnym tonem i tylko na chwilę spojrzał wprost na jego twarz, zanim po prostu wyszedł z łazienki.
Siadł znów na łóżku, choć jego wyobraźnia już zaczęła robić swoje. Wpadł w dziwny nastrój. Ni to przyjemny, ni to nieprzyjemny, do głowy przyszło mu, że fajnie byłoby mieć kogoś tak po prostu swojego. Nie na raz, czy dwa, ale tylko swojego, tylko dla siebie i być tylko tej osoby.
Ale zanim kogoś takiego znajdzie... cóż. Wolał o tym w tej chwili nie myśleć.
Ichiro Aiko
Ichiro Aiko
Diwa

Wzrost : 157 cm
Zawód : Uczeń
Age : 27

https://stayaway.forumpolish.com/t202-aiko-ichiro

Powrót do góry Go down

Pokój hotelowy nr 3 Empty Re: Pokój hotelowy nr 3

Pisanie by Shinya Alec Lacroix Wto 28 Paź 2014, 23:25

Odchylił głowę do tyłu, by móc spojrzeć na Ichiro. Wychwytywał jego "nieśmiałe" spojrzenia.
- Dziękuję... I bez przesady. To nic wielkiego, w końcu jesteśmy tej samej płci, prawda? - Uśmiechnął się nieco złośliwiej, zanurzając pod wodę.
Dawno tak dużo czasu nie spędził w kąpieli. Zazwyczaj był to szybki prysznic z rana, a tutaj tka miła odmiana. Brakuje jeszcze tylko świeczek, dobrego wina, muzyki i... Kogoś obok. Chociaż z tym ostatnim woli poczekać. Dopiero co ogarnął się po ostatnim razie.
Po dłuższej chwili relaksu zabrał się za mycie swego ciała. Chyba dwa razy umył włosy. Zamyślenie się na krótki moment, robi z człowieka totalnego idiotę.
Widzimy to na załączonym obrazku.
W końcu wyszedł z łazienki.... Tia, na biodrach przepasał się ręcznikiem. Drugim wycierał sobie włosy.
- Zapomniałem ciuchów. - Mruknął pod nosem, tłumacząc swój obecny stan.
Przecież nie będzie paradować w pokoju w rureczkach, kozaczkach i bóg wie w czym jeszcze.
W sumie to po co brałem tam ze sobą bluzę?
Tak, ewidentnie przyda mu się chwila odpoczynku. Zabrał ze sobą do łazienki torbę.
Tak będzie najłatwiej.
Shinya Alec Lacroix
Shinya Alec Lacroix

Wzrost : 185 cm

https://stayaway.forumpolish.com/t296-shinya-alec-lacroix

Powrót do góry Go down

Pokój hotelowy nr 3 Empty Re: Pokój hotelowy nr 3

Pisanie by Ichiro Aiko Sro 29 Paź 2014, 13:50

- Może i tej samej, ale każde ciało jest inne i wyjątkowe. Zdrady byś nie tłumaczył tym, że "przecież ma to samo, co ty", prawda? - odpowiedział lekko rozbawiony. Stwierdzenie o tym, że wszyscy mężczyźni są zbudowani tak samo ma rację bytu za dziecka, kiedy człowiek nie przygląda się tak dokładnie swojemu ciału, nie nadaje mu seksualnej funkcji, nie odkrywa, jakie jego cechy mogą mu się podobać, lub wpływać na podniecenie. Takie przynajmniej było zdanie Ichiro.
- Wiem, mocny przykład, ale na jedno wychodzi. Ekshibicjonisto. - dodał zaczepnie, zanim po prostu opuścił pomieszczenie. Potem położył się na swoim łóżku i spokojnie zabrał za zmazywanie lakieru z paznokci i piłowanie pilniczkiem, nakładanie odżywki i robienie "frencha". Na mężczyznę znów zerknął, kiedy ten niemal nagi wysunął się z pomieszczenia.
- Twoja dziewczyna musi być kłębkiem nerwów, lub nie mieć świadomości istnienia czegoś takiego, jak zazdrość. - oznajmił z nieznacznym rozbawieniem i wrócił do wcześniejszego zajęcia.
Ichiro Aiko
Ichiro Aiko
Diwa

Wzrost : 157 cm
Zawód : Uczeń
Age : 27

https://stayaway.forumpolish.com/t202-aiko-ichiro

Powrót do góry Go down

Pokój hotelowy nr 3 Empty Re: Pokój hotelowy nr 3

Pisanie by Shinya Alec Lacroix Sro 29 Paź 2014, 18:14

Słowa Ichiro zatrzymały go przed wejściem do łazienki. Oparł się plecami o framugę drzwi, bawiąc się rzemykiem od torby.
- Wszystko bardzo pięknie, ładnie wymyślone. - Zaśmiał się nieco złośliwie. - Ale mamy pewne błędy.
Poprawił ręcznik na biodrach, zaraz odwracając się ku niemu.
- Po pierwsze jeżeli chodzi o to tłumaczenie, brzmiało by "przecież ma to samo co ja". Po drugie, nie mam dziewczyny i nie będę mieć. Trzecie to podsumowanie... Jestem gejem. Ama to moja przyjaciółka z dzieciństwa. - Uśmiechając się nieco złośliwie, wszedł do łazienki.
Dlaczego miałby się wstydzić tego kim jest? Jest gejem i tego nie zmieni, nawet nie ma zamiaru.
Wytarł swe ciało do sucha, by w końcu założyć na siebie ciuchy. Takie paradowanie zaczynało się robić niekomfortowe.
Zimnoooo... ~
Pierwsze co wyleciało z pomieszczenia, w którym znajdował się Shin to... Torba. On sam wyszedł już w nieco kulturalniejszy sposób, wycierając z uporem maniaka włosy.
- Od razu powiem, żebyś się nie martwił... Nie mam zamiaru się do Ciebie dobierać. Nie mam na to nastroju. - Opadł na łóżko, odrzucając na bok wkurzający go już od dłuższego czasu ręcznik.
Shinya Alec Lacroix
Shinya Alec Lacroix

Wzrost : 185 cm

https://stayaway.forumpolish.com/t296-shinya-alec-lacroix

Powrót do góry Go down

Pokój hotelowy nr 3 Empty Re: Pokój hotelowy nr 3

Pisanie by Ichiro Aiko Sob 01 Lis 2014, 12:45

Skinął tylko lekko głową.
- Od ponad roku odkrywam, że jest nas o wiele więcej, niż mogłoby się wydawać. - stwierdził bez większego zdziwienia, raczej z zamyśleniem. Aiko nigdy nie mógł czuć się zbyt osamotniony w związku z homoseksualizmem, bo i miał bardzo dobre relacje z kuzynem o podobnej orientacji. Plus odkąd zaczął ubierać się, jak teraz, ściąga uwagę gejów. Mało kto posądziłby go o heteroseksualizm. Nie byłoby to absolutnie nierealne, ale jednak patrząc na niego ciężko byłoby w to chyba uwierzyć. Mimo to odkąd wszedł w bardziej "oficjalny" etap dojrzewania, osób takich jak on pojawia się coraz więcej, lub coraz więcej po prostu się do tego przyznaje. Albo to on dopiero teraz zaczął ich dostrzegać?
Bez znaczenia.
Na zapewnienie, zerknął na swojego rozmówcę. Uśmiechnął się, tęsknie wspominając przyjemne widoki, jakimi dopiero co cieszyły się jego oczy, ale tylko wzruszył delikatnie ramionami.
- Nie martwię. Dobieranie jest miłe, jeśli druga osoba poznaje moment, w którym należy przestać, lub rozumie, kiedy "nie" na prawdę oznacza "nie".
Wzruszył ramionami. Lubił się podobać i lubił być podrywany, ale to nie oznacza, że spał z każdym, kto mu to zaoferował. Nie był zdesperowany. Nie potrzebował związku i wielkiej miłości, nie musiał wiązać tego z seksem, ale... cóż, druga osoba musi się po prostu o to postarać. Ichiro lubił, kiedy się o niego starano. Plus... cóż, nie każdy, kto się stara go pociąga, to drugie ważne kryterium.
Ichiro Aiko
Ichiro Aiko
Diwa

Wzrost : 157 cm
Zawód : Uczeń
Age : 27

https://stayaway.forumpolish.com/t202-aiko-ichiro

Powrót do góry Go down

Pokój hotelowy nr 3 Empty Re: Pokój hotelowy nr 3

Pisanie by Shinya Alec Lacroix Sob 01 Lis 2014, 17:04

Przygryzł dolną wargę, zastanawiając się usilnie nad czymś.
- Nie. - Odpowiedział w końcu. - Pewnie nie dałbym rady się kontrolować. Stresy z projektami, praca... Facet mnie zdradził, bo mało czasu spędzaliśmy razem. A raczej ten parszywy gnój odwoływał spotkania, kiedy tylko znalazłem dla niego czas.. BO TAK. Eh.
Przeciągnął się niczym kot, zaraz przewracając na bok, aby móc spojrzeć na Ichiro.
W sumie jakby mu się przyjrzeć... Jest całkiem w moim typie. Co prawda miałem już się nie uganiać za młodzikami... I chyba jednak będę się tego trzymał.
Usiadł na łóżku, parokrotnie poprawiając mokre włosy. Zawsze miał z nimi problem - nigdy nie układały się tak jak on chciał. Codzienna walka w łazience. Ze swoją fryzurą czuł się czasem jak... Edward ze Zmierzchu.
Tyle, że ja używam grzebienia...
- No teraz to sam sobie strzeliłem samobója. - Mruknął pod nosem.
Naprawdę nie wiedział czym się teraz zająć.
Projekt, a może jednak odpocznie? A może jednak zajmie się tą kreacją? A może jeszcze coś innego... Spacer? Nie no...
Nim się zorientować zaczął chodził po pokoju z miną myśliciela. Tylko jeszcze fajki mu brakuje i stroju na Sherlocka Holmesa.
- Masz jakieś plany?
Shinya Alec Lacroix
Shinya Alec Lacroix

Wzrost : 185 cm

https://stayaway.forumpolish.com/t296-shinya-alec-lacroix

Powrót do góry Go down

Pokój hotelowy nr 3 Empty Re: Pokój hotelowy nr 3

Pisanie by Ichiro Aiko Sob 01 Lis 2014, 22:10

Jego delikatne ramiona poruszyły się w wyrazie obojętności. Ichiro spojrzał na swojego rozmówcę bez większego zainteresowania. Nawet, jeśli był zainteresowany. Ichiro zauraczał się w minutę. No... może nie aż tak. Póki co w każdym razie Shin bardzo mu się podobał. Sam Ichi jednak nigdy nikogo nie podrywał i to się raczej nie zmieni. Lubi raczej, jak ktoś ubiega się o niego. On jest damą w związku, tak? Tak.
- To nie była propozycja.
Na jego twarzy pojawił się tylko na chwilę łagodny uśmiech. Nie komentował informacji o zdradzie. Przez chwilę tylko pomyślał o Marcu. O tym, jak cudownie było czuć, że należy do kogoś pod absolutnie każdym względem, być dla tej osoby jedynym i wyjątkowym, być kimś, o kogo się ubiega, o kogo dba...
I starał się nie myśleć o tym, że okazało się, że wcale nie był taki znowu jedyny i wyjątkowy. W każdym razie... wiedział, że taka sytuacja potrafi zepsuć nastrój na długo. I bardzo długo siedzi gdzieś tam na sercu.
- Mhmm... idę pogadać z rodzicami, powinni już być. Posiedzę z nimi trochę. A potem nie wiem. Proponujesz coś? Ja bym się dzisiaj polenił i jutro raczej gdzieś przeszedł.
Odpowiedział, wstając powoli z łóżka.
Ichiro Aiko
Ichiro Aiko
Diwa

Wzrost : 157 cm
Zawód : Uczeń
Age : 27

https://stayaway.forumpolish.com/t202-aiko-ichiro

Powrót do góry Go down

Pokój hotelowy nr 3 Empty Re: Pokój hotelowy nr 3

Pisanie by Shinya Alec Lacroix Sob 01 Lis 2014, 23:23

- Hm? Ale ja raczej sam sobie odpowiedziałem, a nie... Eh. Nie uważam tego za propozycję, źle mnie zrozumiałeś. Przepraszam. Nie o to mi chodziło.
Uśmiechnął się łagodnie, podchodząc do swoich bagaży. Wyjął z walizki mały notatnik, w którym zaczął coś usilnie skrobać. Takie tam jego przemyślenia. Zawsze tak robił. Czasem było to bardziej życiowe, chodziło o modę lub jeszcze z innego, bardziej błahego powodu. Hm, albo i nie. No zależało to od sytuacji.
Tym razem opisywał budowę ciała Ichiro. Musiał w końcu od czegoś zacząć. Potem zbierze od niego wymiary...
... Może tym razem się uda.
Naprawdę tego idiotę nic nie przekona, aby chodź na chwilę zajął się sobą.
- Ichiro jak będziesz miał chwilę to chciałbym zapisać Twoje wymiary, będą mi potrzebne do uszycia sukni...
A gdyby tak zrobić sobie chwilę przerwy? Przejść się po lesie, pozwiedzać? Tu na pewno muszą być piękne widoki, godne zapamiętania... Ale nie! Po co? Przecież można przejmować się tylko pracą. Już słyszał głos Amy w swojej głowie.
"Kretynie! Odłóż ten szkicownik, dupa w kroki i wypier*alaj na dwór! Pooddychaj świeżym powietrzem! Przewietrz tego jeb*nego żołędzia! Nie... Nie kłóć się! Ty nie masz mózgu idioto! Spier*alaj na dwór, albo sama Cię tam wykopię!"
W sumie może chwilka przerwy...
- Będziesz schodził na dół? Pójdę z Tobą... Może znajdę jakąś kawiarenkę.
Shinya Alec Lacroix
Shinya Alec Lacroix

Wzrost : 185 cm

https://stayaway.forumpolish.com/t296-shinya-alec-lacroix

Powrót do góry Go down

Pokój hotelowy nr 3 Empty Re: Pokój hotelowy nr 3

Pisanie by Ichiro Aiko Nie 02 Lis 2014, 19:52

- Jutro może? Będzie sporo czasu. - wzruszył ramionami. Cieszył się na to. Podobała mu się myśl o tym, że będzie modelem. Będzie pozował w jakiejś pięknej sukience, uszytej idealnie pod niego. Nigdy mu się to nie marzyło. Zawsze bardziej pociągało go bycie po drugiej stronie, ale taka zabawa to całkiem miła odskocznia.
- Na razie tylko do pokoju na przeciwko. W każdym razie do zobaczenia potem. - wzruszył ramionami i poszedł do rodziców.

***

Wrócił dość późnym wieczorem. Zabrali go na lody, pochodzili chwilę po miasteczku. Z początku byli wściekli o pomyłkę i ojciec wciąż o tym wspominał, ale cóż... postanowili nie psuć sobie weekendu.
Ichiro wrócił w całkiem dobrym nastroju. Kupił nawet po drodze całkiem ładną torbę - czy raczej rodzice mu kupili. Zadowolony padł na łóżku i prawie od razu poszedł spać.
Ichiro Aiko
Ichiro Aiko
Diwa

Wzrost : 157 cm
Zawód : Uczeń
Age : 27

https://stayaway.forumpolish.com/t202-aiko-ichiro

Powrót do góry Go down

Pokój hotelowy nr 3 Empty Re: Pokój hotelowy nr 3

Pisanie by Shinya Alec Lacroix Nie 02 Lis 2014, 21:05

Przytaknął jednie, wychodząc z pokoju. Tia... Odruchowo wrócił się po ten swój cholerny szkicownik. Może znajdzie sobie jakieś odosobnione miejsce, gdzie w ciszy i spokoju postara się coś zaprojektować.

***

Skończyło się na tym, że wrócił koło szóstej do pokoju. Ale nie z pustymi rękoma! Zrobił parę wstępnych projektów, dodatków. Taka wstępna myśl.
Opadł na łóżko przemęczony. Jedyne o czym teraz marzył to długi, długi, długi sen i nic więcej.
Wszystko pięknie, ładnie... Tylko cholerne ludzia nie śpią. No niektórzy. Ama już od razu zaczęła do niego wydzwaniać. Odrzucał każde połączenie.
Ta kobieta wie kiedy nie śpię... Ona ma jakiś radar! Na pewno wpakowała mi do torby jakąś kamerkę. Eh, niech się wali, chcę spać...
Wyciszył telefon na amen i schował pod poduszkę.
Na czym to stanęliśmy? Ah tak.... Sen.
Shinya Alec Lacroix
Shinya Alec Lacroix

Wzrost : 185 cm

https://stayaway.forumpolish.com/t296-shinya-alec-lacroix

Powrót do góry Go down

Pokój hotelowy nr 3 Empty Re: Pokój hotelowy nr 3

Pisanie by Ichiro Aiko Pon 03 Lis 2014, 22:41

Wstał względnie wcześnie. Postanowił nie budzić współlokatora. Otworzył lekko okno, żeby wpuścić świeże powietrze, wziął spokojny prysznic, ubrał się, uczesał, nawet delikatnie podmalował. Obserwował męki Shina w międzyczasie jedynie z łagodnym uśmiechem.
Potem zszedł na śniadanie i po prostu poszedł na spacer, jednocześnie dzwoniąc do jednej z koleżanek, żeby pochwalić się, że będzie modelem prezentującym suknię, potem do znajomego, tak po prostu porozmawiać. Zajęło mu to trochę czasu, w każdym razie do pokoju wrócił koło południa uznając, że o tej porze Shin pewnie będzie już na nogach.
- Jak się spało?
Ichiro Aiko
Ichiro Aiko
Diwa

Wzrost : 157 cm
Zawód : Uczeń
Age : 27

https://stayaway.forumpolish.com/t202-aiko-ichiro

Powrót do góry Go down

Pokój hotelowy nr 3 Empty Re: Pokój hotelowy nr 3

Pisanie by Shinya Alec Lacroix Wto 04 Lis 2014, 21:03

Obudził go hałas dochodzący zza drzwi. Być może pokojówce wywalił się wózek z całym asortymentem... Albo cholera wie co. Jedno jest pewne. Taka pobudka wcale, a wcale nie jest milusia!
Co za popier*oleni ludzie... Jeszcze nie ma dwunast... Dobra jest już dawno po... Ale po jakie licho tak "rozrabiać"?
Usiadł na łóżku, kolana przysuwając do siebie.
Naprawdę zasnąłem, chociaż tyle. No już... Czas do pracy.
Niechętnie zwlókł się z wyrka i poszedł do łazienki. Tam totalnie odpłynął. Zasnął pod prysznicem.
Ręka osunęła mu się po kurku z zimną wodą. Aż pisnął kiedy lodowaty strumień wody, tak nagle... Bestialsko, nie wiadomo skąd i jak, pojawił się.
Nigdy więcej nie spać pod prysznicem. Jak już to opierać się o ściany po bokach...
Pociągając nosem, wyszedł z łazienki.
- O cześć.. - Zakaszlał. Zapomniał zamknąć okna. - Jakoś tak.... Krótko.
Shinya Alec Lacroix
Shinya Alec Lacroix

Wzrost : 185 cm

https://stayaway.forumpolish.com/t296-shinya-alec-lacroix

Powrót do góry Go down

Pokój hotelowy nr 3 Empty Re: Pokój hotelowy nr 3

Pisanie by Ichiro Aiko Sob 08 Lis 2014, 12:01

- Krótko? Ja już zdążyłem śniadanie zjeść, na spacer się wybrać, wrócić i wygrać kilka monet w Pou. Zawsze śpisz do... matko, pierwsza się zbliża. - zaśmiał się i pokręcił głową, zerkając na zegarek. On zaraz idzie na obiad i pogadać z rodzicami, a jego współlokator ledwie poranny prysznic wziął.
Rudzielec nigdy nie miał problemu z wczesnym wstawaniem. No, może po jakiejś większej imprezie, ale ogólnie to nie. Kiedy spał dłużej, niż do dziesiątej, miał wrażenie, że stracił cały dzień i chodził już taki zaspany i niezbyt zadowolony. Z resztą - przy ilości zabiegów, jakie zwykle Aiko wykonuje, zanim opuści swój dom, nie ma się czemu dziwić. Potrzebuje spokojnie z godzinki w łazience i dooobrej chwili w pokoju, zanim w ogóle go opuści.
- Jakoś popołudniu, jak wrócę z obiadu, będę do twojej dyspozycji. Wiesz, chciałeś wymiary i w ogóle. - dodał zaraz, kładąc się na chwilę na łóżku. Za niedługo będzie wychodził na obiad. Teraz wyjął małe, podróżne pudełeczko z biżuterią i zaczął szukać odpowiedniego pierścionka. Zawsze zabierał kilka takich drobiazgów, po prostu lubił je mieć. I zawsze bardzo ich pilnował.
Ichiro Aiko
Ichiro Aiko
Diwa

Wzrost : 157 cm
Zawód : Uczeń
Age : 27

https://stayaway.forumpolish.com/t202-aiko-ichiro

Powrót do góry Go down

Pokój hotelowy nr 3 Empty Re: Pokój hotelowy nr 3

Pisanie by Shinya Alec Lacroix Sob 15 Lis 2014, 22:20

- Całą noc robiłem te projekty. Jakaś wena twórcza mnie napadła czy coś. - Odchrząknął, pocierając ręcznikiem swoje skronie. - Koło szóstej tu wróciłem? Nawet nie wiem. Jak się położyłem tak zasnąłem. Słyszałem tylko jak zamykasz za sobą drzwi...
Podszedł do stolika, na którym rozrzucił swoje prace. Trochę tego było. Musi to jakoś ogarnąć do wieczora. Jutro zrobi sobie dzień urlopu no i wieczorem wyjeżdża. Do poniedziałku musi wszystko złożyć... Wróć. W poniedziałek musi już wszystko załatwić.
- Po obiedzie? Spoko... Ja chyba pójdę do automatu po jakąż mrożoną herbatę, drożdżówkę czy coś i wracam ślęczeć nad tym. Kiedyś trzeba to w końcu skończyć.
Dopiero teraz zerknął w stronę swojego rozmówcy.
- Hm... - Zlustrował go od dołu do góry, łagodnie się przy tym uśmiechając.
- Nie jedna dziewczyna może pozazdrościć Ci wyczucia mody... No i oczywiście figury.
Przysiadł na podłodze, tuż przy stoliku, biorąc parę pracy do ręki. Zaczął je przeglądać w dość szybkim tempie, od razu w notesie zapisując uwagi, poprawki.
- Nie spóźnisz się na obiad?
Shinya Alec Lacroix
Shinya Alec Lacroix

Wzrost : 185 cm

https://stayaway.forumpolish.com/t296-shinya-alec-lacroix

Powrót do góry Go down

Pokój hotelowy nr 3 Empty Re: Pokój hotelowy nr 3

Pisanie by Ichiro Aiko Nie 16 Lis 2014, 15:37

- Nie jesteś aby na czymś w rodzaju urlopu? Wyluzuj trochę i zjedz, jak człowiek. Na drożdżówki będzie czas w tygodniu. - siadł na łóżku i mocno się przeciągnął. Za niedługo będzie się zbierał. Miał tylko nadzieję, że rodzice nie przytłoczą do nadmierną dawką miłości, albo jakąś awanturą wywołaną przez nadmiar wspólnie spędzanego czasu.
Na komplement, uśmiechnął się szeroko i skinął głowy. Niby miał tego świadomość, ale lubił, kiedy inne osoby takie rzeczy doceniały. Lubił komplementy, oj lubił.
- Dziękuję.
Odpowiedział tylko grzecznie i faktycznie podniósł się z łóżka.
- Mhmm. Będę szedł. Wrócę jakoś popołudniu i pomierzysz, co musisz.
Machnął mu i wyszedł. Zaszli z rodzicami do hotelowej restauracji. Zjedli w spokoju, nawet wybrali się na wspólny spacer, bo i wszyscy byli w dobrych nastrojach. Kiedy wrócił do pokoju, było już koło szesnastej. Miał nawet jakąś niewielką paczuszkę słodyczy w ręce, którą zaraz położył na łóżku.
- Więc... teraz? Co mam robić? - spytał, zerkając na studenta.
Ichiro Aiko
Ichiro Aiko
Diwa

Wzrost : 157 cm
Zawód : Uczeń
Age : 27

https://stayaway.forumpolish.com/t202-aiko-ichiro

Powrót do góry Go down

Pokój hotelowy nr 3 Empty Re: Pokój hotelowy nr 3

Pisanie by Shinya Alec Lacroix Pią 28 Lis 2014, 20:18

- Ta spoko... Nie ma problemu. - Zagryzł dolną wargę, nie odrywając wzroku od projektów.
A może jednak powinien coś poprawić? Przecież zajmie mu to tylko chwilę.. No może dłuższą...
Wszystko pięknie ładnie, ale głośne burczenie w brzuchu, uniemożliwiło mu jakiekolwiek działanie. Powinien w końcu coś zjeść i on dobrze o tym wiedział, ale naprawdę nie chciało mu się iść do restauracji. Musiałby tam gnić samotnie przy stoliku i pałaszować... Nie to nie wchodzi w grę.
Wezmę coś na wynos...
I to już jakaś decyzja. Marna, bo marna... Ale to nie będzie drożdżówka z automatu.
Zejście na dół wiele mu nie zajęło. Tak samo pobyt w restauracji. Zamówił lasagne warzywną, wodę i... Tyle. Wrócił z jedzeniem do pokoju.
Tam może być samotny, ale w swoim małym świecie. Lepsza opcja, o wiele.
Po powrocie Ichiro do pokoju, wciąż był w trakcie jedzenia, a raczej dopiero zaczął to konsumować.
- Hm? A ok... - Odłożył jedzenie na bok, wstając zaraz z krzesła.
Z torby wyciągnął wszystkie potrzebne mu "sprzęty".
- Wyprostuj się.. - Zaczął od mierzenia klatki piersiowej.
Shinya Alec Lacroix
Shinya Alec Lacroix

Wzrost : 185 cm

https://stayaway.forumpolish.com/t296-shinya-alec-lacroix

Powrót do góry Go down

Pokój hotelowy nr 3 Empty Re: Pokój hotelowy nr 3

Pisanie by Ichiro Aiko Pią 28 Lis 2014, 22:46

Stał, patrząc na mężczyznę wyjmującego metr krawiecki, ołówek i notesik. Domyślał się, jakie partie będą mierzone, bo i sam już nie raz się tym zajmował. Wyprostował się i opuścił swobodnie ręce, pozwalając mu po prostu zrobić swoje. Był dość drobnych rozmiarów, jednocześnie nie miał całkowicie "dziewczęcej" sylwetki - czego można się domyśleć - więc mógł być dla projektanta wyzwaniem. Sam przywykł do własnych wymiarów i wiedział, jak sobie z nimi radzić, jednak to inna sytuacja dla kogoś, kto pierwszy raz może mieć do czynienia z tego typu sylwetką.
Pozwalał, żeby silne ręce lekko objęły go przy mierzeniu, czy ścisnęły go lekko w talii metrem. W momencie, kiedy pojawiły się przy szyi, lekko się spiął, ale jednocześnie uśmiechnął lekko. Trochę pomyślał, że miło byłoby, gdyby przesunęły się odrobinę dalej, czy odłożyły te wszystkie przyrządy. Nic jednak w tym kierunku nie zrobił. Nie był dziwką, żeby nagabywać obcą osobę rzecz jasna, po prostu Shin mu się podobał.
- Odezwij się, jak będę ci potrzebny. Masz mój numer. Jestem chętny do wszelkich przymiarek. - przyznał z lekkim uśmiechem.
Ichiro Aiko
Ichiro Aiko
Diwa

Wzrost : 157 cm
Zawód : Uczeń
Age : 27

https://stayaway.forumpolish.com/t202-aiko-ichiro

Powrót do góry Go down

Pokój hotelowy nr 3 Empty Re: Pokój hotelowy nr 3

Pisanie by Shinya Alec Lacroix Sob 29 Lis 2014, 12:57

Skrupulatnie zapisywał każdą miarę w notatniku. Zazwyczaj zbierał miary tylko od dziewczyn, a tu... Taka miła odmiana.
Przez chwilę miał ochotę rzucić to wszystko w kąt i mocno do niego przytulić.
Nie, nie, nie, nie, nie! Przecież tego nie zrobię. To będzie dziwne. Jeszcze weźmie mnie za jakiegoś zboczeńca, który tylko wynajduje sobie jakieś okazje, aby rzucić się na niewinnych młodzieńców... Co prawda tak urodziwych i ponęt... Kurna. Shin skup się. Zbierz te cholerne miary i odsuń się od dzieciaka.
Nie zajęło mu to dużo czasu...
... Na szczęście, bo jeszcze chwila i bym zwariował od jego słodkiego zapachu.
- Dobra to na tyle. - Odsunął dłonie od jego szyi, zwijając metr krawiecki.
Odwrócił się do niego plecami, aby wrzucić wszystko do torby.
- Hm? A tak... Pewnie będziesz mi potrzebny już w następny weekend. Oczywiście, o ile nie masz innych planów. Nie chcę wchodzić Ci z butami w życie prywatne... To tylko praca.
Ech... Czasem mam wrażenie, że muszę się zamknąć i pewne słowa zachować dla siebie.
Shinya Alec Lacroix
Shinya Alec Lacroix

Wzrost : 185 cm

https://stayaway.forumpolish.com/t296-shinya-alec-lacroix

Powrót do góry Go down

Pokój hotelowy nr 3 Empty Re: Pokój hotelowy nr 3

Pisanie by Ichiro Aiko Nie 30 Lis 2014, 11:06

- Myślę, że spokojnie się umówimy. Nie jestem aż tak popularny, żeby zapełniać sobie grafiki na tydzień do przodu.
Odpowiedział mu wesoło. Nawet, jeśli jakieśtam plany mu świtały, raczej nie powinny zająć całego weekendu. Jeśli chodziłoby o wyjazdowe plany... cóż, szkoła już na dobre się rozkręciła, za oknami coraz zimniej, nikomu nie chce się nigdzie ruszać. Dopiero na sylwestra się to pewnie ożywi.
- W razie czego masz mój numer. - dodał, zerkając na swój telefon. - Możesz też pisać bez powodu, nie krępuj się.
Uśmiechnął się zaraz nieznacznie. Lacroix wydawał mu się strasznie zestresowaną osobą, ale jednocześnie sympatycznym facetem. Ichiro zawsze był dosyć bezpośredni, a przy tym kontaktowy. Uśmiechnął się przyjaźnie do nowego znajomego, znowu siadając na łóżku na chwilę.
- I znowu trzeba się pakowaaać... nie chce mi się, wiesz? - mruknął trochę niezadowolony, zaraz jednak zsunął się z łóżka i zaczął właśnie to robić. Kolejnego dnia gdzieś do południa opuszczą tę uroczą mieścinę i wrócą do siebie. Ichiro do internatu, gdzie rozpakuje się i zabierze do nauki, eh, ciężkie życie!
Pozwalał Shinowi pracować, czasem go trochę zagadując. Lubił swojego współlokatora z internatu, ale wiele by czasem dał, żeby tamten był taaki wysoki i przystojny. W Ichiro zbudziło się chyba coś na kształt potrzeby bliskości i jakoś nie potrafił nad tym zapanować, ale przyjemnie było móc tak po prostu pogadać, pośmiać się razem.
Rozmawiał z nowym znajomym do późna, pozwalając mu jednak przy tym robić swoje. Sam skrył się pod kołdrą i po prostu nie zauważył, kiedy usnął. Nad ranem zszedł na śniadanie i zebrał resztę swoich rzeczy. Jakoś... szkoda mu było wyjeżdżać. Ta pomyłka okazała się całkiem miła.
- Fajnie było z tobą pomieszkać, wiesz?
Powiedział i skinął mu lekko głową.
- Do zobaczenia.
Dodał i niechętnie, bo niechętnie, ale opuścił schronisko.

zt x 2
Ichiro Aiko
Ichiro Aiko
Diwa

Wzrost : 157 cm
Zawód : Uczeń
Age : 27

https://stayaway.forumpolish.com/t202-aiko-ichiro

Powrót do góry Go down

Pokój hotelowy nr 3 Empty Re: Pokój hotelowy nr 3

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach